INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je dobra vijest. [smiley2]

What we've got here is a failure to communicate...

Zna li netko koji fodovi prodaju?

What we've got here is a failure to communicate...


Zna li netko koji fodovi prodaju?

Ja sam jučer gledao top 10 po svim dionicama, nema prodaja iz top 10, osim onih koji prodaju već od prije.
Pitanje je što se događa izvan top 10.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nema zime. Kako je brzo pala, tako brzo će se i vratiti. Nema ta lova gdje otići.

What we've got here is a failure to communicate...

Kao da mi čita misli:
“Ne vidim nikakve razloge koji opravdavaju pad burze. Ovo je posljedica mladog i neiskusnog tržišta, ali nakon pada slijedi brzi povratak u kojem će gubici biti anulirani”, zaključuje Ostrički.

Hvala onima koji misle da je dobra prilika za prodavati. Vlak stiže na prvi kolosjek. Nakon toga hu hu…

Ova mi je još draža:
“U procesu učenja i sazrijevanja tržišta nalazimo se pred fazom kad će kapital pažljivije birati dionice koje nude perspektivu i budućnost, odnosno dionice koje imaju priču”, zaključuje Perić i očekuje da će dionice s dobrim fundamentima povratiti svoju vrijednost na stare razine

What we've got here is a failure to communicate...

Evo podrške na svim frontovima. Promjena trenda?

What we've got here is a failure to communicate...

izgleda napokon da se situacija popravlja, ko da mi je srce ponovno proradilo jer i je doslovce stalo kucati kad je ingra bila na 45k, ovo je vec malo lakse al daleko od dobrog [smiley1][smiley2]

Žao mi je zbog monologa ali prilično ste zahvalni slušači pa ću još jednom to iskoristiti.

Žalosno je što ekipa neće ništa naučiti danas, i što će još ovih samoubojstva ponoviti sutra.

Svaka čast plavi na kupnji. Ja sam se mrvicu prerano zaletio s dokupom.

What we've got here is a failure to communicate...


Matrix ili plavi, možete li baciti neki komentar… gdje bismo se mogli zaustaviti?

[smiley2]


rellik:

Matrix ili plavi, možete li baciti neki komentar… gdje bismo se mogli zaustaviti?

[smiley2]

Polako ali sigurno hvatam. [smiley2]

What we've got here is a failure to communicate...

evo rellik da nemas same monolge stavi ako mozes usput k/p da vidimo kako se ingra lijepo dize…trebamo uhvatit igh koji je vec 5% u plusu [smiley2]

Malo kasnim… nema straha. Ima još drhtavaca.

What we've got here is a failure to communicate...

New Report

Close