INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ide to tamo gdje treba i gdje sam Vam rekao. Niste vjerovali, no ide to još dole !!
Opet kolac za znanje i "VIĐENJE" Pogledajte si usput i Crobex, dobro je znati !!
LP [cool]

Crobi je u zelenili, u čemu je kvaka? Što li to ti "vidiš"?
[/quote]
Ono prijatelju što ti ne vidiš, nažalost, ili vidiš a pišeš kontra. E to se onda zove druk, zar ne !!
Nema ljutnje, svako navija za sebe, a meni svejedno aman kao Hasi .. dobro mi je hvala dragom Bogu, poglavito kada znam di što ide i do koliko, onako cca… !! [thumbsup]
[/quote]
Ono što mi je najvažnije u životu vidim jako dobro, a ova igra sa donicama mi nje smisao života. No vidjeti gdje će dionica danas a gdje sutra to je čisto nagađanje koje se nekada pogodi a nekada ne. Da li je neko vidio da će ići na 12,75? Nije niko pa ni ja premda sam za to navijao i pisao. Tolko o tome koliko mi "vidimo". Pozz i uživaj u životu,… sve do bitke od MEGIDA.

neće uvijek biti ovako.

@MEGIDO1
Pozz i uživaj u životu,… sve do bitke od MEGIDA.
Ako me izazivaš na dvoboj prihvaćam s radošću. Imaš moj mail na profilu.. adresa i ja ti dođem doma kao poštar !!
Ako sam krivo skužio sorry ,, ja sam malo stariji čiko pa sporije kontam, ali sam Mrgud koji "VIDI" i pogađa točno tamo di treba, koji mm više ili niže, kao kod dionica,, lipa gore, lipa dole !!

I very much love INGRA !!

Kolega Mrgude pitao sam Vas zato što su se i neki drugi dioničari govorili da imaju na stotine tisuća dionica a na kraju ih je zameo vjetar pa se čak više i ne javljaju jer im nije zanimljiva dionica jer vjerojatno negdje drugdje drukaju za rast i nagovaraju na kupuju jer je jako jeftino i da će gore u nebesa. Ja sam nekoliko puta javno iznosio svoj broj dionica i opet ću ponoviti da ih imam 50tk i ne sramim se toga jer sam ih ja kupio za svoje novce, a to može potvrditi i popis dioničara za 125 kunića. Ja sam ga kupio pa sam vidio da raznorazni navlakači od stotine tisuća komada u stvari imaju ali na virtualnoj burzi.
Nadam se da Vas nisam naljutio, kod Vašeg pisanja je za pohvalu to što iskreno kažete dali će gore ili dolje.

Pozdrav

Dakle dečki, vi koji vidite sve ono što ja ne vidim, molim vas recite mi kad će i hoće li ova dionica doći na 9 kn?


Kolega Mrgude pitao sam Vas zato što su se i neki drugi dioničari govorili da imaju na stotine tisuća dionica a na kraju ih je zameo vjetar pa se čak više i ne javljaju jer im nije zanimljiva dionica jer vjerojatno negdje drugdje drukaju za rast i nagovaraju na kupuju jer je jako jeftino i da će gore u nebesa. Ja sam nekoliko puta javno iznosio svoj broj dionica i opet ću ponoviti da ih imam 50tk i ne sramim se toga jer sam ih ja kupio za svoje novce, a to može potvrditi i popis dioničara za 125 kunića. Ja sam ga kupio pa sam vidio da raznorazni navlakači od stotine tisuća komada u stvari imaju ali na virtualnoj burzi.
Nadam se da Vas nisam naljutio, kod Vašeg pisanja je za pohvalu to što iskreno kažete dali će gore ili dolje.
Pozdrav

Prijatelju, mogu ti reči da sam malo iznad 50t kom, pronaći ćeš me negdje na CD-u dioničara. Nadam se uskoro kupnji barem još nekoliko tisuća. Nisam imao nikada 100-tinu t komada, ali znam na koga se misli. Svako ovdje ima pravo iznositi svoje viđenje, i po meni bilo bi lijepo pomoći jedni drugima. Ja sve što pišem, pišem iskreno i onako kako sam naučio duži niz godina, tj dok sam gubio ogromnu lovu.. tada se najbolje uči. Ovom prilikom se zahvaljujem "dedi" koji mi je omogučio korištenje TT, jer ga po prvi puta namjerno nakon 5 uzastopnih godina ne želim kupiti. Eto za infose prešao sam i više trgujem na Forexu u zadnje vrijeme, a kako je ja zovem Ingrica, je moja miljenica i nju hvala Bogu pogađam.. Znaju to dečki, ops i djevojke -žene s EWT foruma dok sam bio tamo prisutan, mnogi če se sjetiti.. Sad kupi,,, sad prodaj…Sorry MIG (njenu sam jednom utrpao svoje dionice Ingre tada).Mislim da je izjavio.."Ovo se g….o nemože ni prodati.. Toliko od mene. K/P Forex je zakon, brzo dobiješ, još brže izgubiš. U ingri sam do cca 8 x 3 = 24 kn.. Tada se pozdravljam s Vama i s dionicama !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!


Dakle dečki, vi koji vidite sve ono što ja ne vidim, molim vas recite mi kad će i hoće li ova dionica doći na 9 kn?

Zasigurno Medena hoće, čak i na onih mojih famoznih 24, kuna gore, kuna dole, samo je pitanje kada. Za 9 kn, mislim brzo..ali prije toga treba se odraditi još malo dole.
LP

I very much love INGRA !!

mrgud@ …meni je "brzi" bija zakon ali on je bio( pretpostavljam ) vezan uz onaj skrbnički a s njim je bilo…. lako ti je s tuđim k…. gloginje mlatit…. ……. ovi penzići su ipak neš drugo…lp

DAJ PET !!!

Hvala Mrgude na iskrenosti i nadam se da ćeš uskoro doći do svog cilja ali nemoj ni tada odustati. Ja sve što sam ikada napisao pisao sam iskreno i podijelio sam svoja mišljenja sa svima.

Pozdrav

A zašto jednostavno ne lupite opet do 8 kuna, neki dan sam preselio iz Petrokemije i polako se ponovno ukipavam. Jest da sam ovih dana nemirno spavao, ali eto nije pobjeglo, što sam i pretpostavljao. Trenutno stanje 51 tisuća kom. sa prosjekom 8,17 i ukrcaj i dalje traje pa tko želi, neka lupa po bidu, jer uskoro će se lupati po glavi.
Što se tiče Mrgudove prognoze na dole, ponovno promašaj, dakako nažalost, bilo bi ljepše ulaziti ispod 8, al eto ne ide. [smiley]


A zašto jednostavno ne lupite opet do 8 kuna, neki dan sam preselio iz Petrokemije i polako se ponovno ukipavam. Jest da sam ovih dana nemirno spavao, ali eto nije pobjeglo, što sam i pretpostavljao. Trenutno stanje 51 tisuća kom. sa prosjekom 8,17 i ukrcaj i dalje traje pa tko želi, neka lupa po bidu, jer uskoro će se lupati po glavi.
Što se tiče Mrgudove prognoze na dole, ponovno promašaj, dakako nažalost, bilo bi ljepše ulaziti ispod 8, al eto ne ide. [smiley]

Ne valja prijatelju gurati nešto na silu, pogotovo uzbrdo… brzo se umoriš pa te to pregazi !!
LP i vidimo se ispod 7 kn !!

I very much love INGRA !!



A zašto jednostavno ne lupite opet do 8 kuna, neki dan sam preselio iz Petrokemije i polako se ponovno ukipavam. Jest da sam ovih dana nemirno spavao, ali eto nije pobjeglo, što sam i pretpostavljao. Trenutno stanje 51 tisuća kom. sa prosjekom 8,17 i ukrcaj i dalje traje pa tko želi, neka lupa po bidu, jer uskoro će se lupati po glavi.
Što se tiče Mrgudove prognoze na dole, ponovno promašaj, dakako nažalost, bilo bi ljepše ulaziti ispod 8, al eto ne ide. [smiley]

Ne valja prijatelju gurati nešto na silu, pogotovo uzbrdo… brzo se umoriš pa te to pregazi !!
LP i vidimo se ispod 7 kn !!
[/quote]
Ingra je na prekretnici
ili jako up ili jako down…ja nekako mislim da ce po Mrgodovom scenariju
sigurno sam vam pomogao…..heheheheheheh

ispricavam se unaprijed al kad ste izasli iz ingre kolega bananarama
ili samo pojacavate poziciju?!
LP

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



A zašto jednostavno ne lupite opet do 8 kuna, neki dan sam preselio iz Petrokemije i polako se ponovno ukipavam. Jest da sam ovih dana nemirno spavao, ali eto nije pobjeglo, što sam i pretpostavljao. Trenutno stanje 51 tisuća kom. sa prosjekom 8,17 i ukrcaj i dalje traje pa tko želi, neka lupa po bidu, jer uskoro će se lupati po glavi.
Što se tiče Mrgudove prognoze na dole, ponovno promašaj, dakako nažalost, bilo bi ljepše ulaziti ispod 8, al eto ne ide. [smiley]

Ne valja prijatelju gurati nešto na silu, pogotovo uzbrdo… brzo se umoriš pa te to pregazi !!
LP i vidimo se ispod 7 kn !!
[/quote]
Poštovani kolega Mrgud,
jel se vi slažete samnom da TA pije vodu samo u okolnostima u kojoj se dionica trenutno nalazi, neka sutra dođe do promjene okolnosti (vezano za dionicu), ova TA postaje irelevantna..
Recimo npr. da sutra dodje vijest da je ingra sklopila posao u vrijednosti od 100 tis. eur, jel mislite da bi TA pokazivala da cijena dionice ide do 6,5kn?
Bio bih Vam zahvalan ako bi mi dali svoje viđenje svega toga i ukazali na greške u mom razmišljanju.
Hvala!

New Report

Close