INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kaj veli TA? Lp


@kaj veli TA? Lp

Jesi siguran, da je zelis?
[wink]



@kaj veli TA? Lp

Jesi siguran, da je zelis?
[wink]
[/quote]
jesam kolega

Ameri juče zabrinuti za svakojake trice i kučine..tko zna hoće li naši biti zabrinuti što su oni zabrinuti?? Ili će, po staroj hrvackoj navadi, biti svijet za sebe???
Ne znam, al IMHO danas ingra ide ispod 7.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Poštovani!
Akumulacija se blizi kraju!
Dotkalo je donju liniju na dnevnom grafu…

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

niš od te linije,klizit će sve dok ne stigne neki pozitivni info. Baš sam probo upisivat u tražilicu da nađem nešto u vezi iračkog duga.jedine poveznice svježije od mjesec dana su sa ovog foruma. ovdje se sve zna,drugi mediji nisu niti rijeći nigdje objavili.

idući tjedan će bit bolje...


Poštovani!
Akumulacija se blizi kraju!
Dotkalo je donju liniju na dnevnom grafu…

Uživajte!


pogledaj kad je doticalo lijevo na tvom grafu kaj se desilo….
ko superglu….

Lp i sretno

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

U posljednjih nekoliko dana uočena je igra psihološkog pritiska na asku. To traje od pozicije 8,2x pa sve do 7,3x. U tom periodu žrtvovano je 30% a akumulirano 70% dionica. Uskoro jači psihološki pritisak na bidu povećavajući količinu dizanjem cijene žrtvujući 20% keša. U konačnici ponovna prodaja od 8,20-8,60. Zarada cca 0,8 kn po dionici. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

U zadnje vrijeme su ovdje samo prepirke dvije struje, oni koji svaki dan govore da će sad samo gore, i onih koji predviđaju vraćanje na 3, 4 kune. Sve to znači da predugo nema nikakvih vijesti, i što duže bude bez vijesti to će dionica više klizit. Uglavnom, trenutno kretanje naše burze prati kretanje svjetskih burzi. Kad ponovo krene oporavak burzi u svijetu ide i kod nas. Dotad kupujte vi što mislite da je dotaknulo dno, a prodajte vi što mislite da ide još dolje.


Poštovani!
Akumulacija se blizi kraju!
Dotkalo je donju liniju na dnevnom grafu…

Uživajte!


majstore, ovo klizi dolje…….



U zadnje vrijeme su ovdje samo prepirke dvije struje, oni koji svaki dan govore da će sad samo gore, i onih koji predviđaju vraćanje na 3, 4 kune. Sve to znači da predugo nema nikakvih vijesti, i što duže bude bez vijesti to će dionica više klizit. Uglavnom, trenutno kretanje naše burze prati kretanje svjetskih burzi. Kad ponovo krene oporavak burzi u svijetu ide i kod nas. Dotad kupujte vi što mislite da je dotaknulo dno, a prodajte vi što mislite da ide još dolje.

Vidljiva je i tvoja struja mada si ko fol neutralan. Takvih ovdje nema.
[/quote]

Nisam neutralan, nego samo sam jedan od rijetkih koji realno sagledava situaciju. Posjedujem dionicu i nadam se njenom rastu, ali nisam od onih koji tu pišu gluposti i samo drukaju bez ikakvih osnova. Naime smatram da ulagači nisu glupi da će uložit novce samo zato što je netko na forumu rekao ide to sutra na 9kn, ili prodat ako se kaže da ide na 3, pa mislim da to vaše navijanje nema nikakvog smisla, samo ispadate neozbiljni.

samo bid radi vec 2 tjedna…slab volumen ..jos se mora isprodavat dosta…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close