INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dugo ovako oprezno nije bilo, čeka se prvi okidač…

smao da okidač ne bude ovaj pad IGH-a od -8% [undecid]


Ne dobije li INGRA nijedan od ovih velikih najjavljenih poslova mislim da je vrijeme da odustanem od dionica i poklonim se ovim pticama zlosutnicama.

Plomin i Ombla je Ingrina, to je sigurno, samo je pitanje kada.

neće uvijek biti ovako.

http://limun.hr/main.aspx?ID=800601

I very much love INGRA !!


http://limun.hr/main.aspx?ID=800601

koliko je ovdje u ovoj transakciji raiffeisen fond u minusu kupio 45.000 x ? a prodao 45.000 x 8 kn pravi mešetari pa im sad ti povjeri ušteđevinu



http://limun.hr/main.aspx?ID=800601

koliko je ovdje u ovoj transakciji raiffeisen fond u minusu kupio 45.000 x ? a prodao 45.000 x 8 kn pravi mešetari pa im sad ti povjeri ušteđevinu
[/quote]

e sad treba kupovat ( tko ima love) i onda im uvaliti po 12-15 kn
[thumbsup]



Ne dobije li INGRA nijedan od ovih velikih najjavljenih poslova mislim da je vrijeme da odustanem od dionica i poklonim se ovim pticama zlosutnicama.

Plomin i Ombla je Ingrina, to je sigurno, samo je pitanje kada.
[/quote]

Lijepo je rečeno da Ombla NE IDE jer su otkrivene brojne nepravilnosti.
Htjeli su majstori vući vodu gore na golf terene na Srđu pa im trebala Ombla. nije se uzelo u obzir ni šteta na biljnom i životinjskom svijetu niti ohromni troškovi radova u krškom terenu.
A Plomin??? O tom po tom….cijeli svijet (osim Kine) okreće se plinu i odbacuje ugljen, a mi bi sad gradili novi blok termoelektrane…smiješno…zapravo žalosni pokušaji [bye]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]




Ne dobije li INGRA nijedan od ovih velikih najjavljenih poslova mislim da je vrijeme da odustanem od dionica i poklonim se ovim pticama zlosutnicama.

Plomin i Ombla je Ingrina, to je sigurno, samo je pitanje kada.
[/quote]

Lijepo je rečeno da Ombla NE IDE jer su otkrivene brojne nepravilnosti.
Htjeli su majstori vući vodu gore na golf terene na Srđu pa im trebala Ombla. nije se uzelo u obzir ni šteta na biljnom i životinjskom svijetu niti ohromni troškovi radova u krškom terenu.
A Plomin??? O tom po tom….cijeli svijet (osim Kine) okreće se plinu i odbacuje ugljen, a mi bi sad gradili novi blok termoelektrane…smiješno…zapravo žalosni pokušaji [bye]
[/quote]

Kad nešto napišeš a nedaš link koji potvrđuje napisano, kao da i nisi ništa napisao. Na 4 si drukao na dolje sve u šesnaest, a dionica poslije otišla na 12. Daj se prekini blamirati i drukati ffs.

mogao bih se ponoviti petak, lagano lupanje po bidu a onda zadnjih sat vremena opleti po asku samo sad bih zadnja trebala biti nešto veća, netko pametno skuplja [cool]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.


Kad nešto napišeš a nedaš link koji potvrđuje napisano, kao da i nisi ništa napisao. Na 4 si drukao na dolje sve u šesnaest, a dionica poslije otišla na 12. Daj se prekini blamirati i drukati ffs.

Isače, inače ne reagiram na provokacije i puštam nevjerne Tome da žive u svom svijetu, al ti mi se činiš kao fin dečko pa stoga:
Vaš link
Vaš link
Vaš link

Ako imate još pitanja slobodno mi se obratite…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Kad nešto napišeš a nedaš link koji potvrđuje napisano, kao da i nisi ništa napisao. Na 4 si drukao na dolje sve u šesnaest, a dionica poslije otišla na 12. Daj se prekini blamirati i drukati ffs.

Isače, inače ne reagiram na provokacije i puštam nevjerne Tome da žive u svom svijetu, al ti mi se činiš kao fin dečko pa stoga:
Vaš link
Vaš link
Vaš link

Ako imate još pitanja slobodno mi se obratite…
[/quote]

Dajte kolega molim vas "Holy će tražiti reviziju" pa tko če nju išta pitati, dobro vam je kolega napisao, prestanite se blamirati

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Dajte kolega molim vas "Holy će tražiti reviziju" pa tko če nju išta pitati, dobro vam je kolega napisao, prestanite se blamirati

Pozitiva, kolegu su mi oni koji imaju bar minimum kulture u ophođenju i pisanju, prema tome vi to niste…a i da ministricu nitko ništa ne pita, ne može se zamemariti da taj "projekt" nije niti inžinjerski, ni fininancijski, a ni ekološki prihvatljiv niti iopravadan, a vi kako vam drago, vjerujte u što želite…i samo skupljajte [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Vidljivo se odvija prikupljanje. Može po nižoj cijeni ali po većoj ne. Pametno se radi. Hvala.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close