INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


2. Revidirano nekonsolidirano i revidirano konsolidirano izvješće za poslovnu godinu
2011. Datum objave: 30.4.2012.
3. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje poslovne godine 2012.
Datum objave: 30.4.2012.

Bolje izvješće nego ikad u zadnje 2-3 godine.

pa u protekle 2-3 godine izvješće je bilo "jako dobro", čisto sumnjam da je čak i Ingrinoj upravi, sposobnoj kakva je, teško nadmašiti svoje rezultate u zadnjih 2-3 godine……

jadno, da jadnije ne može biti…….

Redovno Vas čitam i stvarno ste za se od srca nasmijati. Svi oni koji investiraju na temelju Vaših "mišljenja" bolje da se odmah maknu (drukera na gore i na dolje, a isti ljudi mjenjaju mišljenje ovisno o tome da li su unutra ili vani, to je svima jasno). Ali svejedno sam ovdje jer možda će netko od Vas naletjeti na neki info prije mene i ovdje ga objaviti, pa da sam toku. Ali samo Vi nastavite, zabavnije je nego na nekim drugim dionicama.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Redovno Vas čitam i stvarno ste za se od srca nasmijati. Svi oni koji investiraju na temelju Vaših "mišljenja" bolje da se odmah maknu (drukera na gore i na dolje, a isti ljudi mjenjaju mišljenje ovisno o tome da li su unutra ili vani, to je svima jasno). Ali svejedno sam ovdje jer možda će netko od Vas naletjeti na neki info prije mene i ovdje ga objaviti, pa da sam toku. Ali samo Vi nastavite, zabavnije je nego na nekim drugim dionicama.

kako je čovjek dobio 100% odd mene 🙂

Razina investitora odgovara dječjem vrtiću. Ali i od male djece se može naučiti ponešto….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.



2. Revidirano nekonsolidirano i revidirano konsolidirano izvješće za poslovnu godinu
2011. Datum objave: 30.4.2012.
3. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje poslovne godine 2012.
Datum objave: 30.4.2012.

Bolje izvješće nego ikad u zadnje 2-3 godine.

pa u protekle 2-3 godine izvješće je bilo "jako dobro", čisto sumnjam da je čak i Ingrinoj upravi, sposobnoj kakva je, teško nadmašiti svoje rezultate u zadnjih 2-3 godine……

jadno, da jadnije ne može biti…….
[/quote]
pet do šest kuna bit će sasvim dovoljno za ovu dionicu.

Kako će ovo danas poletiti. Na bidu je 15% više ljudi nego prošli tjedan (ako uzmemo da je 1 bid = 1osoba). 🙂
Uživajte!




2. Revidirano nekonsolidirano i revidirano konsolidirano izvješće za poslovnu godinu
2011. Datum objave: 30.4.2012.
3. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje poslovne godine 2012.
Datum objave: 30.4.2012.

Bolje izvješće nego ikad u zadnje 2-3 godine.

pa u protekle 2-3 godine izvješće je bilo "jako dobro", čisto sumnjam da je čak i Ingrinoj upravi, sposobnoj kakva je, teško nadmašiti svoje rezultate u zadnjih 2-3 godine……

jadno, da jadnije ne može biti…….
[/quote]
pet do šest kuna bit će sasvim dovoljno za ovu dionicu.
[/quote]

htio bi vidjeti izračun kojim ste došli do toga.
kolega, lupate bezveze




2. Revidirano nekonsolidirano i revidirano konsolidirano izvješće za poslovnu godinu
2011. Datum objave: 30.4.2012.
3. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje poslovne godine 2012.
Datum objave: 30.4.2012.

Bolje izvješće nego ikad u zadnje 2-3 godine.

pa u protekle 2-3 godine izvješće je bilo "jako dobro", čisto sumnjam da je čak i Ingrinoj upravi, sposobnoj kakva je, teško nadmašiti svoje rezultate u zadnjih 2-3 godine……

jadno, da jadnije ne može biti…….
[/quote]
pet do šest kuna bit će sasvim dovoljno za ovu dionicu.
[/quote]

Lijepo od Vas što prodajete tako povoljno. Kupaca ima, sigurno će te prodati.

Mortadela je konj s maslinama.


Kako će ovo danas poletiti. Na bidu je 15% više ljudi nego prošli tjedan (ako uzmemo da je 1 bid = 1osoba). 🙂
Uživajte!

Ali u crveno !

Status quo. Nitko ne zeli kupiti po ovako visokim cijenama, niti prodati po ovako niskim.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Status quo. Nitko ne zeli kupiti po ovako visokim cijenama, niti prodati po ovako niskim.

Zanimljiva observacija, dionica je istodobno preskupa i prejeftina.

Mortadela je konj s maslinama.

Upravo tako. Namjerno sam ispustio navodnike na "visokim" i "niskim". Jer kao sto je ljepota u ocima promatraca, tako je i vrijednost dionice. Status quo do slijedece vijesti. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

New Report

Close