INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



mojne se ljutiti
Ja se zalazem za objektivno izvjestavanje,,,
idalje mislim da ce biti prilike za kupnju
pa i INGRE ali ne jos….
dao bog da vi zaradite
i da ode iznad 8.
Lp

Hvala!
[/quote]
BAnaneros, rekao je iznad 8, a ne iznad 38!!
Stoga ove se želje ne odnose na tebe…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Nema ljepšega dok ti dnevni trgovci ne prodaju po bidu, a slijedi potvrda uzlaznog trenda sa lijepim volumenom.

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Iskipavaju se oni koji su kupovali po 7,50. Stvara se novi temelj na 8,10 za daljni rast. Lijepo!


Iskipavaju se oni koji su kupovali po 7,50. Stvara se novi temelj na 8,10 za daljni rast. Lijepo!

Kolega ja ubo još komada po 7kn,ali ne pada mi na pamet prodavat,ne po ovako niskoj cijeni,a znamo di je očekujemo na kojim razinama jako skoro.

cash je cash,a sve ostalo je sex!




mojne se ljutiti
Ja se zalazem za objektivno izvjestavanje,,,
idalje mislim da ce biti prilike za kupnju
pa i INGRE ali ne jos….
dao bog da vi zaradite
i da ode iznad 8.
Lp

Hvala!
[/quote]
BAnaneros, rekao je iznad 8, a ne iznad 38!!
Stoga ove se želje ne odnose na tebe…
[/quote]
Kolega vatreni, dok Vi iz dana u dan drukate na pad, drugi zarađuju! Mora da je jako bolna ta spoznaja!
LP! [bye]

Meni je najbitnije da se ingra iz dana u dan potvrđuje kao jedna od najlikvidnijih dionica na marketu na bilo kojoj razini cijene.


Kolega vatreni, dok Vi iz dana u dan drukate na pad, drugi zarađuju! Mora da je jako bolna ta spoznaja!
LP! [bye]

Jaojjjj kako me pročitao, razdiru me jal i ljubomora prema imateljima ingre (čitaj generatorima minusa), malo mi pomaže ona mast sa bureka koju si stavljam na rane, ali neće ona trajati vječno. Ni približno…ako ju nastavim trošiti ovim tempom (mast sa bureka op. autora) za 46 godina 4 mjeseca i 11 dane više je neće biti…šta da radim, šta da radim…da opet uđem????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Tu ti frende i je problem rasta,jer su svi najjači trejderi kod nas.Trebao bi štampati lovu da ih shebem,a borim se sa njima 6 mjeseci i duže.Ali polako.Doći će sve na svoje.

peyo

INGRA premasila HT po prometu… [wink]

Prekrasni uzlazni trend po srednjoj liniji uz solidan promet!
Trejderi se tu još muče ali nema veze!

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Bid prorijeđen, akumulacija na 8,10 – 8,20. Trejderi "pometeni", s tim da im se više ne ostavlja prostora za akciju. Školski primjer "zdravog rasta"! Malo dosadno, ali čista petica iz osnova akumulacije! Za danas je to to, okvir trgovanja je napravljen!

hoćemo li 200.000 kom do 12 h ?

New Report

Close