INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Klasika par trejdera u dogovoru diže i spušta.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


@ exon
Nikad nećete na to dobiti odgovor.

Dotični bi očito želio kupiti dionice ali naravno po što nižoj cijeni.

Ostaje jedino pitanje što je za nekog jeftino.
Po njegovim komentarima ispada da je i cijena od 1lp previše za INGRU pa na temelju toga stvarno mi nije jasan sav taj trud i svi ti silni komentari odnosno svo to gubljenje vremena.

Vidiš šta rade postave strašila na malo višoj cijeni, paničari prodaju , oni su jasno na kupnji, i kad prikupe dovoljno miču strašila a onda naivni opet počnu dizati cijenu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@S400
Ali nepotrebno gubljenje vremena je uvijek gubljenje vremena.

Kužim kad se netko veseli padu jer želi kupiti jeftinije, ali kad netko piše a u biti ne želi niti kupiti niti prodati onda to baš i ne kužim.
Svatko može dobronamjerno napisati par komentara i to cijenim ali svakodnevno pisanje bez nikakvog smisla teško mi je shvatiti.

Kad će ljudi više shvatit da nije više tako lako rušit ispod 8…

ako se Ingra danas održi iznad 8 kn znači da se uspostavila nova razina potpore i onda drugi tjedan kreće juriš najprije na 9 pa na 10 kn [cool]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!

Imam INGRe dosta.
Jedino što mi se ovdje ne sviđa je da dionica bez ikakve vijesti, ni naznake vijesti, odradi +/- 10%.
Za neke je to prevolatilno.
Ali ide vikend … mogućnost povoljnih vijesti je veća od onih negativnih. Zapravo, mislim da ne postoji više mogućnost za negativne vijesti, sve su se već izredale …

...

onaj tzv.investicijski plan što je Čačić najavljivao za ovaj tjedan , je li to samo ovo sa ovim fasadama ili se za danas očekuje još kakva informacija ? to bi bilo lijepo za ovu dionicu .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://www.bhdani.com/arhiva/169/t16906.htm

malo lektire za preko vikenda
uz slastan i mastan burek

Postanite Eu-robovi

Business.hr

Najave investicija bile su dovoljne za određenu dozu optimizma, pa su građevinske dionice na Zagrebačkoj burzi zahvaljujući njima dobrano skočile, no čini se da će se na same projekate trebati pričekati, budući da je Čačić priznao da niti jedan projekt još nije spreman za implementaciju.


ako se Ingra danas održi iznad 8 kn znači da se uspostavila nova razina potpore i onda drugi tjedan kreće juriš najprije na 9 pa na 10 kn [cool]

Krasno si to smislio…a što ako se ne održi iznad 8???? NA što onda kreću juriši???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Ajmo licit na stol.
Raspon današnjeg trgovanja: 8,00 – 8,35
Volumen: cca 1,5 mil Kn

Za sada pun pogodak. [thumbsup]

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

New Report

Close