INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svejedno nitko više neće da prodaje…

Why?

A BALVANA!!! :) :) :)


Svejedno nitko više neće da prodaje…

Why?


Gledaj to s realne strane nitko više ne želi kupiti po toj cijeni svi očekuju pad i to je realnost.



Svejedno nitko više neće da prodaje…

Why?


Gledaj to s realne strane nitko više ne želi kupiti po toj cijeni svi očekuju pad i to je realnost.
[/quote]

Pa neznam meni se čini da na bidu ima dovoljno goriva…

A BALVANA!!! :) :) :)




Svejedno nitko više neće da prodaje…

Why?


Gledaj to s realne strane nitko više ne želi kupiti po toj cijeni svi očekuju pad i to je realnost.
[/quote]

Pa neznam meni se čini da na bidu ima dovoljno goriva…
[/quote]

Mislim da ima sada boljih pikova,a i di je potpis za Isporuku i montažu hidromehaničke opreme za branu vrijednosti EUR 3,00 milijuna.Rečeno je za mjesec prošlo dva.

bit će bolje................




Ombla otkazana ,
a Plomin će raditi Rusi,
A INGRI šipak
i to ti je naša vlada
http://www.business.hr/dogadjaji/iz-rusije-s-ljubavlju-cacic-pozvao-ruse-da-investiraju-u-naftovod-i-plomin-3 [bye] [cry] [bye]

U Plomin će investirati Rusi a gdje to molim Vas piše da će to graditi Rusi???????
Pa taman i ta će to Rusi graditi evo Vam jedan link pa se educirajte:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=34828
[/quote]

i Rusi će poslat svoje novce Ingri da par preprdavača tamo raspolaže s njima i kao gradi u njihovo ime to? pa toliko baš naivni nisu…..

A tko će te poslove u Ingri raditi? Ivančić i Ludviger su odavno u penziji, oni su vodili core business….. ne mislite valjda da će netko dati Openhajmu koji nijedan projekt izgradnje nikad nije vodio već se bavio, kako piše u svom životopisu- financijama, marketingom i administrativnim poslovima…. a od srednjeg managementa koji je vodio dosadašnje poslove nitko nije ostao (to vam može potvrditi bilo tkoiz Ingre)… zato u Alžiru nisu ni započeli sa izgradnjom bolnice niti nakon godine dana- jednostavno, nemaju iskustva, znanja…. a uz to nijedna ih banka ne želi pratiti (s razlogom)
[/quote]
O čemu ti pričaš. Taj projekat se već radi a objava je bila prošle godine.

neće uvijek biti ovako.





Ombla otkazana ,
a Plomin će raditi Rusi,
A INGRI šipak
i to ti je naša vlada
http://www.business.hr/dogadjaji/iz-rusije-s-ljubavlju-cacic-pozvao-ruse-da-investiraju-u-naftovod-i-plomin-3 [bye] [cry] [bye]

U Plomin će investirati Rusi a gdje to molim Vas piše da će to graditi Rusi???????
Pa taman i ta će to Rusi graditi evo Vam jedan link pa se educirajte:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=34828
[/quote]

i Rusi će poslat svoje novce Ingri da par preprdavača tamo raspolaže s njima i kao gradi u njihovo ime to? pa toliko baš naivni nisu…..

A tko će te poslove u Ingri raditi? Ivančić i Ludviger su odavno u penziji, oni su vodili core business….. ne mislite valjda da će netko dati Openhajmu koji nijedan projekt izgradnje nikad nije vodio već se bavio, kako piše u svom životopisu- financijama, marketingom i administrativnim poslovima…. a od srednjeg managementa koji je vodio dosadašnje poslove nitko nije ostao (to vam može potvrditi bilo tkoiz Ingre)… zato u Alžiru nisu ni započeli sa izgradnjom bolnice niti nakon godine dana- jednostavno, nemaju iskustva, znanja…. a uz to nijedna ih banka ne želi pratiti (s razlogom)
[/quote]
O čemu ti pričaš. Taj projekat se već radi a objava je bila prošle godine.
[/quote]
Znam ja vrlo dobro kad je bila objava- prije godine dana, to sam i napisao. Nakon objave treba se počet raditi, nije posao gotov kad ga se dobije, treba se nešto i napraviti na tom poslu, npr sagraditi dobiven objekt. A da si imalo upoznat sa stanjem u Ingri, znao bi da još nisu ni počeli sa izgradnjom, a prošlo je 10ak mjeseci od 26 koliko je bio rok….. a sat ide tik tak…..jednostavno se ne snalaze tamo, nema više Ludviger i njene ekipe koja je vodila Alžirsko tržište i dobila navedeni ugovor, i sad jednostavno ne uspijeva nova ekipa pokrenuti taj "tajni" dobiveni projekt…ekipa koja je dobila posao više nije u Ingri, a nova se jednostavno u Alžiru ne snalazi- neiskustvo, neznanje itd….
malo bolje čitaj što se napiše prije nego odgovaraš



Kad nešto napišeš a nedaš link koji potvrđuje napisano, kao da i nisi ništa napisao. Na 4 si drukao na dolje sve u šesnaest, a dionica poslije otišla na 12. Daj se prekini blamirati i drukati ffs.

Isače, inače ne reagiram na provokacije i puštam nevjerne Tome da žive u svom svijetu, al ti mi se činiš kao fin dečko pa stoga:
Vaš link
Vaš link
Vaš link

Ako imate još pitanja slobodno mi se obratite…
[/quote]

Evo pročitao sam to i prije, tražit će se revizija, mene zanima gdje piše da projekt neide.

Hvala






Ombla otkazana ,
a Plomin će raditi Rusi,
A INGRI šipak
i to ti je naša vlada
http://www.business.hr/dogadjaji/iz-rusije-s-ljubavlju-cacic-pozvao-ruse-da-investiraju-u-naftovod-i-plomin-3 [bye] [cry] [bye]

U Plomin će investirati Rusi a gdje to molim Vas piše da će to graditi Rusi???????
Pa taman i ta će to Rusi graditi evo Vam jedan link pa se educirajte:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=34828
[/quote]

i Rusi će poslat svoje novce Ingri da par preprdavača tamo raspolaže s njima i kao gradi u njihovo ime to? pa toliko baš naivni nisu…..

A tko će te poslove u Ingri raditi? Ivančić i Ludviger su odavno u penziji, oni su vodili core business….. ne mislite valjda da će netko dati Openhajmu koji nijedan projekt izgradnje nikad nije vodio već se bavio, kako piše u svom životopisu- financijama, marketingom i administrativnim poslovima…. a od srednjeg managementa koji je vodio dosadašnje poslove nitko nije ostao (to vam može potvrditi bilo tkoiz Ingre)… zato u Alžiru nisu ni započeli sa izgradnjom bolnice niti nakon godine dana- jednostavno, nemaju iskustva, znanja…. a uz to nijedna ih banka ne želi pratiti (s razlogom)
[/quote]
O čemu ti pričaš. Taj projekat se već radi a objava je bila prošle godine.
[/quote]
Znam ja vrlo dobro kad je bila objava- prije godine dana, to sam i napisao. Nakon objave treba se počet raditi, nije posao gotov kad ga se dobije, treba se nešto i napraviti na tom poslu, npr sagraditi dobiven objekt. A da si imalo upoznat sa stanjem u Ingri, znao bi da još nisu ni počeli sa izgradnjom, a prošlo je 10ak mjeseci od 26 koliko je bio rok….. a sat ide tik tak…..jednostavno se ne snalaze tamo, nema više Ludviger i njene ekipe koja je vodila Alžirsko tržište i dobila navedeni ugovor, i sad jednostavno ne uspijeva nova ekipa pokrenuti taj "tajni" dobiveni projekt…ekipa koja je dobila posao više nije u Ingri, a nova se jednostavno u Alžiru ne snalazi- neiskustvo, neznanje itd….
malo bolje čitaj što se napiše prije nego odgovaraš
[/quote]
A ti se prvo raspitaj u kojoj su fazi dobiveni poslovi. Druk ti je bezveze, ne blamiraj se.

neće uvijek biti ovako.

http://www.poslovni.hr/vijesti/cermak-zbog-zagrebacke-skupstine-zapeo-projekt-koji-bi-zaposlio-300-ljudi-200418.aspx

…prodali su 7-8 stanova u dvorima lapad od nove godine sad su skoro na pola …irački dug,arena i oni famozni posli iz iraka će bit okidači …ko ih dočeka pričat će…

DAJ PET !!!


…prodali su 7-8 stanova u dvorima lapad od nove godine sad su skoro na pola …irački dug,arena i oni famozni posli iz iraka će bit okidači …ko ih dočeka pričat će…

Jesu li to ovi isti dvori???
Vaš link
A ima i text koji veli da nisu uspjeli prodat niti jedan poslovni prostor pa su ih dali u najam…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Paznja, paznja….na mom radaru na satnom grafu primjecen je "ascending triangle"!

Proboj istog veoma uskoro.

New Report

Close