INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da li su danas prodali koji stan? [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


da li su danas prodali koji stan? [lol]

Ne, vjerovatno su prodali koji jučer jer je cijena rasla. A sigurno nije rasla zbog iračkog duga ili zbog ZLZ jer tamo ingra ne bude radila. Jučer su očito letili purani, a danas gravitacija opet djeluje [wink] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


da li su danas prodali koji stan? [lol]

[thumbsup] [lol] [lol] [lol] primili kaparu za jedan sa pogledom na brdo ,,koliko % ide dionica up ? [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



da li su danas prodali koji stan? [lol]

Ne, vjerovatno su prodali koji jučer jer je cijena rasla. A sigurno nije rasla zbog iračkog duga ili zbog ZLZ jer tamo ingra ne bude radila. Jučer su očito letili purani, a danas gravitacija opet djeluje [wink] [thumbsup]
[/quote]
Ovaj ti je dobar " gravitacija " znači hoćeš reći idemo na 7 kuna ?

Samo se vi sprdajte sa Dubrovačkim stanovima. Da je vama i zemunica u DU vi bi se hvalili kao da imate vilu. No znamo mi da je to jal zbog rasta dionice koju ste prodali na 7,50-7,30 a sada nemožete kupiti ispod 7 kako ste planirali. Kruzeri dolaze a sve je više onih koji bi rado u DU imali nešto kvadrata i da provedu više vremena na tom najljepšem mjestu na jugu jadrana. Ono što je najvažnije svi troškovi za te stanove su ukalkulirani a svaka prodaja je čisti ulaz. I tako još x30-ak.Pa vi vidite kakva će biti naredna izvješća. Pozz i zapamtite-kada raste više je šanse za burek.

neće uvijek biti ovako.

hmm bid nisko, ask visoko … tko će prvi potegnuti??? [lol]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

@player576
Ne razbijaj glavu oko toga, "Dva loša ubiše …….." Danas ask pobjeđuje, bid se mora popunjavati i dizati cijenu !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

@ mrgud 28

i mislio sam … [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

satna TA izgleda dobro, vrlo.
ne tražite da interpretiram, ko razumije dobro, ko ne…

jel ova slika nešto znaći??
http://liderpress.hr/tvrtke_i_trzista/poslovna_scena/nova-astra—treba-li-hrvatskoj-tvrtka-za-organiziranje-izvoza/

idući tjedan će bit bolje...

Ask se pomalo povlači. Sljedeći proboj do 8,30?

neće uvijek biti ovako.

@iverdome

Pa lijepo je Davor Štern prije nego je ušao u upravni odbor INGRE rekao da hrvatskoj treba jedna odlična inžinjering grupa orjentirana na izvoz.
INGRA če se tu istaknuti kao dugogodisnja inžinjering grupa sa dovoljnim brojem kvalitetno odrađenih projekata kako vani tako i u hrvatskoj.

Vaš link

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

New Report

Close