INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



malo fali u top 10,tko je prodo???


INGRA-GRADNJA čini mi se 8000.

9. INGRA-GRADNJA D.O.O. (12161287436) 274.271 2,02 Osnovni račun
[/quote]

Pa zna i sama Ingra gradnja da joj je cijena dionice majke precijenjena…..što drugo zaključiti


[Pa zna i sama Ingra gradnja da joj je cijena dionice majke precijenjena…..što drugo zaključiti

Danas bi mogla dionica majka na nove nizine…na 7 i pol planiram ubost koju [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



malo fali u top 10,tko je prodo???

čini mi se da je 9.Ingra-gradnja d.o.o. -8000

ostalo nepromjenjeno….
[/quote]

prodaju pa šta…prodavali su i oni prije njih i oni prije njih i još masa njih. kad tad će završiti.
još malo pa će se u top10 moći ući s 50.000 komada [thumbsup]

Dečki se iskrcali pa im crtkarije pokazuju da žele kupiti jeftinije, a onda bi im crtice TA FA EWT, FRWT i dr. pokazivale rast. To su vam najobičnije burekanalize ili ti BA. [wink]

neće uvijek biti ovako.


Dečki se iskrcali pa im crtkarije pokazuju da žele kupiti jeftinije, a onda bi im crtice TA FA EWT, FRWT i dr. pokazivale rast. To su vam najobičnije burekanalize ili ti BA. [wink]

Dobra [thumbsup] [thumbsup] je ta..BA…puno bolja od VMA ili AMDG….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Pogledajte samo HT u zadnja 2 tjedna. Zašto je padao, zašto sada raste? Što se promijenilo u HT za to vrijeme? NIŠTA. Samo se promijenila psihologija u glavama ljudi a znalci i lovatori to koriste. Tako bi netko na svim dionicama pa i na NGRI. Nekada uspiju nekeda ne.

neće uvijek biti ovako.

Netko želi prodati iznad 8 pa je stavio "skriveni" na 8,10 [thumbsup] [thumbsup]
Ali avaj transakcije još nema….
pa zašto nitko ne ne kupuje na ovim smješnim cijenama????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Opet pred vikend počela bježanija,
pa zar stvarno nitko ne vjeruje u ovu firmu
osim OPI-ja [undecid] [undecid] [cry] [bye]

Bid šupalj…poneki nalog ispod 8 spomena vrijedan, ali moglo bi to danas nisko…IMHO.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Opet pred vikend počela bježanija,
pa zar stvarno nitko ne vjeruje u ovu firmu
osim OPI-ja [undecid] [undecid] [cry] [bye]

Evo ja vjerujem… [pray]
[lol]


Netko želi prodati iznad 8 pa je stavio "skriveni" na 8,10 [thumbsup] [thumbsup]
Ali avaj transakcije još nema….
pa zašto nitko ne ne kupuje na ovim smješnim cijenama????

Kupljeno na 8,10 skriveno. Čista namjera kupnje.ZAŠTO neko kupuje ako je to preskupo? Majstor priziva 7 a kupuje po 8 i nešto. Psihologija i znanje i insajd info. Irački dug samo što nije a onda je i 15 prejeftino.

neće uvijek biti ovako.

@vatreni1
Točno će biti kako mora biti. Ne izlaze drhtave, nego zarađuju pametne. Mora se odraditi ono što se mora i to vjerujem još danas. Pad je neminovan. Nemoj mijenjati mišljenje. Neki dan 6 – 7 sada drhtave. Ostani dostojan i pravičan. Ugl ide ispod 8 kn kako sam i rekao neki dan, 7 neće dodirnuti a 6 nikako !! Samo da dodam, već je dva puta bila ispod 8, ali ide još malo dole ??
P.S: poseban pozdrav ljutim prijateljima !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

New Report

Close