INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Pazite ovu provalu:

"Velika prodaja dionica od strane Raiffeisen OMF-a spustila je zadnju cijenu Ingre (ZSE:INGR-R-A) 1,2 posto, na 8,42 kune, no prosječna je cijena porrasla na 8,47 kuna, uz 689 tisuća kuna prometa."

I to zato što su oni tek jutros skužili da je ROMF prodavao početkom prošlog tjedna, pa misle da je to vijest. 🙂


neki jos uvijek ne kuze da jos jedan u nizu top10 prodaje

[/quote]
Kupovati će oni opet kad bude skupo. Već viđeno.
[/quote]
morat cete napucat ingru preko 22





Pazite ovu provalu:

"Velika prodaja dionica od strane Raiffeisen OMF-a spustila je zadnju cijenu Ingre (ZSE:INGR-R-A) 1,2 posto, na 8,42 kune, no prosječna je cijena porrasla na 8,47 kuna, uz 689 tisuća kuna prometa."

I to zato što su oni tek jutros skužili da je ROMF prodavao početkom prošlog tjedna, pa misle da je to vijest. 🙂


neki jos uvijek ne kuze da jos jedan u nizu top10 prodaje

[/quote]
Kupovati će oni opet kad bude skupo. Već viđeno.
[/quote]
morat cete napucat ingru preko 22
[/quote]

uskoro idu izmjene zakona za ulaganje OMF-ova i to će vrlo izgledno biti ukinuto



Pazite ovu provalu:

"Velika prodaja dionica od strane Raiffeisen OMF-a spustila je zadnju cijenu Ingre (ZSE:INGR-R-A) 1,2 posto, na 8,42 kune, no prosječna je cijena porrasla na 8,47 kuna, uz 689 tisuća kuna prometa."

I to zato što su oni tek jutros skužili da je ROMF prodavao početkom prošlog tjedna, pa misle da je to vijest. 🙂


neki jos uvijek ne kuze da jos jedan u nizu top10 prodaje

[/quote]
a zamislite sto će tek biti kad se ova dvojica iz top10 ispucaju [thumbsup]

Nitko ne prodaje iz TOP 10, kad bi prva dva mirovinca prodavala onda bi bilo gadno. Ovako čim Raiffeisen prodaje znam da je dobro to su najveće trube koje postoje. Čak poznajem jednog fond managera, ubij bože.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Nema promjena u TOP 10

INGRA D.D./REDOVNA DIONICA INGR-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. OPPENHEIM IGOR (98088847646) 773.908 5,71 Osnovni račun
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138) 603.877 4,46 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 564.324 4,17 Skrb. račun
4. VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. (39310222543) 516.658 3,81 Osnovni račun
5. TEHNIKA D.D. (73037001250) 451.800 3,34 Osnovni račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506) 381.074 2,81 Skrb. račun
7. TROMONT D.O.O. (30461667075) 319.970 2,36 Osnovni račun
8. LUDVIGER JASNA (27652168612) 316.350 2,34 Osnovni račun
9. INGRA-GRADNJA D.O.O. (12161287436) 282.271 2,08 Osnovni račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 210.266 1,55 Skrb. račun
Ukupno: 32,64

Blage korekcije sa uzlaznim trendom na ispodprosjecnom volumenu.
Akumulacija!

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

prvi kvartal se blizi kraju.. koliki će biti minus, 15-20miliona????

idući tjedan će bit bolje...

Istina,nemamo stalno nove poslove kao npr.Viadukt.Svako malo,ubodu nesto! [smiley]
Situacija nije bajna…OK,sve štima,sve znamo!

Ima negdje slika od članka Ingra-Lavčević na forumu,ne da mi se traziti pa evo s limuna…
http://limun.hr/main.aspx?id=773241&Page=3

Opi je u jutarnjem nedavno najavio poslove u vrijednosti 240 milijuna eura.Vjerojatno je mislio jednim dijelom na bolnicu u Iraku.

Recimo da je ova bolnica sa Lavčevičem cca 140-150 milijuna€….Znam gdje bi trebalo kapnuti jos 30mil€… Zaokruzimo to na 180.000.000€. Ako sklope ugovore,što ce onda dežurni katastrofičari izmisliti?

Preostaje nam vjerovati Opi-u.
Ako ne složi poslove koje je najavio,onda ili nema srece ili ne zna ili su sve ostale informacije i najava u jutarnjem bila laž.Vidjet cemo.

Zašto TOP10 prodaje?
Ili znaju da ce propast,Ili tko zna kakav lik sjedi za monitorom i sa kakvom vizijom INGRE.Ili samo slusa direktivu…

Lp!

Predmet razgovora su bili mogućnosti javno-privatnog partnerstva i privatizacijskih ponuda ruskih partnera na hrvatskom energetskom tržištu. Rusi bi htjeli ponuditi suradnju na Plominu 3, razgovaralo se o Ernestinovu, o projektu Slavonski brod, o termoelektrani Sisak gdje je i ugrađena ruska tehnologija.

Jačanje poslovne suradnje u energetskom i građevinskom sektoru.

Uživajte!

Vaš link

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Kolege mali osvrt na trenutno stanje Ingre. Mišljenja sam da cijena trenutno stagnira zato što mali izlaze iz Ingre i prelaze u neke trenutno brže rastuće dionice kao što su Viadukt, Petrokemija i slično. To se može vidjeti i po pisanju na Ingrici jer nema više svakodnevnih drukova i izvlačenja starih postova i članaka o dobivanju i najavljivanju raznih poslova te o projekcijama gdje će ili gdje bi trebala već biti Ingrica. Tako da u zadnje vrijeme prodaju ti isti "mali" koji su se zaklinjali na vijernosti i neznam što jer da "oni" nisu prodavali mi bi bili već davno preko 10 kuna. Drago mi je što netko drugi skuplja te iste dionice. Prodaja iz Top 10 je mala stvar, oni su prodali bez PBZ-a oko 100.000 dionica. Dobro je to kada ti isti koji su zadnjih dana izlazili ponovo odluče vratiti u Ingru nadam se da neće više ulaziti po ovim cijenama već po malo višim. I gdje je tu onda zarada, prodali ingru na oko 8 kuna, zaradili malo na drugim dionicama i ponovo se vrate u Ingru na recimo 10 kuna. Zarada jednaka nuli ali nema veze. Nas može podignuti samo realizirani poslovi ili napokon restrukturiranje financijske strane Ingre a to će se nadam ostvariti uskoro.

Nadam se da Vas ne zamaram sa svojim mišljenjem ali razmislite malo i pogledajte malo druge stranice pa će Vam biti možda sve jasno.

Pozdrav pravim imaocima Ingre

@vatreni1
Ima nas vatro i sipod 8, tj. bliže 7 kn pa nemam namjeru van, prem da znam da Ingra ide još dole, blizu moga stanja, no to me uopće ne sekira. Uglavnom od onih ispod 6, 7 kn nema više ništa, osim ako ne padne kometa pravo na Ingru pa se jadna ugasi. Uskoro se vidimo za prvu ruku iznad 9,xx kn pa onda tko zna gdje.
P.S: Jel Čačija ima prste, koliko znam u VLDS. Opet si je zaradio jučer novi BMW – blindirani !!
LP od Mrguda ljutog i koliko vidim žive vatre – vatrenoga !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!


Kolege mali osvrt na trenutno stanje Ingre. Mišljenja sam da cijena trenutno stagnira zato što mali izlaze iz Ingre i prelaze u neke trenutno brže rastuće dionice kao što su Viadukt, Petrokemija i slično. To se može vidjeti i po pisanju na Ingrici jer nema više svakodnevnih drukova i izvlačenja starih postova i članaka o dobivanju i najavljivanju raznih poslova te o projekcijama gdje će ili gdje bi trebala već biti Ingrica. Tako da u zadnje vrijeme prodaju ti isti "mali" koji su se zaklinjali na vijernosti i neznam što jer da "oni" nisu prodavali mi bi bili već davno preko 10 kuna. Drago mi je što netko drugi skuplja te iste dionice. Prodaja iz Top 10 je mala stvar, oni su prodali bez PBZ-a oko 100.000 dionica. Dobro je to kada ti isti koji su zadnjih dana izlazili ponovo odluče vratiti u Ingru nadam se da neće više ulaziti po ovim cijenama već po malo višim. I gdje je tu onda zarada, prodali ingru na oko 8 kuna, zaradili malo na drugim dionicama i ponovo se vrate u Ingru na recimo 10 kuna. Zarada jednaka nuli ali nema veze. Nas može podignuti samo realizirani poslovi ili napokon restrukturiranje financijske strane Ingre a to će se nadam ostvariti uskoro.

Nadam se da Vas ne zamaram sa svojim mišljenjem ali razmislite malo i pogledajte malo druge stranice pa će Vam biti možda sve jasno.

Pozdrav pravim imaocima Ingre


"neke brže rastuće dionice" – pa kud ćeš brže od Ingre -150% u 20 dana=veljača!!!

New Report

Close