INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

inverter

bestija2, 11.04.2012. u 13:01
samo bid radi vec 2 tjedna…slab volumen ..jos se mora isprodavat dosta…

Mislim da ništa od toga.

bit će bolje................

8,20 ravnoteža. Eto to je to. Čestitke prodavačima na 8,3x

neće uvijek biti ovako.

a desilo se što?

manje je više, a više još više


8,20 ravnoteža. Eto to je to. Čestitke prodavačima na 8,3x

Misliš 7,3x prijatelju! 🙂

manje je više, a više još više

nisam bio tu cijelo jutro može mi netko objasniti ovaj rast???

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.


nisam bio tu cijelo jutro može mi netko objasniti ovaj rast???

pa znaš kako su svima sve informacije dostupne istovremeno.. i velikom kapitalu i malim dioničarima…. NOT

Mislim da je ovo samo uvod u ono šta će se dešavat idućih dana.

Rudof Rom, direktor sektora za graditeljstvo u Hrvatskoj gospodarskoj komori, za Globus procjenjuje kako će ove godine vrijednost završenih radova u građevinarstvu biti oko tri milijarde eura. To znači da bi ova godina, nakon tri godine konstantnog minusa, trebala za domaće građevinarstvo označiti plus, zaključuje tjednik.

bit će bolje................


nisam bio tu cijelo jutro može mi netko objasniti ovaj rast???

Objasni ti meni pad a ja ću tebi rast. [smiley]

neće uvijek biti ovako.

pad – ništa se konkretno ne događa,tj. nema novosti o poslovima o kojima se duže vrijeme govori, rast- balon prouzročen nečim što se direktno ingre ne tiče.Vjerovatno će se ispuhati,a možda i neće.

idući tjedan će bit bolje...



nisam bio tu cijelo jutro može mi netko objasniti ovaj rast???

Objasni ti meni pad a ja ću tebi rast. [smiley]
[/quote]

ništa od najave novih poslova iako i nije bio neki extra pad a drugi skupljali kao i ja… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.


pad – ništa se konkretno ne događa,tj. nema novosti o poslovima o kojima se duže vrijeme govori, rast- balon prouzročen nečim što se direktno ingre ne tiče.Vjerovatno će se ispuhati,a možda i neće.

pad-paničari prodaju pod psihozom koju im prodaju maheri.
rast-kupuje se budućnost-dogovoreni poslovi na stotine milijuna eura koji čekaju garanciju HBOR-a, irački dug, prodaja ostalih stanova čija je dobit 100%, Arena kojoj cijena raste a dobiva se sigurna najamnina….

neće uvijek biti ovako.

Ovo je samo dokaz kolika je ovde mogučnost rasta.Dovršetkom refinanciranja i dugoročnom financijskom stabilizacijom koja samo šta nije riješena ova dionica će postati jedna od najpotentnijih na tržištu.

bit će bolje................

New Report

Close