INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mikro

Točno i zbog svega toga je Ingra stalno na rubu. Kada se sve to nabrojeno konačno počne raspetljavati i još potvrde novi poslovi ne sumnjam da će oni koji sada po ovim cijenama kupe dionicu imati razlog za veselje. No do toga treba preživjeti. U ovom trenu mislim da nema nitko tko može sa bilo kakvom sigurnošću tvrditi kamo će sve to stvarno krenuti, ali intuicija govori da će rezultat po tom pitanju biti pozitivan jer se na svemu tome ipak radi da se to i riješi.

No o svemu tome i dalje jako malo znamo jer uprava i dalje maksimalno šuti što može značiti svašta, ali ponajprije da problemi ostaju do daljnjeg neriješeni. Jer što ako na kraju 5 mjeseca kažu da nisu uspjeli i da nemaju više manevarskog prostora za dalje? Nažalost i to je sasvim moguća varijanta, ali promatrajući cijelokupnu sliku ona mi se čini sve manje vjerojatnom.

Kao potvrdu ovog razmišljanja – imam dionice Ingre i namjera mi je s vremenom još podebljati poziciju, ovisno o razvoju situacije.


Na koliko idemo danas 8, 7 ili 6 kuna hajde stručnjaci analiza koliko i zbog kojih poslova ?

malo dole ,pa onda puno gore.

idući tjedan će bit bolje...


jel netko vidio ugovor Vijadukta i Luke Ploče???
E pa pogledajte malo [thumbsup] [thumbsup]
I ne zaboravite uživati…

Kolega možete li nas prosvijetliti

http://www.poslovni.hr/vijesti/cacic-investicije-dizemo-za-50-posto-ne-iskoristavate-jeftine-kredite-200959.aspx

[thumbsup]

I Plomin je upitan [shocked] [shocked]

Vaš link

Fasade već otpale, Ombla odbačena….valjda će naći nekog strojara da poštela one lopatice na hidrocentrali inače [bye] [bye]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Pa hoče li više neko prodat koju dionicu ?
Ništa se ne prodaje po bidu nekako sve stalo kao da je zimski san.

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


I Plomin je upitan [shocked] [shocked]

Vaš link

Fasade već otpale, Ombla odbačena….valjda će naći nekog strojara da poštela one lopatice na hidrocentrali inače [bye] [bye]

Što ti je tolika panika kada imaš petlje pisati tolike bedastoće. Sigurno si prodao ispod 8 a sada panika jer ne ide na 2kn.

neće uvijek biti ovako.


I Plomin je upitan [shocked] [shocked]

Vaš link

Fasade već otpale, Ombla odbačena….valjda će naći nekog strojara da poštela one lopatice na hidrocentrali inače [bye] [bye]

Vatreni, procitaj malo bolje sto je ministrica rekla za plomin…
Vidjet ces da je to gotova stvar (projekt ide sigurno u realizaciju)..
Kroz studiju utjecaja na okolis ce se jo utvrditi bitne mjere za zastitu utjecaja na okolis tog istog projekta, nakon toga se dobiva lokacijska dozvola…
Ja ne kazem da ce ingra dobiti taj posao, ali do realizacije projekta ce doci 100%..
A za sve tvoje jevtine drukove stvarno nemam rijeci…


Danas se iz PTKM vraćamo u INGRU.

Upravo to govori koliko je ovdje drukera a koliko ljudi koji vjeruju da će ingra sutra,preksutra dobiti neki posao, da mislite tako nebi vi imali hrabrosti izaći iz ingre. al jedno je očito ulazak će vam biti na nekih 8,50kn i više.

idući tjedan će bit bolje...

Šta je opet sustav pao, ili samo Investor? Bolje bi bilo da se zove outvestor. [angry]

neće uvijek biti ovako.



Danas se iz PTKM vraćamo u INGRU.

Upravo to govori koliko je ovdje drukera a koliko ljudi koji vjeruju da će ingra sutra,preksutra dobiti neki posao, da mislite tako nebi vi imali hrabrosti izaći iz ingre. al jedno je očito ulazak će vam biti na nekih 8,50kn i više.
[/quote]
A tko vam kaže da sam izlazio iz INGRE? Riječ je o višku kapitala.

neće uvijek biti ovako.


Pa hoče li više neko prodat koju dionicu ?
Ništa se ne prodaje po bidu nekako sve stalo kao da je zimski san.

Uživajte!


bome ni ne kupuje…profi novac je preselio na drugu zabavu…čik pogodite di se akumulira [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close