INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobar jutar svima molim stručnjake Ingra danas na 7 ili 6 kuna a dali može i niže gdje je dno 4 ili 5 kuna.

http://www.aerosvijet.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1625:zavrili-etvrtu-pistu-u-frankfurtu-i-bacaju-se-na-dovretak-nove-zl-berlin&catid=1:hrvatska

U Njemačkoj INGRA je prisutna gotovo od samog početka svog poslovanja, a danas, u okviru GIU INGRA-DET objedinjuje oko 40 hrvatskih društava koji po sustavu kontingenata rade u Njemačkoj. Preko ovog društva INGRA danas objedinjuje više od polovice hrvatskog kontingenta. INGRA sustavno obrađuje i ostala tržišta već čitav niz godina.

Ooooooo, [shocked] [shocked]
Ne miriši na dobro..tj. smrdi na loše [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

ide (dugo) ocekivani proboj kanala na dolje.tehn.potpora je tek na 7kn… [bye]

Direktoru Ingre Igoru Oppenhaimu dosta građevine, otvorio modni biznis
Šef poznatog građevinskog poduzeća u Varaždinu je registrirao tvrtku koja se među ostalim bavi i za organiziranjem modnih revija,natjecanja ljepote i tečajeva za manekene.

Ovo netko prodaje da nije onaj smrdljivi RBA fond.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



A zašto jednostavno ne lupite opet do 8 kuna, neki dan sam preselio iz Petrokemije i polako se ponovno ukipavam. Jest da sam ovih dana nemirno spavao, ali eto nije pobjeglo, što sam i pretpostavljao. Trenutno stanje 51 tisuća kom. sa prosjekom 8,17 i ukrcaj i dalje traje pa tko želi, neka lupa po bidu, jer uskoro će se lupati po glavi.
Što se tiče Mrgudove prognoze na dole, ponovno promašaj, dakako nažalost, bilo bi ljepše ulaziti ispod 8, al eto ne ide. [smiley]

Ne valja prijatelju gurati nešto na silu, pogotovo uzbrdo… brzo se umoriš pa te to pregazi !!
LP i vidimo se ispod 7 kn !!
[/quote]
lijepo Vam je covjek rekao…
i dao Vam je grafove
a sada 51.000 kom * 0,6 kn minusa…
i ko zna dal ste kupovali….
ufff…svaka Vam cast…
7,45 cca mala pauza

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

http://www.poslovni.hr/vijesti/stedljive-zgrade-otvaraju-235000-radnih-mjesta-201047.aspx

Neki ovdje možda vide veeeliki pad, ali drugi iopet vide sjajnu priliku za dokup…i prelazak iz drhtavih špekulantskih u čvrste dugoročne ruke [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Ingra: Novi poslovi u Kurdistanu vrijedni 500 mil. dolara .

Ohohohoooooo, najave nove objave…ili objava nove najave…..milijuni pljušte [lol] [lol]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Dobar jutar svima molim stručnjake Ingra danas na 7 ili 6 kuna a dali može i niže gdje je dno 4 ili 5 kuna.

Šefe jel još treba savjet ???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

nekako mi odgovara pad… čak sam stavio i dva naloga ispod 8kn da guraju cijenu dole… treba stvorit paniku. Ako dovoljno padne dokupljujem ako ne uživam u opet lijepom prometu:)

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close