INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi dušebrižnici mole boga da INGRA ode u stečaj ali nažalost ništa od toga. Opi je rekao da je INGRA još u dobrom stanju u kakvom je ostatak sektora i to je istina. Ingra ima imovinu i to popriličnu, Mesić je HNS, mi kao narod rast možemo postići samo gradnjom objekata i infrastrukture jer za drugo trenutačno nismo ni sposobni. čačić to kuži i zato kreće u velike infrastrukturne projekte.Iz svega toga izvucite zaključak.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Opet milja kuna promet, ma gledaj ti ovog velikog interesa za ovu dionicu

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Evo samo jedno malo razmišljanje…
Zašto je Štern prezadovoljan izborom Čačića u NO ine? A Štern u NO ingr?
Zar vam to malo nije čudno?
Što bi se moglo izroditi iz toga..

Pa zato što će Čačić sigurno dati koji posao ingr… [lol]

Kad se spoje tockice,sve je moguce.
Ako su se decki nakupovali na 4 kn imaju dodatnu motivaciju… [thumbsup]

kako dionica gore, bid se povećava… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

crobex je napokon iznad 1800 bodova…održi li se do kraja dana iznad te razine, otvoren mu je put prema 2000 bodova…a to onda znači da možemo očekivati Ingru na 11-12 kn do kraja mjeseca [wink]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

prava stvar bi bila pred zatvaranje počistiti u jednom potezu sve do 8kn i tako pobrati trejderima dionice..a sutra otvoriti kupnjom na 10 kn..pa da vidiš paniku burekđija koji nemaju više niti 1 dionicu INGRE [thumbsup]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

uglavnom pozitivne vijesti
ako ne bude nesto negative na poslovnom.hr ovo ce prije na 8 a ne na 7 i niže

Postanite Eu-robovi

probije li 8 tučem svim raspoloživim sredstvima [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

koliko se da primjetiti forsirsa se rast – znači ide se gore – osim ako druga strana ne opali po bidu a čega je znalo biti onako iznenada i zaključujem OVO JE POSTALO KOCKANJE !
više nemam pojma jel da kupim ili prodam – ”jel’ bi piškio ili kakio” ? [undecid]

ps
pozdrav moderatoru – možda za još 5 godina budem pušten s ”lanca” ! [rolleyes]

I što?Od silnog plašenja prodajama top 10 nije ostalo ništa?Ili se varam?

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

evo, opalio 3 sec prije zatvaranja po asku – da mi sutra bude zabavnije… [rolleyes]

Idemo li konačno preko 8 kunića ?

New Report

Close