INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ZZtop
Ingru uvijek trefim, samo dali uvijek i na vrijeme kažem istinu, "E tu je problem". Ne ide baš sve u eter, ali uljudno onome koji ne vjeruje pokažem copy/paste da ne bude zabune. Ako Vam više odgovara, mogu ja i prešutiti sve i kontara Splita kako se veli !!
LP Zizi !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!


Danas sam kupio cd sa popisom dioničara Ingre i ima zanimljivih stvari koje su me iznenadile pozitivno i negativno. Pozitivno je to što 200 najjačih dioničara po broju dionica drži 75% Ingre, a negativno ukupan broj dioničara. Ali uglavnom prevladava pozitiva

Dobro ulaganje !!! Puno bolje nego da ste kupili dijonice….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Danas sam kupio cd sa popisom dioničara Ingre i ima zanimljivih stvari koje su me iznenadile pozitivno i negativno. Pozitivno je to što 200 najjačih dioničara po broju dionica drži 75% Ingre, a negativno ukupan broj dioničara. Ali uglavnom prevladava pozitiva

pa to je katastrofa, to je loša vijest, a ne dobra?!?!
disperziranost je ogromna, zato na prvu lošu vijest i potone -20 u jednom danu!
top 10 umjesto da kupuje i ojača poziciju, rasprodao je puno dionica i izvršio klasičnu distribuciju dionica na burzi u ruke malih dioničara

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Dajte lakše malo, ne tucite tako po asku, mogao bi srčani trefiti ove što su nas punili na 8! [cool]


Ask se povlči lagano. Samo da se lupi sa par tisućica ode to preko 8,50 i više.

možda i "pogodim".

neće uvijek biti ovako.

prije par dana većina dioničara ingre nije htjelo ostati preko vikedna unutra…izgleda da je došlo do promjene trenda [thumbsup]

mogli bi imati zanimljivi vikend (za promjenu)… [rolleyes]

Evo 19.000 komada na 8,40 pa tucite!

Što je kupci, preplašio vas ovaj na 8,40? On je tu da se krca na nižim cijenama, poslije se miče.

neće uvijek biti ovako.

8.00 kuna na 8.30 u 2 sata a sta nas tek ceka u poned.
U PON SE PLACA ULAZ U OVU DIONICU 8.50

dan poslje sutra

Vec tri vikenda za redom izađe neki negativan članak o ingri, moglo bi ovaj vikend biti suprotno…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


8.00 kuna na 8.30 u 2 sata a sta nas tek ceka u poned.
U PON SE PLACA ULAZ U OVU DIONICU 8.50

Kaj nije trebala biti neka vjest ovaj tjedan?

New Report

Close