INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I na temelju čega je onda cijena 2x viša od realne. Na temelju NIČEGA, čista špekulacija.
SRETNO svima unutra [thumbsup] [thumbsup]
Sve ovo je samo moje mišljenje i svatko bi trebao upotrijebiti mozak prije nego donese odluku o investiranju….

02.02.12. | 11:41


Vi ćete i na trgovini na 2 kn tvrditi…"još samo ovi pa idemo gore" ili "nakon ovih paničara dionice ostaju u čvrstim rukama" i slično…ma razumijem ja da je svaki realist vama "druker za pad", ali da ostajete slijepi na trgovanje i negativni trend od 3 giodine…e to ne razumijem…al više se ni ne trudim…svatko zna kaj je za njega najbolje…bar mislim…

Na temelju čega je realna cijena duplo manja? Kada je bilo 4 kn, realno ti je bilo 2 kn.


Da malu sumiramo situaciju…
Ingra je narasla , u zadnih mjesec-dva, sa 4 na 12 pa je sad na 8 kn.
Na temelju čega je rasla??? na temelju vraćanja Iračkog duga i na temelju objava novih poslova. Da li se išta od toga ostvarilo??? Nije. O dugu i povratu duga ni riječi, iračka bolnica (iz 2009) vraćala se na svjetlo dana u 2010, 2011, i sada u 2012, a svima je jasno da ne bu niš od toga, poslovi ni u tragovima….I na temelju čega je onda cijena 2x viša od realne. Na temelju NIČEGA, čista špekulacija.
SRETNO svima unutra [thumbsup] [thumbsup]
Sve ovo je samo moje mišljenje i svatko bi trebao upotrijebiti mozak prije nego donese odluku o investiranju….

Konačno da si napisao nešto pametno i istinito.

@ vatreni
"cijena 2x viša od realne"
Cijena je špekulativno srušena na 4 i kao takva se morala vratiti, a ovo je tek početak povratka.
Lijep pozdrav.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Srušena je bila Petrokemija na 50, Korf na 20, samo su se one prije oporavile, ovo je godina građevinara zato pamet u glavu i bez loših drukova koji ničemu ne vode.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

dugo ovako oprezno nije bilo, čeka se prvi okidač…

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

Prošlo 15 min. i nijedna transakcija na Ingri.
Svi čekaju da počne trgovina na Petrokemiji.
Ili?


Srušena je bila Petrokemija na 50, Korf na 20, samo su se one prije oporavile, ovo je godina građevinara zato pamet u glavu i bez loših drukova koji ničemu ne vode.

TAko je …pridržavaj se vlastitog savjeta [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

…netko i danas skuplja… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

brzo čete vidjeti prave majstore —-zaboravljate burza reagira ranije pozicija se zauzima


brzo čete vidjeti prave majstore —-zaboravljate burza reagira ranije pozicija se zauzima

tu si 101% u pravu, baš sam to jučer pojašnjavao nekim ljudima!

http://www.energetika-net.com/vijesti/obnovljivi-izvori-energije/uskoro-prva-hrvatska-geotermalna-elektrana-12381

Ne dobije li INGRA nijedan od ovih velikih najjavljenih poslova mislim da je vrijeme da odustanem od dionica i poklonim se ovim pticama zlosutnicama.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close