INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ingenero
Ja ne bih sada o TA, ali bih rekao nešto o EWT-u, mislim da će se i "caccone" složiti samnom pa i inverter. Ovako ću Vam reći pa će Vam biti puno jasnije. Po EWT-u se odrađuje korektivni val, a,b,c,d….koji može trajati i trajati a i nemora. Ne mora samo iz jednog razloga a Vi ste ga upravo naveli. Posao vrijedan 1…EUR ili Ingra ide u stečaj, ili izgubila sve poslove. Nadam se da smo se razumijeli. U večini slučajeva kod korekcije cijena ne mora dodirnuti liniju kanala, trokuta i sl, a može je i probiti cca3% pa da sve norme budu ispunjene.
Nadam se da sam dobro opisao traženo. LP

I very much love INGRA !!

@Mrgud
Hvala!

ovdje mora doći neki stvarno veeeelik posao da skoči preko 9 kn….do tada lagano klizanje prema 7 kn

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!


ovdje mora doći neki stvarno veeeelik posao da skoči preko 9 kn….do tada lagano klizanje prema 7 kn

Ovo je dobar početak općenito za građevinare ;

Dobra vijest za građevinare: započinje obnova 500 javnih zgrada

http://www.business.hr/ekonomija/dobra-vijest-za-gradjevinare-zapocinje-obnova-500-javnih-zgrada



ovdje mora doći neki stvarno veeeelik posao da skoči preko 9 kn….do tada lagano klizanje prema 7 kn

Ovo je dobar početak općenito za građevinare ;

Dobra vijest za građevinare: započinje obnova 500 javnih zgrada

http://www.business.hr/ekonomija/dobra-vijest-za-gradjevinare-zapocinje-obnova-500-javnih-zgrada
[/quote]

sanirat će se fasade, a to će raditi bar 200 malih građevinara koji će ići s damping cijenama

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



ovdje mora doći neki stvarno veeeelik posao da skoči preko 9 kn….do tada lagano klizanje prema 7 kn

Ovo je dobar početak općenito za građevinare ;

Dobra vijest za građevinare: započinje obnova 500 javnih zgrada

http://www.business.hr/ekonomija/dobra-vijest-za-gradjevinare-zapocinje-obnova-500-javnih-zgrada
[/quote]

gdje tu vidiš ingru, zapravo i ako bude ingra radila to je sitniš za takvu kompaniju, računaj da će 500 zgrada raditi minimalno 50 firmi ako ne i više tako da ingra nema tu nekog profita niti može utjecati na cijenu iako u Lipoj našoj ne vidim ništa na vidiku sem elektrana prije da se čeka neki boom iz inozemstva za koji vjerojatno neki znaju i skupljaju, inače slažem se s postovima kolega mrguda koji vam dobro kaže dionica ide još dolje ne puno ali ide… LP

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.


ovdje mora doći neki stvarno veeeelik posao da skoči preko 9 kn….do tada lagano klizanje prema 7 kn

Kada bude veeliiki posao onda će biti 19, a ne 9 kn kolega.

Pozdrav

dont fight the trend, trend is your friend. ako hoće prodavati ispod 8 pustite ih, čemnu plaćati skuplje [rolleyes] eto konzum vam na 160, adris na 206, ht na 205. igrajte malo na sigurno dok se ovdje ne razvije nešto. bez volatilnosti i volumena ovo je dosada.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

malo fali u top 10,tko je prodo???

idući tjedan će bit bolje...


malo fali u top 10,tko je prodo???


INGRA-GRADNJA čini mi se 8000.

9. INGRA-GRADNJA D.O.O. (12161287436) 274.271 2,02 Osnovni račun


malo fali u top 10,tko je prodo???

čini mi se da je 9.Ingra-gradnja d.o.o. -8000

ostalo nepromjenjeno….


ovdje mora doći neki stvarno veeeelik posao da skoči preko 9 kn….do tada lagano klizanje prema 7 kn

vidis kako se daju targeti onako iz rukava,,,mrgude ma cemu grafovi i ewt…kad covjek zna 2 vala INGR unaprijed… [tongue] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close