INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Je li našao tko kakvu novost gdje je zapelo ono Hidroelektrino rješavanje spora oko iračkog duga u kojem ima i Ingrinih novaca, bilo je riječi o tome da će kroz dvadesetak dana spor biti priveden kraju, a tih je 20ak dana prošlo već ima ohoho? Ima li što, ili je izija vuk magarca (i konja)?

U fazi je izvansudski dogovor. Trebao bi uspjeti, navodno su svi željni brzog rješenja pohotovo Hidrogradnja jer im gori pod nogama. Mrtvom konju ne trebaju nove potkove.

neće uvijek biti ovako.



To je totalno nebitno, mogao si kupiti na 40 pa prodati na 70 a mogao si kupiti na 8 i prodati na 4 pa procjenite šta je bolje.

A mogao si npr. kupiti na 4 i 5 pa prodati na 10-11 [cool]
[/quote]
Ali to ti nisi učinio jer si na 5,4 drukao na 2 i da ćeš tada kupiti. Osim ako nam nisi lag…? I?

neće uvijek biti ovako.



To je totalno nebitno, mogao si kupiti na 40 pa prodati na 70 a mogao si kupiti na 8 i prodati na 4 pa procjenite šta je bolje.

A mogao si npr. kupiti na 4 i 5 pa prodati na 10-11 [cool]
[/quote]

Mogao si, a sada isto tako mozes kupiti na 7,x …pa prodati na… [cool] [cool] [cool]



Je li našao tko kakvu novost gdje je zapelo ono Hidroelektrino rješavanje spora oko iračkog duga u kojem ima i Ingrinih novaca, bilo je riječi o tome da će kroz dvadesetak dana spor biti priveden kraju, a tih je 20ak dana prošlo već ima ohoho? Ima li što, ili je izija vuk magarca (i konja)?

U fazi je izvansudski dogovor. Trebao bi uspjeti, navodno su svi željni brzog rješenja pohotovo Hidrogradnja jer im gori pod nogama. Mrtvom konju ne trebaju nove potkove.
[/quote]

Znači ništa nova.
Osim poslovice.
Hvala na odgovoru.

Mortadela je konj s maslinama.

pa bar je ingra lagana za skužit,

kad ju rijetko tko želi i druka se na stečaj – kupuj

kad ju svi žele i druka se na raketu – prodaj

a i tehnička izgleda tako kako izgleda [cool]

free flow information



To je totalno nebitno, mogao si kupiti na 40 pa prodati na 70 a mogao si kupiti na 8 i prodati na 4 pa procjenite šta je bolje.

A mogao si npr. kupiti na 4 i 5 pa prodati na 10-11 [cool]
[/quote]
Tako govori pravi igrač i ponovno kupiti na 5 kuna ne.

Isto vam ovdje slijedi kao nama na Magmi, isti obrazac rasprodaje od strane fondova, pa dizanja cijene, pa pokušaja rasprodaje na mnogo vecoj razini, pa srazmjerno tome padanje cijene, i sad dalje sve ovisi o vama pošto ćete kupiti dalje od fondova jos cca 200 000 kom .. Ako ste pametni micat cete BID prema dolje, iza velikih naloga i čekat ju na 3 – 4 kn .. ako ste naivni i želite štititi svoju dionicu – a to je na burzi najveca ljudska pogreška – caltat ćete i dalje 8 kn i poslije prodavati po 6 kn .. A ako im platite 3 do 4 kn poslije cete imati 50 do 75 % profita, kao mi zadnji put ovde. Zadnju Ingru sam isporucio prekjucer na 8.13 kn , jos 160 kom sam imao i to je to .. Kupovao sam po 4 kn i 5.5 kn .. poslije opt po 6 kn kad je ljosnula sa 12 .. Jbg, to su stečajkuše, posebna sorta na burzi ..

Uostalom , zaposlenici Ingre koliko čujem naveliko obilaze kadrovske agencije, za zapošljavanje i idu na razgovore za posao . Oni naime znaju da Ingra nece jos dugo ..

Meni se čini da je odnos imovina – dug bolji čak i kod Magme, možda se varam, ali prema izvješćima na ZSE točno tako stoji. MAGMA ima manji dug u odnosu na materijalnu imovinu od Ingre [thumbsup]

sad tek gledam malo profil tvrtke Cosider ( alžirski partner Ingre) pa nije to baš mala tvrtka,mislim da će biti još ove godine dosta posla za našu Ingricu,a vidim i da se traže na portalu moj posao inžinjer strojarstva i elektrotehnike, tako da očekujem neku novost uskoro

http://www.moj-posao.net/Posao/197604/Diplomirani-inzenjer-strojarstva-mz/
http://www.cosider-groupe.dz/

Kad pričaš o padu kupuješ, a kad pričaš o rastu prodaješ…

Neznaš dal je playboj ili je fotošop…

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Isto vam ovdje slijedi kao nama na Magmi, isti obrazac rasprodaje od strane fondova, pa dizanja cijene, pa pokušaja rasprodaje na mnogo vecoj razini, pa srazmjerno tome padanje cijene, i sad dalje sve ovisi o vama pošto ćete kupiti dalje od fondova jos cca 200 000 kom .. Ako ste pametni micat cete BID prema dolje, iza velikih naloga i čekat ju na 3 – 4 kn .. ako ste naivni i želite štititi svoju dionicu – a to je na burzi najveca ljudska pogreška – caltat ćete i dalje 8 kn i poslije prodavati po 6 kn .. A ako im platite 3 do 4 kn poslije cete imati 50 do 75 % profita, kao mi zadnji put ovde. Zadnju Ingru sam isporucio prekjucer na 8.13 kn , jos 160 kom sam imao i to je to .. Kupovao sam po 4 kn i 5.5 kn .. poslije opt po 6 kn kad je ljosnula sa 12 .. Jbg, to su stečajkuše, posebna sorta na burzi ..

Uostalom , zaposlenici Ingre koliko čujem naveliko obilaze kadrovske agencije, za zapošljavanje i idu na razgovore za posao . Oni naime znaju da Ingra nece jos dugo ..

Meni se čini da je odnos imovina – dug bolji čak i kod Magme, možda se varam, ali prema izvješćima na ZSE točno tako stoji. MAGMA ima manji dug u odnosu na materijalnu imovinu od Ingre [thumbsup]

Najbolje sad za tu lovu koju ste dobili od prodaje 160 komada ingre navalite po bidu na magmi, velika je to lova u pitanju, okrenut će te trend!

Mortadela je konj s maslinama.


Isto vam ovdje slijedi kao nama na Magmi, isti obrazac rasprodaje od strane fondova, pa dizanja cijene, pa pokušaja rasprodaje na mnogo vecoj razini, pa srazmjerno tome padanje cijene, i sad dalje sve ovisi o vama pošto ćete kupiti dalje od fondova jos cca 200 000 kom .. Ako ste pametni micat cete BID prema dolje, iza velikih naloga i čekat ju na 3 – 4 kn .. ako ste naivni i želite štititi svoju dionicu – a to je na burzi najveca ljudska pogreška – caltat ćete i dalje 8 kn i poslije prodavati po 6 kn .. A ako im platite 3 do 4 kn poslije cete imati 50 do 75 % profita, kao mi zadnji put ovde. Zadnju Ingru sam isporucio prekjucer na 8.13 kn , jos 160 kom sam imao i to je to .. Kupovao sam po 4 kn i 5.5 kn .. poslije opt po 6 kn kad je ljosnula sa 12 .. Jbg, to su stečajkuše, posebna sorta na burzi ..

Uostalom , zaposlenici Ingre koliko čujem naveliko obilaze kadrovske agencije, za zapošljavanje i idu na razgovore za posao . Oni naime znaju da Ingra nece jos dugo ..

Meni se čini da je odnos imovina – dug bolji čak i kod Magme, možda se varam, ali prema izvješćima na ZSE točno tako stoji. MAGMA ima manji dug u odnosu na materijalnu imovinu od Ingre [thumbsup]


koga briga za to…dok ima volumena bit ce dobre trgovine…nebitno koja je cjena,,,kad si vidio zadnji put na magmi volumen preko 1m kuna..i na kojoj cjeni?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Coupe
pravi profil ulagača, vozim opel corsu 2002, pušim Marlboro iz Sovica i glumin facu na forumu.40.000 komada iman kupljenih i po 10 kn i po 16 , i po 6, moga san sve liferat i dobit , ili si investitor ili nisi, ako nemas love nemos bit investitor a tada ti je i 1000 kn veliko ko kuća ,zato oslobodi nas otih litanija di si sta cuja dok u biti mastas kako bi bilo kupit po 4 i prodat po 7.nemas love jasno ko dan jer onaj ko ima taj ode ne drzi predavanja i moli boga za parsto kuna dnevno.Oce ici gori ili doli pusti ljude da se boru sa svojim pusionama , nemoj ti i vatreni samo mudrovat kad namate guts za investitora, neman ga ni ja ali ne drzim monologe ode a za vatrenoga je bar rezerviran cili prostor, tako i tebi , znacemo kad si nesto zaradija, nece te se moci otarasit niko

New Report

Close