INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Max. povrat do 7,7x ili točnije 7,70 pa UP… lipa dvije ne igraju ulogu.
LP

I very much love INGRA !!



pad – ništa se konkretno ne događa,tj. nema novosti o poslovima o kojima se duže vrijeme govori, rast- balon prouzročen nečim što se direktno ingre ne tiče.Vjerovatno će se ispuhati,a možda i neće.

pad-paničari prodaju pod psihozom koju im prodaju maheri.
rast-kupuje se budućnost-dogovoreni poslovi na stotine milijuna eura koji čekaju garanciju HBOR-a, irački dug, prodaja ostalih stanova čija je dobit 100%, Arena kojoj cijena raste a dobiva se sigurna najamnina….
[/quote]

Kolega iako od vas ovo je previše, dajte filija malo dostojanstva.



pad – ništa se konkretno ne događa,tj. nema novosti o poslovima o kojima se duže vrijeme govori, rast- balon prouzročen nečim što se direktno ingre ne tiče.Vjerovatno će se ispuhati,a možda i neće.

pad-paničari prodaju pod psihozom koju im prodaju maheri.
rast-kupuje se budućnost-dogovoreni poslovi na stotine milijuna eura koji čekaju garanciju HBOR-a, irački dug, prodaja ostalih stanova čija je dobit 100%, Arena kojoj cijena raste a dobiva se sigurna najamnina….
[/quote]

"…Pa to je perverzan potez, u rangu s Ingrom koja sada ima manje kapitala nego što joj je dala financijska industrija, istaknuo je izvor Business.hr-a…" ???
http://limun.hr/main.aspx?id=797268




pad – ništa se konkretno ne događa,tj. nema novosti o poslovima o kojima se duže vrijeme govori, rast- balon prouzročen nečim što se direktno ingre ne tiče.Vjerovatno će se ispuhati,a možda i neće.

pad-paničari prodaju pod psihozom koju im prodaju maheri.
rast-kupuje se budućnost-dogovoreni poslovi na stotine milijuna eura koji čekaju garanciju HBOR-a, irački dug, prodaja ostalih stanova čija je dobit 100%, Arena kojoj cijena raste a dobiva se sigurna najamnina….
[/quote]

Kolega iako od vas ovo je previše, dajte filija malo dostojanstva.
[/quote]

Kome se obraćate, meni ili kolegi filiji. Taj dugo ne piše koliko vidim. Polupali ste lončiće. Ako ste prodali na 7,3x pa ste sada ljuti razumijem vas iako ne shvaćam kako ste se dali navući na takvo što. PS: što bi to bilo dostojanstveno? Da pišem kako će Ingra u stečaj? ili?

neće uvijek biti ovako.

Uskoro izlazi FI za 1Q 2012 zar ne…?
Kakve su prognoze za isto… ?
Isto, sl. … kao za 1Q 2011 tj. cca minus od 12.200.000 kn… ili… ?
Isto, sl. … kao za god. FI za 2011 po osnovi godišnjeg gubitka od cca 75.500.000 kn : 4 …
ili… ?

bravo, danas ste opet lijepo hranili trejdere – kupovali su jučer i danas na 7,3-7,5 pa vam iskipali na 8,x

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


bravo, danas ste opet lijepo hranili trejdere – kupovali su jučer i danas na 7,3-7,5 pa vam iskipali na 8,x

Neki nikako da nauče da nema zarade u padu-navuklo ih da im prodaju na 7,3x a sada se grizu i uskoro će kupovati iznad 8,50. Trejderi će tek tada prodavati. Pisah jutros o tom psihološkom momentu ali me nazvaše vidovnjakom. Psihologija se na burzi uči bolje nego u školi.

neće uvijek biti ovako.

Pozdrav svima i od sutra pametnije. Ipak se bolje trguje kada raste-veće razlike, veći promet, veće mogućnosti.

neće uvijek biti ovako.

Nastavak na jutrošnji graf.
Ako netko nesto želi dodati slobodno može.

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Ovog građevinara neću komentirati.Previše toga tu mi nije jasno, a nisu još niti vratili one komercijalne
zapise , kaj su dužni…….
Imam ove dionice….i čekam .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…u zadnji par dana prodan je još jedan stan u dvorima sad su na 34 prodana … nije puno al veseli…

…plus još jedan u 2 dana …35 prodana… ovo je već ohrabrujuće…

DAJ PET !!!

na seebizu kažu ovako,mislim da ova cijena nebi bila tako loša [lol]

Potpis ugovora o Zračnoj luci Zagreb podigao je izdanja iz građevinskog sektora. Dobitnik dana je Institut IGH (ZSE:IGH-R-A) koji je uzletio 7,7 posto, na 796,97 kuna, uz 958 tisuća kuna prometa unatoč upozorenju da rasdovi možda neće ni krenuti u idućih godinu dana. Radove će osim Zagorje Tehnobetona vršiti Viadukt (ZSE:VDFKT-R-A) čije su dionice ojačale 2,8 posto, na 261 kunu, uz 408 tisuća kuna prometa. Pozitivnu sliku sektora zaključuje Ingra (ZSE:INGR-R-A) čije su dionice uzletjele 7,3 posto, na 8,99 kuna, uz 714 tisuća kuna prometa. Iznimka je bio Dalekovod (ZSE:DLKV-R-A) koji je potonuo 3,5 posto, na 135,15 kuna, uz 773 tisuće kuna prometa.

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close