INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[center][color=blue]Na Srebrnjaku niče novo naselje urbanih vila[/color]

Na atraktivnoj lokaciji na Srebrnjaku, nadomak centru grada u tijeku je gradnja naselja urbanih vila Srebrnjak tvrtke Ingra. Na zaravni gornjeg dijela ulice Srebrnjak, bit će izgrađeno 16 vila okruženih zelenilom, distanciranih od gradskog prometa i gužve, koje nude jednu od posljednjih takvih oaza u Zagrebu.

Karakteristike lokacije kao cjeline su dobra orjentacija, okruženje zelenilom, blizina središta grada, dobra prometna povezanost, bolja kvaliteta zraka zbog nadvišenja i dobre vizure. U mapi grada, ovaj predio se smatra rezidencijalnom četvrti, što stanovanje čini kvalitetnijim.

Sve ove karakteristike čine lokaciju vrlo atraktivnom. Visina zgrade prilagođena je okolnoj izgradnji. Svaki objekt ima podrum, prizemlje, kat i potkrovlje oblikovano ravnim krovom. Svi stanovi optimalno su orijentirani, s kvalitetnim vizurama. Za potrebe prometne opskrbe objekata, izgradit će se nova pristupna kružna prometnica u koju će se smjestiti sve komunalne instalacije. Do garaža objekata pristupat će se sa ulice rampom sa ugrađenim grijačima za otapanje snijega i leda. Kretanje pješaka moguće je oko čitave lokacije pločnikom.

Neizgrađeni dio građevne čestice bit će parkovno uređen. Neizgrađeni dijelovi parcele bit će obrađeni i tretirani prema namjeni. Kolne površine i prilazne rampe garažama planiraju se asfaltirati, a pješački prilazi popločati kulir pločama. Zelene površine oko svake parcele uredit će se dijelom za zajedničko korištenje, te dijelom kao vrt prizemnog stana.
Naselje je projektirao arhitekt Željko Primorac, a investitor projekta je tvrkta Ingra nekretnine[/center]


Moze jedno pitanje u vezi top 10…..kako ovo br 6 +150 i ingra +40 kad je danas trgovano samo sa 22 komada?[smiley8]

T+3 što će reći da je ovo stanje trgovine 20.11 tj datum trgovanja (T) + 3=23.11

Heaven or Las Vegas

o matrixe pa to s vilama je staro 100 godina, daj heboga neku novu! [smiley2]

Jedno moram priznati, svaka čast dečkima u INGRI vidi se da neko prati događanja i reagira kada treba malo obranit, za raliku od onih bilmeza u INA-i.
Svaka čast, čestitam tako se radi

vile su prekrasne, ali standardna zamjerka je to što su preblizu jedna drugoj, kao i kod svih pohlepnih investitora. to nije ekskluzivnost, pogotovo ne kad ti susjed vidi što danas imaš u tanjuru za ručak. dizajn je za 5, oprema vjerojatno isto, kvaliteta je osrednja (standardno u današnje vrijeme), a cijena vjerojatno paprena. svejedno, mislim da kupaca neće nedostajati jer mi smo narod bez kriterija. moja ocjena ukupno: -4

ja ne vidim po cem su to vile.. ja tu vidim socijalisticku gradnju, samo skuplju i moderniju.. (nemam nikakvo misljenje od dionicama ingre).. i osobno nisam sretan da mi takvo sto nice u susjedstvu..

slazem se s caymanom, no takve gradnje se prodaju i vani i kod nas jako dobro, sve je stvar reklame..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

matrixe, jesu to niskoenergetske vile, ili klasicna betonjara bez izolacije? kak se griju? cisto me zanima..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


matrixe, jesu to niskoenergetske vile, ili klasicna betonjara bez izolacije? kak se griju? cisto me zanima..

Smart house ( pametne kuće )


vile su prekrasne, ali standardna zamjerka je to što su preblizu jedna drugoj, kao i kod svih pohlepnih investitora. to nije ekskluzivnost, pogotovo ne kad ti susjed vidi što danas imaš u tanjuru za ručak. dizajn je za 5, oprema vjerojatno isto, kvaliteta je osrednja (standardno u današnje vrijeme), a cijena vjerojatno paprena. svejedno, mislim da kupaca neće nedostajati jer mi smo narod bez kriterija. moja ocjena ukupno: -4

Prije 2 mjeseca sam se interesirao za vile ( ko fol kupac ) , tada je bilo prodano već oko 30 % vila većinom poslovnim partnerima. Čak je bilo rečeno da se ne zna hoče li i koliko ići u direktnu prodaju oglašavanjem.
Odi na Srebrnjak pa nakon toga reci da nije ekskluziva. A kvaliteta i oprema će biti na najvišoj razini. Cijena je kad sam je pitao trebala biti između 3200-3400 EUR.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

sad kad me neko optuži za drukanje al stvarno me zanima jedna stvar [smiley2]

dobro, dobit u 2009toj planirana je 130m kn

to će bit ostvareno, sve 5+

znači eps 2600 na 50k dionica

znači 2010te cijena s pe 20 opravdava cijenu od 52k kn po dionici ingre

ali zanima me sljedeće, što mislite po kojim stopama će prihodi i dobit ingre u narednim godinama rasti il padati kad izgrade sve što trenutno imaju dogovoreno s obzirom da se radi o građevinskom sektoru?


sad kad me neko optuži za drukanje al stvarno me zanima jedna stvar [smiley2] dobro, dobit u 2009toj planirana je 130m kn to će bit ostvareno, sve 5+ znači eps 2600 na 50k dionica znači 2010te cijena s pe 20 opravdava cijenu od 52k kn po dionici ingre ali zanima me sljedeće, što mislite po kojim stopama će prihodi i dobit ingre u narednim godinama rasti il padati kad izgrade sve što trenutno imaju dogovoreno s obzirom da se radi o građevinskom sektoru?

e, vunder,vunder…
teško je više na hr tržištu naći dionicu kojoj se realno smiješi višestruko povećanje vrijednosti tijekom narednih nekoliko godina…
ali se može jahati na valovima.[smiley11]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


cayman006: ”
vile su prekrasne, ali standardna zamjerka je to što su preblizu jedna
drugoj, kao i kod svih pohlepnih investitora. to nije ekskluzivnost,
pogotovo ne kad ti susjed vidi što danas imaš u tanjuru za ručak.
dizajn je za 5, oprema vjerojatno isto, kvaliteta je osrednja
(standardno u današnje vrijeme), a cijena vjerojatno paprena. svejedno,
mislim da kupaca neće nedostajati jer mi smo narod bez kriterija. moja
ocjena ukupno: -4″
Prije 2 mjeseca sam se interesirao za vile ( ko fol kupac ) , tada je
bilo prodano već oko 30 % vila većinom poslovnim partnerima. Čak je
bilo rečeno da se ne zna hoče li i koliko ići u direktnu prodaju
oglašavanjem.
Odi na Srebrnjak pa nakon toga reci da nije ekskluziva. A kvaliteta i
oprema će biti na najvišoj razini. Cijena je kad sam je pitao trebala
biti između 3200-3400 EUR.

Bio sam, vidio sam i rekao sam ti: ne sviđa mi se to što su preblizu jedna drugoj. Tu po meni otpada bilo kakva ekskluzivnost. Otiđi u fini novoizgrađeni kvart u Milanu, Parizu, Munchenu, Londonu, Barceloni pa reci jesu li zgrade tako blizu. Nisu. Sve ostalo je fino, ali ovo bi meni bila najveća prepreka za kupnju. A cijena je očekivana, ima i skupljih u zagrebu trenutno na prodaji. Iako, realno, cijena za takvo nešto iznosi oko 2000 eura po m2, no to je već za drugu temu.

New Report

Close