INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– ma lupa bez veze isto ko i na KSST
– lik ima bujnu maštu mogao bi biti neki pisac i izmišljati svašta

– nego samo me zanima koje marke auto-coupe si kupio Coupe možda vozimo isti ili sam si nešto umislio?

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

ovdje opet hranite trejdere…neki dan su kupovali na 8 pa vama prodavali na 8,20-8,30 kn
sad kupuju na 7,50-7,7 pa će vam prodavati po 7,8-8 kn….
kako lako oni na vama svaki dan zarađuju svoje bureke

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju




To je totalno nebitno, mogao si kupiti na 40 pa prodati na 70 a mogao si kupiti na 8 i prodati na 4 pa procjenite šta je bolje.

A mogao si npr. kupiti na 4 i 5 pa prodati na 10-11 [cool]
[/quote]
Ali to ti nisi učinio jer si na 5,4 drukao na 2 i da ćeš tada kupiti. Osim ako nam nisi lag…? I?
[/quote]
U ljubavi i ratu su sva sredstva dopuštena….a ovo nije ljubav [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Kad pričaš o padu kupuješ, a kad pričaš o rastu prodaješ…
Neznaš dal je playboj ili je fotošop…
Uživajte!

Da to je jedan način…drugi je kad neovisno o rastu ili padu akumuliraš….ja ipak biram prvi način…i da priznajem malo sam čudan, da ne velim nastran [cool]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Sada ste ga uvridili cuvajte se.

neće uvijek biti ovako.

kak me nervira ta ingra…da sam usao na 7,55 ziher bi jos padala,no bude ona vec padala kad skuze da nece rasti [yawn]



Isto vam ovdje slijedi kao nama na Magmi, isti obrazac rasprodaje od strane fondova, pa dizanja cijene, pa pokušaja rasprodaje na mnogo vecoj razini, pa srazmjerno tome padanje cijene, i sad dalje sve ovisi o vama pošto ćete kupiti dalje od fondova jos cca 200 000 kom .. Ako ste pametni micat cete BID prema dolje, iza velikih naloga i čekat ju na 3 – 4 kn .. ako ste naivni i želite štititi svoju dionicu – a to je na burzi najveca ljudska pogreška – caltat ćete i dalje 8 kn i poslije prodavati po 6 kn .. A ako im platite 3 do 4 kn poslije cete imati 50 do 75 % profita, kao mi zadnji put ovde. Zadnju Ingru sam isporucio prekjucer na 8.13 kn , jos 160 kom sam imao i to je to .. Kupovao sam po 4 kn i 5.5 kn .. poslije opt po 6 kn kad je ljosnula sa 12 .. Jbg, to su stečajkuše, posebna sorta na burzi ..

Uostalom , zaposlenici Ingre koliko čujem naveliko obilaze kadrovske agencije, za zapošljavanje i idu na razgovore za posao . Oni naime znaju da Ingra nece jos dugo ..

Meni se čini da je odnos imovina – dug bolji čak i kod Magme, možda se varam, ali prema izvješćima na ZSE točno tako stoji. MAGMA ima manji dug u odnosu na materijalnu imovinu od Ingre [thumbsup]


koga briga za to…dok ima volumena bit ce dobre trgovine…nebitno koja je cjena,,,kad si vidio zadnji put na magmi volumen preko 1m kuna..i na kojoj cjeni?
[/quote]
ma on druka na pad,a tako razmisljati bi bilo najpametnije za vecinu onih koji su se nakrcali tu.imas neki target ili ocekivanje kad bi bilo ok za kupiti?


Isto vam ovdje slijedi kao nama na Magmi, isti obrazac rasprodaje od strane fondova, pa dizanja cijene, pa pokušaja rasprodaje na mnogo vecoj razini, pa srazmjerno tome padanje cijene, i sad dalje sve ovisi o vama pošto ćete kupiti dalje od fondova jos cca 200 000 kom .. Ako ste pametni micat cete BID prema dolje, iza velikih naloga i čekat ju na 3 – 4 kn .. ako ste naivni i želite štititi svoju dionicu – a to je na burzi najveca ljudska pogreška – caltat ćete i dalje 8 kn i poslije prodavati po 6 kn .. A ako im platite 3 do 4 kn poslije cete imati 50 do 75 % profita, kao mi zadnji put ovde. Zadnju Ingru sam isporucio prekjucer na 8.13 kn , jos 160 kom sam imao i to je to .. Kupovao sam po 4 kn i 5.5 kn .. poslije opt po 6 kn kad je ljosnula sa 12 .. Jbg, to su stečajkuše, posebna sorta na burzi ..

Uostalom , zaposlenici Ingre koliko čujem naveliko obilaze kadrovske agencije, za zapošljavanje i idu na razgovore za posao . Oni naime znaju da Ingra nece jos dugo ..

Meni se čini da je odnos imovina – dug bolji čak i kod Magme, možda se varam, ali prema izvješćima na ZSE točno tako stoji. MAGMA ima manji dug u odnosu na materijalnu imovinu od Ingre [thumbsup]


160 kom? nadam se da je stamparska greska,kaj to spominjes uopce,sto ce si ljudi misliti? [shocked] [bye]
nego jel ima uopce po tebi koja dobra dionica? [undecid]mozes li je navesti?da zajedno drukamo na pad … [cool]
[lol]
p.s i nemoj protiv ingre,svima nam odgovara da se firma spasi i postane uspjesna,samo treba biti realan i pratiti pokazatelje [thumbsup]



Sudeći po lošim ocjenama izgleda da imamo nekoliko forumaša zainteresiranih kupaca

Kolega,rano ste ušli .
Tek je počelo padati. [thumbsup] [thumbsup] [lol]
[/quote]

[lol] … [shocked] …[lol]
skoro svima pa i naj znalcima se ljetos ingr cinila super kad je sa 13,14 kn krenula klizit ka 4 ..tako ce biti i ovaj puta [shocked]

@ elijah
Znači po tebi bi trebala pasti a 2-3 kn.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Kad pričaš o padu kupuješ, a kad pričaš o rastu prodaješ…

Neznaš dal je playboj ili je fotošop…

Uživajte!

Evo stotka od mene kolega, uzivaj i ti!

Uh, stotka od mene i matrimonu… pa cak i inverteru!
Ali ovo zadnje me brine… mora da sa godinama covjek postaje meksi, bolji i velikodusniji… [proud]

New Report

Close