INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lijepi pozdrav svima !!
Zamolio bih ako netko može staviti ovdje na PF minuni graf Ingre. Trenutno se nlazim se u bolnici, nadam se uspješno operiran, pa ako nekome nije mrsko.
Hvala unaprijed !!

Želim ti brzi oporavak …

...


Lijepi pozdrav svima !!
Zamolio bih ako netko može staviti ovdje na PF minuni graf Ingre. Trenutno se nlazim se u bolnici, nadam se uspješno operiran, pa ako nekome nije mrsko.
Hvala unaprijed !!

Drž se ti nama mrgi [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Kolega Mrgud, zelim vam da se sto pre vratite sa svojim atraktivnim komentarima. Ovaj put ova TA je posebno za vas.

U zadnjoj analizi izgleda povukao sam malcike predebelu crtu uptrenda, pa nisam bio dosta precizan. Nisam siguran da sam i ovaj put sa crtanjem 100% tocan. U glavnom nalazimo se na znacajnom krizanju, gdje cemo dobiti ili potvrdu nastavka uptrenda ili ponistenja strukture. Indeks snage jos ima dosta povoljnu vrijednost od 54 i nesto centila, kad je brzi stohastic usao u preprodanu zonu, dok se cijena dionice jos uvijek nalazi ulovljena u cijenovnom kanalu. Taj ce kanal pritiskom znacajnije podrske uzlaznog trenda morati relativno brzo napustiti.

Zasad jos mi uvijek izgleda, da ce linija uptrenda biti uspjesno testirana i da cemo uskoro dobiti tu potvrdu.

Svima uspjesan tjedan.

za Mrgija,nema ničega

bit će bolje................


Lijepi pozdrav svima !!
Zamolio bih ako netko može staviti ovdje na PF minuni graf Ingre. Trenutno se nlazim se u bolnici, nadam se uspješno operiran, pa ako nekome nije mrsko.
Hvala unaprijed !!

Kila naranči,par banana i za par dana si ko nov! [thumbsup]

Želim ti brz oporavak!

Lp!

na EFZG na predavanjima,profa uz temu procjene sadasnje vrijednosti usput veli-pa sto ste INGRU spomenuli,ona je primjer pred bankrotom…


na EFZG na predavanjima,profa uz temu procjene sadasnje vrijednosti usput veli-pa sto ste INGRU spomenuli,ona je primjer pred bankrotom

Heeeey pa šta to ti pričaš ???
A Arena??? A objave novih poslova??? A hidromehanička oprema (lopatice i šerafi)??? A inžinjer strojarstava??? MA kakav bankrot , to je raketa na lansirnoj rampi [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Kolege ovo je jedan od primjera vatrenog kako se dopisuje na privat stoga molim moderatora da se ozbiljnije pozabavi sa njim jer ovo je poslovni forum i molim na ozbiljnost jer ovakve provokacije su skoro svakodnevne

Hvala, ovo je jedna od njegovih poruka

"KAj ima kolega gmazanovski??? Skupljaju se minusi, ha??? neka, neka…kad dođu nove objave…hahhhahhahhahaahhhhhahhahaaaaaaaaa…."

Ma ognjeni je super zabavan je i voli crnu komediju [lol]

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Prolazim ja parkom,sjede dva ofucana beskučnika na klupi i razglabaju, zar smo morali sve staviti u Ingru :(. jel ovo spada pod crni humor??

idući tjedan će bit bolje...

Baš me zanima današnje trgovanje, danima se rijetko tko odlučio da proda po 8kn.. tko će je danas dati po 7,90. nalozi su zabetonirani i na kupnji i na prodaji.

idući tjedan će bit bolje...

počela bježanija,
nema poslova,ode dionica [bye] [pray]

New Report

Close