INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mrgud kolega zar tebe nije zabrinjava onaj na 0,01 kuna ..lp

DAJ PET !!!

Da ja "VIDIM" da ide dolje i do koje cifre, zar ne bih izašao na 8,5 i ušao na "znam i do koje cifre cca"?
[undecid]

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

A ako sutra-prekosutra izađe malo jači ugovor van, hoče li i onda ići dole??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ja nista ne VIDIM i ne CUJEM… a i manje GOVORIM… svakako me nitko i ne slusa… [angry]

Novi posao u Alžiru, a cijena pada. Nije naka cifra, ali ipak….


Novi posao u Alžiru, a cijena pada. Nije naka cifra, ali ipak….

to je "stari" posao, objavljen još prije 2-3 mjeseca….a ruku na srce, radi se uglavnom o dobavi i montaži skupe opreme, tako da je zarada iz toga vjerojatno vrlo mala

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

http://zse.hr/default.aspx?id=39641 evo alžir i ŠTA SAD? med, mljeko,trava,strpljen,spašen ?



@mrgud
kolega zar tebe nije zabrinjava onaj na 0,01 kuna ..lp


Da ja "VIDIM" da ide dolje i do koje cifre, zar ne bih izašao na 8,5 i ušao na "znam i do koje cifre cca"?
[undecid]

Onaj na o,01 i dalje me zabrinjava jako. Dok dođe do njega dionice više neće postojati, zvat će se nekako drugačije !!
Što se tiče moga izlaska, trebao bi srušiti Ingru na cca 5-6 kn pa neznam kako bih onda nazad ušao. Onda bi vatra bio u pravu i ostavrio bi se njegov target cca 6 kn. Ovako kad budem izlazio najavit ću vam se nekoliko sec. prije i dobro čete to osjetiti !!
LP [lol] [lol]

I very much love INGRA !!




@mrgud
kolega zar tebe nije zabrinjava onaj na 0,01 kuna ..lp


Da ja "VIDIM" da ide dolje i do koje cifre, zar ne bih izašao na 8,5 i ušao na "znam i do koje cifre cca"?
[undecid]

Onaj na o,01 i dalje me zabrinjava jako. Dok dođe do njega dionice više neće postojati, zvat će se nekako drugačije !!
Što se tiče moga izlaska, trebao bi srušiti Ingru na cca 5-6 kn pa neznam kako bih onda nazad ušao. Onda bi vatra bio u pravu i ostavrio bi se njegov target cca 6 kn. Ovako kad budem izlazio najavit ću vam se nekoliko sec. prije i dobro čete to osjetiti !!
LP [lol] [lol]
[/quote]
Ma ne vjerujem ni da bi se do 8kn spustila!

idući tjedan će bit bolje...




@mrgud
kolega zar tebe nije zabrinjava onaj na 0,01 kuna ..lp


Da ja "VIDIM" da ide dolje i do koje cifre, zar ne bih izašao na 8,5 i ušao na "znam i do koje cifre cca"?
[undecid]

Onaj na o,01 i dalje me zabrinjava jako. Dok dođe do njega dionice više neće postojati, zvat će se nekako drugačije !!
Što se tiče moga izlaska, trebao bi srušiti Ingru na cca 5-6 kn pa neznam kako bih onda nazad ušao. Onda bi vatra bio u pravu i ostavrio bi se njegov target cca 6 kn. Ovako kad budem izlazio najavit ću vam se nekoliko sec. prije i dobro čete to osjetiti !!
LP [lol] [lol]
[/quote]
Kad si već tako dobar sruši Ingru na 4 kune zbog nas forumaša koji bi onda možda i dokupili na 7 sigurno ne. [wink]

S400
Je u pravu si , navlakuša je, možda upali, ali ne na prodaju već jeftiniji dokup.
[lol] [lol]

@SEF33

Aha… [lol] [lol] dobarrrr !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close