INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel pratite stranice??? Pratite…
Jel ima kaj o iračkom dugu??? Novi poslovi??
Nego kada će fi?? uF TO ĆE BITI ZANIMLJIVO ZA PRATITI…VIDIM DE JE OVDJE PROMET MALO STAO JER dečki i cure očekuju izvješće…pa se možda nešto i načuje tamo gdje se ne bi smjelo načuti, pa ranije neki krenu u akciju…vođeni instinktom….i načujenjima
Uživajte [thumbsup]

Po zadnjim info koje sam čuo, odvjetnici užurbano rade na izvansudskoj nagodbi. Svima odgovara brzo rješavanje a naročito bosancima. Može biti gotovo za 2 dana a može za 6 mjeseci. Nezna se? Ono što je sigurno novac će sjesti na INGRIN račun, a od tada cijena se mijenja znakovito i nikad više ove razine.

neće uvijek biti ovako.

Dobro dećki stisnite malo na 6 kuna da i ja dokupim samo drukate na rast okrenite ploču malo. [proud]



@pozitiva

Ti si vječiti pesimista .. zar ne…??
Kada bi samo znao kako to lijepo ide, ali sve tajne se ne govore. Iz ona dva loša grafa se da vidjeti sve ako se zna, Bože moj ako se nezna.. opet dobro, no pita se onda !!
LP pesimizmu . .. bolje se nazovi "negativa" [thumbsup]

evo ti dvije 100ke
pusti pozitivu…on je u problemima….
nikako da objave sto on zna da trebaju objaviti
i tako tjednima
a bio jednom jedan kolega POBJEDA
cekao cekao…nakraju odustao….vijest nikako da stigne a INGRA bljuc…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@ZZtop
Vjeruj mi, jučer, ako hoće mogu se i oglasiti ovdje na forumu, nazvao sam Ingru s nekakvim ludim upitom koji su objavili novinari. Ljudi su se od srca nasmijali i rekli ne slušajte i ne čitajte budalaštine… čuvajte dionice. Lijepo preporučam svima.. telefon u ruke ili mail. Ljudi su prva liga !!
Da vijesti se očekuju POZITIVNE uskoro !!
P.S: Hvala cac, nadam se da smo se razumijeli a pozitiva, od danas “Negativa” — bez ljutnje frend. ovo je samo šala !!
[cool]

I very much love INGRA !!

@Mrgud

Čuo sam da je najbolje mjesto za doček smaka u Bosni. Navodno oni godinama kasne za ostatkom svijeta pa će i smak tamo okasniti. [wink]

A Ingra ionako ima u Bosni neke dugove pa će vjerojatno i ona preživit do tada. Za one pare koje im duguju lijepo tamo sagrade jedno samodostatno selo negdje u brdima i onda pozovu svoje dioničare da odu tamo živit s njima – di ćeš boljeg gušta od tog.

Šteta što ti ljudi iz prve lige nemaju utjecaja na cijenu dionice…jel ona ooooooo…odeeeeeeeeee
Uživajte.
LP kolegama gmazu i Draženki [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

@turbulent
Mene dijeli samo rijeka Sava, automobilom ni u ludilu, bit će gužva, nego skuterom. Čak sam odlučio biti i prijevoznik članova s foruma, već imam popisnu listu. Nije prijevoz skup, 500 dionica Ingre i max 5 minuta si na sigurnom. Kasnije se vratiš i prodaješ komete bosancima za 500 dionica rafinerije BB, opet zarada !! [lol] [lol]

I very much love INGRA !!

Evo malo da vidimo cijeli graf,di smo sada i gdje se igramo a mogučnost rasta fantastičan.
Koja je to psihologija,dionica u CROBEX10 a cijena 5 katova ispod zemlje.
Znam ja da večina vidi neslučene mogučnosti rasta ali bi htjeli kupiti par lipa jeftinije.Vidite koliko lipa put gore ima mogučnosti da raste.

pozdrav

bit će bolje................

Sada ili nikada "Negativa" vrijeme je za kupovinu, zadnji vlak stoji na peronu…samo što nije krenuo !! [bye] [bye]

I very much love INGRA !!

bid raste moglo bih ovo opet eruptirati do 8,15 i zadržati se iznad 8 dok se traderi ne zadovolje a onda počinje prava bitka… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.





S dobrom vjerom gledam na od strane Uprave najavljeno restrukturiranje u svibnju, financijsku konsolidaciju Ingre. No, poštovani ulagači, da li ste razmišljali o tome što će te napraviti ako najavljeno ne bude i provedeno, ako uspjeha ne bude?
Podijelite ako ste voljni svoja promišljanja.

Slaba ti je ta tvoja "dobra" vjera… [smiley]
[/quote]

Slabost je ne imati plan B, slijepo motriti samo jednu opciju.

[/quote]
A ti si iz uprave i sve znaš. Joj joj opet prizivate stečaj. Pa zar ste u tolikom kolapsu zbog gubitka? Pa kupite ovo do 8 i prodajite iznad 13 i vratićete gubitke. Budite strpljivi, nema preko noći ni bureka a kamoli nešto više.
[/quote]

Pretpostavit ću da je ovaj Vaš “joj joj” trebao ići na komentar ervin25, jer koliko vidim jedino tu se spominje stečaj. Moje pitanje, što ako ono što je sa sigurnošću najavljeno za svibanj ne uspije, nego se npr odgodi za listopad, stečaj sigurno ne implicira, već postavlja otvoreno pitanje, a na koje je. koliko mogu iščitati iz Vašeg komentara, Vaš odgovor da će te Vi u takvom razvoju situacije biti strpljivi (ispravite me ako griješim).
Prvi dio Vašeg komentara, dio o upravi i neznanju, ne bih komentirao.

Mortadela je konj s maslinama.

2. Revidirano nekonsolidirano i revidirano konsolidirano izvješće za poslovnu godinu
2011. Datum objave: 30.4.2012.
3. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje poslovne godine 2012.
Datum objave: 30.4.2012.

Bolje izvješće nego ikad u zadnje 2-3 godine.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close