INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ste čitali ovo???

8. "Zoran Gobac rekao mi je da je rješena stvar oko izgradnje Arene Zagreb, i da je za stranku skupljena svota od dva milijuna eura. Kaže da mu je Gobac spominjao šefa uprave Ingre Oppenheima, kao i osobu po imenu Kostrenčić", kazao je također Barišić, prenosi portal Index.

jel to dobro za dionicu???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Ima li tko kakvih informacija o iračkom dugu??? kolege gmaz, megidio, draženka??? Vi ste bar dobro informirani ostalima ne vjerujem??? jedino mi žao što nikad niste obavijestili kako je prošao onaj, na sva zvona najavljivani, puč na skupštini…..ono znate potpisi, neugodna pitanja upravi i to…

Zadnjni info je da se odvjetnici pokušavaju dogovoriti. Mogu sutra ili za godinu, niti oni neznaju jer im nalogodavci diktiraju. Tko će popustiti i koliko o tom potom.
No znate li vi o kojoj je lovi riječ i koliko je već sigurno u INGRINOM džepu? Što mislite o tome?
I ja bi kupio još po 4,5,6,5 ali neću drukati na to nikad. Pozz

neće uvijek biti ovako.


Ste čitali ovo???

8. "Zoran Gobac rekao mi je da je rješena stvar oko izgradnje Arene Zagreb, i da je za stranku skupljena svota od dva milijuna eura. Kaže da mu je Gobac spominjao šefa uprave Ingre Oppenheima, kao i osobu po imenu Kostrenčić", kazao je također Barišić, prenosi portal Index.

jel to dobro za dionicu???


Dobro je, samo kupuj ili opet čekaš 4 kune

Dva milijuna eura od Arene Zagreb

Dotaknuo se Barišić i prvog čovjeka hrvatskog rukometa, Zorana Gopca, s kojim je HDZ, prema Barišićevu iskazu, "poslovao" u vrijeme izgradnje Arene Zagreb. "Zoran Gobac mi je rekao da je riješena stvar oko izgradnje Arene i da je za stranku skupljena svota od dva milijuna eura", stoji u Barišićevu iskazu.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/barisic-zoran-gobac-mi-je-rekao-da-je-hdz-dobio-dva-milijuna-eura-od-izgradnje-arene-zagreb/611278.aspx

HDZ-ov rizničar tvrdi da u tom trenutku nije znao o čemu se radi. Dodao je da mu je Gobac spominjao šefa Ingre Igora Oppenheima, kao i izvjesnog Kostrenčića. "Sve sam to ispričao Sanaderu, koji je također ostao začuđen", kaže Barišić. S Gopcem se opet susreo nešto kasnije, na svečanom otvorenju Arene, kada ga je pozvao da Sanaderu objasni o čemu se radi.

"Sanader se tada više nije činio iznenađen tom pričom. Gobac je tvrdio da je dva milijuna eura predano Ratku Mačeku", kazao je Barišić u Uskoku. Mačeka je Barišić spominjao i kod kupnje Osječke televizije i Hrvatskog lista, kao i kao posrednika u poslovanju s izvjesnom marketinškom agencijom iz Irske, te kao čovjeka kojem je isplaćivana gotovina za poslove koje je za HDZ obavljala tvrtka Massol.



Ste čitali ovo???

8. "Zoran Gobac rekao mi je da je rješena stvar oko izgradnje Arene Zagreb, i da je za stranku skupljena svota od dva milijuna eura. Kaže da mu je Gobac spominjao šefa uprave Ingre Oppenheima, kao i osobu po imenu Kostrenčić", kazao je također Barišić, prenosi portal Index.

jel to dobro za dionicu???


Dobro je, samo kupuj ili opet čekaš 4 kune

[/quote]
INGRA je za ta dva milijuna oštećena-to im je uzeto u obliku reketa. Zato je Igor imao one dvosmislene izjave o tome kako se što radi i td…

neće uvijek biti ovako.

Tko je/biti će možebitno jači… naravno ako je posrijedi… ?

Tvrtka/naziv
INGRA, dioničko društvo za izgradnju investicijskih objekata, uvoz, izvoz i zastupstva
https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:3753565298916824::NO::P28_SBT_MBS:080020443
Nadzorni/upravni odbor
Danijel Režek, OIB: 32172745386
Zagreb, Medvedgradska 60/B
– zamjenik predsjednika nadzornog odbora
Jakša Barbić, OIB: 01012489693
Zagreb, Pavlinovićeva 3
– član nadzornog odbora
Marijan-Antun Kostrenčić, OIB: 35370063195
Zagreb, Zelenjak 5
– član nadzornog odbora
Stjepan Mesić, OIB: 00611467058
Zagreb, Ilica 87
– predsjednik nadzornog odbora
Davor Štern, OIB: 93228063711
Zagreb, Vramčeva 13
– član nadzornog odbora
– postao član nadzornog odbora dana 28.02.2012. godine

Tko, što, možda još… zbog možebitnih xy razloga traži/istražuje…

http://www.vecernji.hr/vijesti/stjepan-mesic-franjo-greguric-aferi-patria-clanak-400264
http://www.poslovni.hr/vijesti/nova-tv-tvrdi-da-uskok-istrazuje-odakle-mesicu-luksuzni-stanovi-202689.aspx

kolega Zizi, mislite da bi mogli biti u vezi SM i ingra???
Pa da, to se onomad šuškalo dosta glasno. Uvijek ima nešto u tim šuškanjima.
Al ima Obrvan dobro zaleđe, ne bu se tu ništa utvrdilo, samo indicije….
Al barem nek čir radi [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Ste čitali ovo???

8. "Zoran Gobac rekao mi je da je rješena stvar oko izgradnje Arene Zagreb, i da je za stranku skupljena svota od dva milijuna eura. Kaže da mu je Gobac spominjao šefa uprave Ingre Oppenheima, kao i osobu po imenu Kostrenčić", kazao je također Barišić, prenosi portal Index.

jel to dobro za dionicu???

a sad i ovo:

USKOK istražuje odakle Mesiću novac za stanove

Policija provjerava navode iz anonimne prijave podnesene USKOK-u protiv bivšeg predsjednika Stjepana Mesića o navodno sumnjivom načinu kupnje stanova nakon što je prestao biti predsjednik.
Stjepan Mesić, dakle, u ovoj fazi postupka još uvijek nije ni pod bilo kavom istragom, a radnje koje policija obavlja, kako doznaje Večernji list, još uvijek su daleko i od eventualnih policijskih izvida.
Posudili mu prijatelji
Mesići za gotovinu kupili dva stana za 1,9 mil. kuna..Podsjetimo, Mesić je kupio dva stana u zagrebačkoj podsljemenskoj zoni za 1,9 milijuna kuna koje nije imao na imovinskoj kartici na kraju mandata. Mesić je rekao da je novac posudio od prijatelja.

Obitelj Mesić na adresi Borčec 68 kupila je pola stambene zgrade – stan u prizemlju površine 56,85 četvornih metara s terasom i vrtom te četverosobni dvoetažni stan na katu i u potkrovlju od 106,76 kvadrata.

Stanovi se nalaze u zgradi koje je gradila tvtka Štefanije Balog, dugogodišnje Mesićeve prijateljice i suradnice.

danas.net.hr

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Sumnjiv je i jedan zidar iz INGRE. Sad će dionica sigurno na 2 kn. [embarass]. Čemu se sve ne pribjegava radi ostvarenja ciljeva. Jadan smo mi narod, tj. ljudska vrsta.

neće uvijek biti ovako.


Sumnjiv je i jedan zidar iz INGRE. Sad će dionica sigurno na 2 kn. [embarass]. Čemu se sve ne pribjegava radi ostvarenja ciljeva. Jadan smo mi narod, tj. ljudska vrsta.

Ne pretjeruj dovoljno će biti i na 4 kune. [thumbsup]

Hahaha, koja odbrana aska. Odmah natrpavanje da ne eskalira prema 8. Samo vi dajte.

neće uvijek biti ovako.

Negativna kampanja eskalira.
U očekivanju lošeg rezultata krv se ledi mu žilama i prodaje se.
I dionica klizi li ga klizi.Pomalo,ali stabilno.

New Report

Close