INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra-DET, gospodarsko-interesno udruženje sa sjedištem u Düsseldorfu, uspješno se bori protiv gospodarske krize. Nedavno je izgrađena i puštena u promet četvrta pista frankfurtske zračne luke. Za istog investitora ugovoreni su radovi na izgradnji nove berlinske zračne luke Willy Brandt International.

Raiffeisen nije bitan, oni imaju neku svoju čudnu politiku koja je meni u 9 godina 2 stupa donijela 15%, ako ova dva budu prodavali u većim količinama onda nije dobro.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

i skoro završeno [thumbsup]
Wed, 23 Nov 2011 21:00:00
Jedan od važnih projekata Ingra DET-a je ugovor prema kojemu Ingra privodi kraju glavne radove na zračnoj luci Willy Brandt u Berlinu, koja bi se trebala otvoriti u lipnju iduće godine. Tonči Vanjak, predsjednik Upravnog odbora IngraDET-ai direktor Viadukta u Njemačkoj, ističe kako na poslovima vezanim uz zračnu luku u Berlinu rade čak tri članice IngraDET-a,
Sklopljeni poslovi u vrijednosti su većoj od 2 milijarde eura. Da se od tih parametara, dio od stotinjak radnika koje posjetismo na velikoj građevini nove berlinske zračne luke, i poslova vrijednih 3 milijuna eura, odnosi na naš INGRA VIADUKT


Žalosno je da INGRA koja je 60 godina bila svjetski brend Svaka ti dala.

[thumbsup]

Ingra je sagradila Poljud i više Hidrocentrala nego većina građevinara zgrada, a sad se tu bavi prodajom apartmana u Dubrovniku. Ja i dalje vjerujem u firmu i imam popriličan broj dionica kupljenih po znatno višoj cijeni. Nadam se da će moja priča završit slično kao i ona s DDJH kad sam tvrdio da će DDJH na 100 u trenutku kad je bio 25 kn. Tada je kolega Mrgud koji je iz Slavonskog Broda tvrdio da nema ništa od DDJH je u halama drže kokoši u najmu. Kaže on meni, prvo hale s kokošima, pa firma koja se bavi rezanjem profila aluminijskih za prozore pa opet kokoši.Vidi Đuku danas s vojnim programom. Tako će i naa INGRA odbacit modne agencije, betonske aveti i sl. komične projekte i poćet s ozbiljnim projektima kao što je ona bolnica u Alžiru. Eto nadam se da sam vas bar malo nasmijao. Pozdrav [thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Bioplinsko postrojenje:
Vaš link

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Drazen
nemoj se ljutit al fakat neznam odkud ce ingra dat i 100 kn kad je u banani
dajte se uozbiljite.
ako i sutra raif nastavi prodavati to vam je jasan signal

@bananarama

Viadukt se i tamo pojavljuje, koliko vidim.

Viadukt i svi ostali… ukupno njih 33 …

I HRVATI GRADE BBI “WILLY BRANDT”

Posted on : 10-06-2011
http://www.hrvatskiglas-berlin.com/?p=23714

@ZZtop

33 ih je u udruženju, ali mislim da sam u nekom od tekstova koji su jučer ovdje post-ani pročitao da 3 naše firme od te 33 rade na ovom poslu – Ingra, Viadukt i još jedna. Nisam 100% siguran više, pa se ograđujem. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Sklopljeni poslovi u vrijednosti su većoj od 2 milijarde eura. …. i poslova vrijednih 3 milijuna eura, odnosi na naš INGRA VIADUKT

idući tjedan će bit bolje...

Wed, 23 Nov 2011 21:00:00
Jedan od važnih projekata Ingra DET-a je ugovor prema kojemu Ingra privodi kraju glavne radove na zračnoj luci Willy Brandt u Berlinu, koja bi se trebala otvoriti u lipnju iduće godine. Tonči Vanjak, predsjednik Upravnog odbora IngraDET-ai direktor Viadukta u Njemačkoj, ističe kako na poslovima vezanim uz zračnu luku u Berlinu rade čak tri članice IngraDET-a,
Sklopljeni poslovi u vrijednosti su većoj od 2 milijarde eura. Da se od tih parametara, dio od stotinjak radnika koje posjetismo na velikoj građevini nove berlinske zračne luke, i poslova vrijednih 3 milijuna eura, odnosi na naš INGRA VIADUKT

a možda i ovdje ima svoje prstiće ING team [thumbsup]

http://www.poslovni.hr/vijesti/viaduktu-poslovi-za-650-milijuna-kuna-na-zracnoj-luci-zagreb-199678.aspx

New Report

Close