INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



bravo, danas ste opet lijepo hranili trejdere – kupovali su jučer i danas na 7,3-7,5 pa vam iskipali na 8,x

Neki nikako da nauče da nema zarade u padu-navuklo ih da im prodaju na 7,3x a sada se grizu i uskoro će kupovati iznad 8,50. Trejderi će tek tada prodavati. Pisah jutros o tom psihološkom momentu ali me nazvaše vidovnjakom. Psihologija se na burzi uči bolje nego u školi.
[/quote]

i sad opet novi krug, ali ovaj put još malo niže jer su ošišane ovce ipak nešto naučile pa će biti opreznije

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-ini-zaradjuju-130-tisuca-kuna-mjesecno-a-ne-rade-nista/609421.aspx JEL OVI VOZAJU OVI TOBOGAN OD OVE NAŠE INGRICE? Lp

Jel pratite stranice??? Pratite…
Jel ima kaj o iračkom dugu??? Novi poslovi??
Nego kada će fi?? uF TO ĆE BITI ZANIMLJIVO ZA PRATITI…VIDIM DE JE OVDJE PROMET MALO STAO JER dečki i cure očekuju izvješće…pa se možda nešto i načuje tamo gdje se ne bi smjelo načuti, pa ranije neki krenu u akciju…vođeni instinktom….i načujenjima
Uživajte [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Jel pratite stranice??? Pratite…
Jel ima kaj o iračkom dugu??? Novi poslovi??
Nego kada će fi?? uF TO ĆE BITI ZANIMLJIVO ZA PRATITI…VIDIM DE JE OVDJE PROMET MALO STAO JER dečki i cure očekuju izvješće…pa se možda nešto i načuje tamo gdje se ne bi smjelo načuti, pa ranije neki krenu u akciju…vođeni instinktom….i načujenjima
Uživajte [thumbsup]

Na koliko očekujete pad Ingre 7 kuna ili i niže ?

@vatreni
Ovo je igra bez granica ako se zna kada i dokle. Jučer sam napisao u 10,09 h da cijena ide gore. Ako se povukla jedna linija, točno se znalo gdje cijena sjeda, a i sjela je. Danas opet kupuješ i tako se polako portfelj puni, više love, više dionica. Kad bude ta famozna objava posla Vatro, nečeš moći ući u Ingru jer će to biti munja, a poslije munje smak… a i kojeg će ti vraga onda i ovce i novci !!
LP tebi i ekipi !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!



@vatreni

Ovo je igra bez granica ako se zna kada i dokle. Jučer sam napisao u 10,09 h da cijena ide gore. Ako se povukla jedna linija, točno se znalo gdje cijena sjeda, a i sjela je. Danas opet kupuješ i tako se polako portfelj puni, više love, više dionica. Kad bude ta famozna objava posla Vatro, nečeš moći ući u Ingru jer će to biti munja, a poslije munje smak… a i kojeg će ti vraga onda i ovce i novci !!
LP tebi i ekipi !! [thumbsup]

moze neka slika buduceg kretanja?
ne na 1-3 dana
recimo tjedan dana ili mjesec…
ugrubo…moze i obje solucije…i za up i za down
Hvala

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


moze neka slika buduceg kretanja?
ne na 1-3 dana
recimo tjedan dana ili mjesec…
ugrubo…moze i obje solucije…i za up i za down
Hvala

Pa ta slika će izgledati otplike kao slika sa Aleje Tornada…crvena munja koja para nebo i stremi prema donjem desnom ćošku [smiley] [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]




@vatreni

Ovo je igra bez granica ako se zna kada i dokle. Jučer sam napisao u 10,09 h da cijena ide gore. Ako se povukla jedna linija, točno se znalo gdje cijena sjeda, a i sjela je. Danas opet kupuješ i tako se polako portfelj puni, više love, više dionica. Kad bude ta famozna objava posla Vatro, nečeš moći ući u Ingru jer će to biti munja, a poslije munje smak… a i kojeg će ti vraga onda i ovce i novci !!
LP tebi i ekipi !! [thumbsup]

moze neka slika buduceg kretanja?
ne na 1-3 dana
recimo tjedan dana ili mjesec…
ugrubo…moze i obje solucije…i za up i za down
Hvala
[/quote]

ja sam čak i dao graf oko 10h iz kojeg se moglo vidjet kratkoročno dokle će ići 😉

za mjesec-dva, moje viđenje stvari. unaprijed se ograđujem, nije nikakav nagovor na kupnju/prodaju, uostalom, možda totalno grješim.
u slučaju obavijesti pozitivne ili negativne idu promjene u tom smjeru, jasno. isto i tako, zavisi od FI. to neznam, nisam vidovit. ako se neće ništa ništa objavljivat (i nebude reakcija na neobjavljeni inside info), mislim da će cijena varirati i dalje po relativno uskom kanalu u koji je ušla (od cca min 7.2x do kakvih 8.5x, nebi rekao preko 9) sa blagom tendencijom rasta koju pokazuju SMA preslagivanja potpore.




@vatreni

Ovo je igra bez granica ako se zna kada i dokle. Jučer sam napisao u 10,09 h da cijena ide gore. Ako se povukla jedna linija, točno se znalo gdje cijena sjeda, a i sjela je. Danas opet kupuješ i tako se polako portfelj puni, više love, više dionica. Kad bude ta famozna objava posla Vatro, nečeš moći ući u Ingru jer će to biti munja, a poslije munje smak… a i kojeg će ti vraga onda i ovce i novci !!
LP tebi i ekipi !! [thumbsup]

moze neka slika buduceg kretanja?
ne na 1-3 dana
recimo tjedan dana ili mjesec…
ugrubo…moze i obje solucije…i za up i za down
Hvala
[/quote]
Cacone, imam ružnu gledalicu Jtrader, ali mi zato prija Beštija šalje grafiće s TT real minutne i 5 minutne. Na Jtraderu je fibo a i sve drugo katastrofa, no zna se danas da ide dole i da poslije toga ide UP. Popunjavanje jednog gapa, 38% ili 23 fiba dole, kupnja pa onda opet UP. Ja se nadam do tada objave vijesti bilo kakve. Ako probije onu liniju trenda /untitled) gornju ide se debelo gore, ako ne kanal koji donosi lovu, evo i danas. Samo da dodam .. ja opet kupujem !!
P.S: Beštija prijatelju, može opet 5 i 1 minutni …. HVALA !!

I very much love INGRA !!




@vatreni

Ovo je igra bez granica ako se zna kada i dokle. Jučer sam napisao u 10,09 h da cijena ide gore. Ako se povukla jedna linija, točno se znalo gdje cijena sjeda, a i sjela je. Danas opet kupuješ i tako se polako portfelj puni, više love, više dionica. Kad bude ta famozna objava posla Vatro, nečeš moći ući u Ingru jer će to biti munja, a poslije munje smak… a i kojeg će ti vraga onda i ovce i novci !!
LP tebi i ekipi !! [thumbsup]

moze neka slika buduceg kretanja?
ne na 1-3 dana
recimo tjedan dana ili mjesec…
ugrubo…moze i obje solucije…i za up i za down
Hvala
[/quote]

Evo može, kupite ingru sad pa ju prodate po 50 lipa nižoj cijeni, tako vi radite zar ne

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@pozitiva
Ti si vječiti pesimista .. zar ne…??
Kada bi samo znao kako to lijepo ide, ali sve tajne se ne govore. Iz ona dva loša grafa se da vidjeti sve ako se zna, Bože moj ako se nezna.. opet dobro, no pita se onda !!
LP pesimizmu . .. bolje se nazovi "negativa" [thumbsup]

I very much love INGRA !!

@Mrgud
prejak si… "… ja se nadam… vijesti bilo kakve…" [lol] [thumbsup]

New Report

Close