INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još malo pa će te preseliti sa aska na bid, ali naravno kupnja po daleko skupljoj! [shocked]

provaljena voznja ,kupi na 8 i prodaj par % skuplje… [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Još malo pa će te preseliti sa aska na bid, ali naravno kupnja po daleko skupljoj! [shocked]

DA, da vrlo vjerojatno [lol] [lol] [lol]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Na pitanje o najavljenoj "investicijskoj ofanzivi" premijer je kazao kako "sredstva za planirane projekte ima". Hoćemo energetiku, hoćemo Plomin, hoćemo željeznice, novac uopće nije upitan, dodao je …

neće uvijek biti ovako.

Ok ni fasade na idu…kad će novi poslovi ????

Vaš link

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

sve hoćemo…. samo još nikakvog opipljivog posla….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://www.moj-posao.net/Posao/197604/Diplomirani-inzenjer-strojarstva-mz/

bolje ovako
http://www.ingra.hr/index.php?page=joblist&l=hr

neće uvijek biti ovako.

@mikro – moguće da je mislio na Ingru.

Jedna stvar koja može (ali i ne mora) upućivati na mogući razvoj situacije kako u RH tako i općenito vezano uz građevnice – posebno one koje imaju neke reference na ruskom tržištu kao Ingra.

Čačić je svojom posjetom Rusiji jasno dao do znanja da Rusija i njeni potencijali više nisu tako grozno odbojni u RH kao za mandata bivše vlasti. To je istovremeno i jasan signal da se postojeći odnos prema EU i ostalima u igri bitno mijenja jer zapravo izaziva sve igrače da se malo pozornije osvrnu na moguće gospodarske promjene u RH koja je do bivše vlasti bila isključivo jeftina radodajka samo zapadnim interesima što znatno mijenja buduću situaciju na terenu.

Prevedeno – "udavači" se pumpa cijena da se što skuplje proda kad već ne znamo bolje i pametnije od toga. Primjerice ova igra oko Petrokemije ukazuje upravo na to. Čačić (što god mislili o njemu) nije nimalo glup ni naivan kad radi to što radi jer jako dobro kuži mehanizme kako to funkcionira u praksi na razini krupnih igrača koje zanima isključivo interes i profit.

U intervjuu za 101 Čačić je spomenuo kako je već prije nekoliko godina sa Mesićem išao u posjetu u Rusiju na razgovor sa Putinom oko moguće gospodarske suradnje, ali se tada nije moglo ništa konkretno realizirati jer je kurs službene vlade bio drugačiji i to je tada torpedirano u startu. No Putin i ekipa dobro znaju s kim u RH imaju posla i što će ubuduće napraviti po tom pitanju tako da ne sumnjam da bi tu moglo biti svašta.

A netko ih Ingre (Oppi ?) je već prije izjavio kako u Rusiji i inače (tradicionalno) nije moguće dobiti nijedan stvarno konkretan (višemilijunski) posao ako ne postoji konkretna bilateralna podrška na državnoj razini, a do sada toga nije bilo.

Dakle sve to kada se stavi na hrpu samo sa ove "istočne fronte", ako se dobro složi priča, moglo bi postati jako zanimljivo. I moglo bi se dogoditi da ovaj uspavani vulkan stvarno iznenada proradi i zatekne mnoge, a upravo kombinacija Čačić-Mesić-Štern bi mogla biti dobar povod za to. Svi su oni jako dobro potkovani po tom pitanju i ne sumnjam da imaju u svemu tome osobnog interesa da to i uspije. Zašto bi se inače uopće baktali sa svime time pod stare dane ?



bolje ovako
http://www.ingra.hr/index.php?page=joblist&l=hr

Je puno je bolje sada…hvala !!
Znam da omjer K/P ne znači puno, pogotovo ako nije vama u korist, međutim broj dionica na asku je skoro 4 puta viši od onih na bidu….a znamo da na bidu ima šaljivaca koji su stavili kupnju po 0, 01 kn….a ask je opet jači [thumbsup]
[/quote]
Na prodaji do 9kn ima više od 120000komada.

idući tjedan će bit bolje...

a na kupnji 65000kom je iznad 7.50kn

idući tjedan će bit bolje...

Po bidu prosuto preko 20000kom i ništa od panike. Zar vam još nije jasno dragi prodavači da vas se navlači dok se strpljivo skuplja sa skrivenim nalozima i pisanjem negative na forumima o temi Ingre. A ti isti koji sada govore loše o dionici će se na preko 10 hvaliti kako su zaradili. Ništa novo.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close