INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ask šupalj, moglo bih ovo potegnuti do 8,25 a onda u ponedjeljak… [lol]

je dobro izgleda prosječna viša nego juče, zadnja najvjerojatnije veća od prve i prosiječne, al aj znaj
[/quote]

ako ovako ostane u 15:55 skidanje s aska…

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

ja već ubacio u košaricu jutros ,

pepe7


Netko fino već drugi dan održava 8 Kuna za iskrcaj ?

Da , iskrcaj se i ti. Pozz i uživaj u skorašnjem stampedu preko 12,75.

neće uvijek biti ovako.


ask šupalj, moglo bih ovo potegnuti do 8,25 a onda u ponedjeljak… [lol]


pametni danas kupuju jel u pon.je ulaz 8.30

Ja garantujem Ingru ispod 7 kuna u ponedjeljak isto tako kao što vi trvrdite za svoju ciljanu cijenu a burza će pokazati tko je bio u pravu.

Hina, 23. ožujka 2012. 12:51
http://liderpress.hr/tvrtke_i_trzista/trziste_kapitala/crobex-se-bori-da-ostane-iznad-1800-bodova/
Borba izgubljena ili…?
23.03.2012 14:08:34
CROBEX 1.799,48 -0,56% | CROBEX10 988,64 -0,56%

Najjači su ovi likovi što govore o nekim psihološki razinama!!! Kakve veze to ima sa nekom dionicom???

manje je više, a više još više

Do kraja dana smo u pozitivnom "čekiću"? Slabo ste drukali ovih dana, pa će te morati za kaznu plaćati skuplji ulaz! [cool]
Dobro je što je Evropa i Crobex u crvenom, jer u ponedjeljak kada budu u zelenom mogu si misliti koliki će Vam biti početni “upad” u ovaj svemirski brod!

Popala maca jezik, a što sada ne vičete stečaj, ode to na 6 kn. Rekoh Vam lijepo radi se korekcija mala i ide to preko 9 kn. Ma znam točno di će se zaustaviti. Kad vam postam sliku, desni klik / propertis, vidjet ćete datum kreacije !!
LP [cool]

I very much love INGRA !!

Danas sam kupio cd sa popisom dioničara Ingre i ima zanimljivih stvari koje su me iznenadile pozitivno i negativno. Pozitivno je to što 200 najjačih dioničara po broju dionica drži 75% Ingre, a negativno ukupan broj dioničara. Ali uglavnom prevladava pozitiva

Ako je bez ikakvog "vidnog" razloga skočila sa 4 na 12 kuna nedavno, onda će laganice sa vidnim razlozima skočiti sa 8 na 16!

a lipo sam vam ja rekao da će povući, a di je tek 5 do 4 a di je ponedjeljak… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

@Mrrgud28
sorry prijatelju… al bolje ide bez tvojih prognoza… kolko meni poznato… samo jednom si konkretno trefio "sa 11 na 18" …

New Report

Close