INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zakaj ju ne spustite na 5 kn?



@ZZtop

Vjeruj mi, jučer, ako hoće mogu se i oglasiti ovdje na forumu, nazvao sam Ingru s nekakvim ludim upitom koji su objavili novinari. Ljudi su se od srca nasmijali i rekli ne slušajte i ne čitajte budalaštine… čuvajte dionice. Lijepo preporučam svima.. telefon u ruke ili mail. Ljudi su prva liga !!
Da vijesti se očekuju POZITIVNE uskoro !!
P.S: Hvala cac, nadam se da smo se razumijeli a pozitiva, od danas "Negativa" — bez ljutnje frend. ovo je samo šala !!
[cool]

Ma kakva ljutnja, ja nisam niti jedan jedini negativni post o ingri stavio ovdje dapače na ovoj sam dionici lijepo zaradio i sad ih čuvam za blisku budućnost, želio sam kolegi coconeu dati doznanja da na forumu igh-a pljuje po ingri a ovdje se naveliko raspituje o grafovima [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://www.ingra.hr/index.php?page=investorscalendar&month=201204

Mortadela je konj s maslinama.


Zakaj ju ne spustite na 5 kn?

Pa tko veli da nečemo….
Uživajte [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Bolje izvješće nego ikad u zadnje 2-3 godine.

Što to znači bolje izveješće??? Manji minus ili što???
Koliko još treba do 0 (nule)??? Godina, dvije , dvadeset???
A onda ide zarada jel???
Hvala vam na odgovorima…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



@Mrgud

Čuo sam da je najbolje mjesto za doček smaka u Bosni. Navodno oni godinama kasne za ostatkom svijeta pa će i smak tamo okasniti. [wink]

A Ingra ionako ima u Bosni neke dugove pa će vjerojatno i ona preživit do tada. Za one pare koje im duguju lijepo tamo sagrade jedno samodostatno selo negdje u brdima i onda pozovu svoje dioničare da odu tamo živit s njima – di ćeš boljeg gušta od tog.


Bašš, kod njih još drug tito. Plaće na vrijeme, K-15, stanove dijeli preduzeće, 1DM=4 dinara. Divota od života ili ipak nije valjalo pa je neko upalio svjetlo. [angry]

neće uvijek biti ovako.



Zakaj ju ne spustite na 5 kn?

Pa tko veli da nečemo….
Uživajte [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Pošuri, izvještaj je uskoro. A koliko je bolji buš videl. Do tada rasprodaji ovo što imaš i spusti nam na 5. I ja bi tamo kupio još koju tisućicu. Vidim da se žrtvuju donice nebili se izazvala panika rasprodaje ali nekako neide.

neće uvijek biti ovako.




Zakaj ju ne spustite na 5 kn?

Pa tko veli da nečemo….
Uživajte [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Pošuri, izvještaj je uskoro. A koliko je bolji buš videl. Do tada rasprodaji ovo što imaš i spusti nam na 5. I ja bi tamo kupio još koju tisućicu. Vidim da se žrtvuju donice nebili se izazvala panika rasprodaje ali nekako neide.
[/quote]
Ugodan viken panika kreće idući tjedan i svi sretni.




Zakaj ju ne spustite na 5 kn?

Pa tko veli da nečemo….
Uživajte [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Pošuri, izvještaj je uskoro. A koliko je bolji buš videl. Do tada rasprodaji ovo što imaš i spusti nam na 5. I ja bi tamo kupio još koju tisućicu. Vidim da se žrtvuju donice nebili se izazvala panika rasprodaje ali nekako neide.
[/quote]
panika-prodaja?? pa u zadnja dva sata nije protrgovalo 2000kom, koga ti pokušavam prevariti ,samog sebe???

idući tjedan će bit bolje...

Gle kak se prodaja "uredno" posložila… zato i ide tak dobro!

[thumbsup]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Zakaj ju ne spustite na 5 kn?

zato kaj su se nakrcali na 8kn



Jel pratite stranice??? Pratite…
Jel ima kaj o iračkom dugu??? Novi poslovi??
Nego kada će fi?? uF TO ĆE BITI ZANIMLJIVO ZA PRATITI…VIDIM DE JE OVDJE PROMET MALO STAO JER dečki i cure očekuju izvješće…pa se možda nešto i načuje tamo gdje se ne bi smjelo načuti, pa ranije neki krenu u akciju…vođeni instinktom….i načujenjima
Uživajte [thumbsup]

Po zadnjim info koje sam čuo, odvjetnici užurbano rade na izvansudskoj nagodbi. Svima odgovara brzo rješavanje a naročito bosancima. Može biti gotovo za 2 dana a može za 6 mjeseci. Nezna se? Ono što je sigurno novac će sjesti na INGRIN račun, a od tada cijena se mijenja znakovito i nikad više ove razine.
[/quote]

ideš, zaokret u demagogiji! više nije "slijedeći tjedan se riješava irački dug" što smo slušali proteklih godina, već- "može se riješiti možda za 2 dana, možda za 6 mjeseci"

ma nit će biti riješeno za 2 dana (sumnjam da se u ned išta rješava bilo gdje a kamoli u Bosni), a 100% znam da neće niti za 6 mj……

New Report

Close