INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilo je lijepo svakodnevno svjedočiti milijunskom prometu ingre u prošlim tjednima, ovo parstotinatisuća trgovanje volumenom nije dovoljno ni za zaplivati, eventualno se malo brčkati, zaigrati picigin…

Mortadela je konj s maslinama.


Ask se pomalo povlači. Sljedeći proboj do 8,30?

Pričaj ti što hočeš ja ga nisam vidio nikad jačeg. Pa nema lipe do 9 kuna na kojoj nema naloga ,jutros 410000komada,sada 450000. trebat će netko stvarno močan da to probije,tj. bez posla nema micanja s ovih razina, barem ne na više.

idući tjedan će bit bolje...

S dobrom vjerom gledam na od strane Uprave najavljeno restrukturiranje u svibnju, financijsku konsolidaciju Ingre. No, poštovani ulagači, da li ste razmišljali o tome što će te napraviti ako najavljeno ne bude i provedeno, ako uspjeha ne bude?
Podijelite ako ste voljni svoja promišljanja.

Mortadela je konj s maslinama.

ivedome
Zar stvarno misliš da su svi oni zainteresirani da prodaju? Još vi neznate psihologiju burze. Vidjeli ste kako je bilo kada se išlo na 12,75, tako će biti opet nakon dovoljne akumulacije oko 8.

neće uvijek biti ovako.

nisu,jer je i mojih dosta dionica tamo, al to nije bio bit moje poruke, samo sam napisao kakva je realna situacija 99k-455k . za razliku od tebe koji pričaš da je manje dionica na prodaji a ima ih već 50000više nego jutros.

idući tjedan će bit bolje...

ivedome
baziram se na prvih 10-15 a ne one preko 10kn. No što kažeš na ovo:
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-gradevinski-sektor-u-fokusu/ar-31987/
Ovo bi moglo biti zatišje pred buru.

neće uvijek biti ovako.


S dobrom vjerom gledam na od strane Uprave najavljeno restrukturiranje u svibnju, financijsku konsolidaciju Ingre. No, poštovani ulagači, da li ste razmišljali o tome što će te napraviti ako najavljeno ne bude i provedeno, ako uspjeha ne bude?
Podijelite ako ste voljni svoja promišljanja.

ako im restrukturiranje ne uspije, stečaj je po meni sasvim realna opcija

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


S dobrom vjerom gledam na od strane Uprave najavljeno restrukturiranje u svibnju, financijsku konsolidaciju Ingre. No, poštovani ulagači, da li ste razmišljali o tome što će te napraviti ako najavljeno ne bude i provedeno, ako uspjeha ne bude?
Podijelite ako ste voljni svoja promišljanja.

Slaba ti je ta tvoja "dobra" vjera… [smiley]



S dobrom vjerom gledam na od strane Uprave najavljeno restrukturiranje u svibnju, financijsku konsolidaciju Ingre. No, poštovani ulagači, da li ste razmišljali o tome što će te napraviti ako najavljeno ne bude i provedeno, ako uspjeha ne bude?
Podijelite ako ste voljni svoja promišljanja.

Slaba ti je ta tvoja "dobra" vjera… [smiley]
[/quote]

Slabost je ne imati plan B, slijepo motriti samo jednu opciju.

Mortadela je konj s maslinama.




S dobrom vjerom gledam na od strane Uprave najavljeno restrukturiranje u svibnju, financijsku konsolidaciju Ingre. No, poštovani ulagači, da li ste razmišljali o tome što će te napraviti ako najavljeno ne bude i provedeno, ako uspjeha ne bude?
Podijelite ako ste voljni svoja promišljanja.

Slaba ti je ta tvoja "dobra" vjera… [smiley]
[/quote]

Slabost je ne imati plan B, slijepo motriti samo jednu opciju.

[/quote]
A ti si iz uprave i sve znaš. Joj joj opet prizivate stečaj. Pa zar ste u tolikom kolapsu zbog gubitka? Pa kupite ovo do 8 i prodajite iznad 13 i vratićete gubitke. Budite strpljivi, nema preko noći ni bureka a kamoli nešto više.

neće uvijek biti ovako.

Vaš link

Sad ovo povežite s potpisivanjem izgradnje Plesa i tko će to raditi i malo s ovim linkom

Vaš link

Evo da Vi nemorate ja ću.

Do 2009. godine Ingra-DET je ostvarivao promet i do 60 milijuna eura godišnje. No, zahvaljujući velikom trudu svih članica poteškoće su prebrođene, ugovoreni su novi poslovi te se promet ustalio na 40 milijuna eura.

Unutar udruženja Ingra-DET-a koje je još 1967. godine u Njemačkoj osnovala Ingra s Viaduktom i još dvije veće tvrtke, djelovalo je u prosjeku 1500 detaširanih radnika. Udruženje trenutno okuplja 26 tvrtki koje djeluju u građevini, brodogradnji, montaži, strojogradnji i autoindustriji.

Pozdrav

bit će bolje................


Samo se vi sprdajte sa Dubrovačkim stanovima. Da je vama i zemunica u DU vi bi se hvalili kao da imate vilu. No znamo mi da je to jal zbog rasta dionice koju ste prodali na 7,50-7,30 a sada nemožete kupiti ispod 7 kako ste planirali. Kruzeri dolaze a sve je više onih koji bi rado u DU imali nešto kvadrata i da provedu više vremena na tom najljepšem mjestu na jugu jadrana. Ono što je najvažnije svi troškovi za te stanove su ukalkulirani a svaka prodaja je čisti ulaz. I tako još x30-ak.Pa vi vidite kakva će biti naredna izvješća. Pozz i zapamtite-kada raste više je šanse za burek.

1. iz Du sam, tako da imam i malo više od zemunice ovdje. i ne bih toliko imao da nisam prodao ingru davno na 45 kn…..
2. kakve veze ima dolazak kruzera sa stambenim objektima na Lapadu? Niti kruzer pristaje u Lapad, niti ljudi koji su na kruzeru ostaju duže od 8 sati u mjestu gdje je kruzer pristao. a u tih 8 sati imaju pametnija posla za radit u Du od odlaska u razgledavanje novozagrebačkie gradnje u Lapadu. Ili mislite da će odlazit tamo i shopingirati u nepostojećim dućanima?
3. sama ingra ti je u svom izvještaju rekla da do 2010 nije niti kamate za kredit za izgradnju Lapada prikazivala kao trošak već ih je kapitalizirala a vi ste već sve troškove za te stanove ukalkulirali u račun dobiti i gubitka….malo bolje pročitajte izvješća i upoznajte se sa osnovama računovodstva. stan u trenutku kad se proda postaje prihod u visini prodajne cijene minus PDV i to se uparuje u računu dobiti i gubitka sa troškovima izgradnje tog stana…..
4. dvori lapad su pod hipotekom banke koja ih je financirala i ona uzima sve novce od prodaje pojedinog stana dok se ne zatvori kredit- tako da ingri ne ide ništa para dok se ne zatvori kredit….a koliko sam vidio u izvješćima za vratit kredit trebat će ingra prodat puno više od tih preostalih 35 stanova po toj cijeni po kojij ih prodaje……tako da nikakvog "ulaza" tu nema…..

New Report

Close