INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a vidi onoga po 19 000 i kusur još hidden, a neka velika maca ulazi… [tongue]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

@bananarama pa dobro koliko ti imaš tisuća dionica ingre kad ovoliko postaš 🙂

Prošla recesija, barem kod Nijemaca se tako čini! Crobex je realno bez onoga umjetnog dizanja sa Inom i Zabom nekih 1250 bodova. Prostor za rast, ajme….

evo čitam u jutarnjem današnjem da obnova treba biti gotova do 2013?????????’
znalo se da je to eu smjernica?????????
znači par hiljada zgrada za godinu dana????????

Postanite Eu-robovi

Dobro je, i onaj sa 17xxx komada i onaj sa 10xxx komada i onaj s 15000 komada su pojedeni…sad bi mogli lagano na 8,30 kn? [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Do kraja današnjeg dana će svi današnji prodavači dobiti "čekićem" po glavi! [cool]

Ciela burza snažno raste što je i normalno jer su se mnoge burze vratile na razine prije krize, a mi smo još uvijek na samome dnu. Osim toga, kreću obimni gađevinski radovi u RH,a tu će izvjesno i Ingra dohvatiti dio poslova. Ingra je izuzetno nisko spram ostalih građevinara i jednostavno mora gore!

p.s. samo vi burekđije dijelite 1, do rrkaja tjedna smo na 10 kn pa ćete lupati glaovm u zid [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ako pratite današnje trgovanje brani se pozitivna blokada sa svim sredstvima, čim se dođe blizu 8,30 odmah se pojavljuju veliki nalozi na prodaji. Možda nekome ne odgovara pozitivna blokada i očitovanje mjerodavnih ili se to meni samo čini.

A sada navalite sa jedinicama Vi pesimisti diničari


Ako pratite današnje trgovanje brani se pozitivna blokada sa svim sredstvima, čim se dođe blizu 8,30 odmah se pojavljuju veliki nalozi na prodaji. Možda nekome ne odgovara pozitivna blokada i očitovanje mjerodavnih ili se to meni samo čini.

A sada navalite sa jedinicama Vi pesimisti diničari

Točno tako i meni izgleda. Ali teško da će se danas izbjeći pozitivna blokada… Ako ne prije, onda u 5 do zatvaranja.

možda se boji da bi moglo malo do fondova bajic i ekipa da se vidi kako su fondovi kupovali na vrhu a prodaju na dnu
pa da se vidi koji to sve opejhajmi kutle lukovitzi i ostala ekipa kupuje sad na skrbničke

***obrisano***

Postanite Eu-robovi

Prva jača potpora na 6,90 [bye] [bye] [cry] [cry]

Junački istovar na cijeni većoj od prosječne, skoro da bih se kladio u sutrašnju korekciju.


@dgmaz
nema očitovanja kod uravnoteženja

New Report

Close