INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto ne bismo išli gore pod nagibom 1˚? 🙂

Šalim se. U svakom slučaju, vidljivo je da ima i kupnje i prodaje. Lično bih se uvijek kladio na kupnju. [cool]

Gap, gap i gap, onda vijest, možda pred kraj vremena ili sutra i rally UP !! [sad]

I very much love INGRA !!


Gap, gap i gap, onda vijest, možda pred kraj vremena ili sutra i rally UP !! [sad]

Mislim da se taj neće zatvoriti tako skoro,taj će biti zaboravljen,bitno da smo mi zatvorili dnevni.

bit će bolje................

@dija14164
zar ste vi bili kupac… (ili jedan od kupaca…) 06.03.2012. kojemu/kojima je je
TOP 9. INGRA-GRADNJA prodala 25.000 komada… pitanje? zašto Ingra-Gradnja prodaje..?
a koliko je 07.03. te 08.03. možda još prodala znati ćemo tek večeras… odnosno sutra…

Još jedna desetka (čitaj 10.000 dionica) skinuta sa prodaje, već druga u u deset minuta.
Opet se postavlja pitanje "Tko kupuje ovu stečušu od dionice".
Mislim da kada dođu pozitivne vijesti o ugovorenim poslovima da će dionica biti lansirana i to jako visoko. Kupnja se ljepo popunjava i to lipu po lipu gore.

Neobična priča ispričana nevidljivim jezikom danas na Ingri.Bid šupalj do bola,a zato ask papan li papan.Skupljanje,jer ljudi se opametili i nema takve panike kao prije.Napisao sam jedan post preko vikenda,i stojim iza njega.Čeka se okidač koji mora doći,ovaj put je vlada na potezu.Šta velite na to?

peyo

EOD obećava .

@ peyo

To što nema naloga na bidu, ne znači da vukovi ne čekaju u niskom startu da polupaju ask ako se spusti dovoljno nisko. 😉

Pa frende meni je ovo jako nisko.

peyo

Interesira me psihologija ovih koji nemilice dolaze na ask i prodaju. Mi koji smo za rast imamo puno razloga i budućih vijesti-očekivanja. Što imaju oni, na temelju čega prodaju jer loših naznaka nema?

neće uvijek biti ovako.

@ megido

A zašto ljudi ne bi prodavali? Netko je zadovoljan s 1%, netko s 5%, netko s intraday gubitkom soma kuna na 1.000 dionica….

…svakom njegovo. 🙂


08.03.2012.
U svezi čega i radi čega je ovo bilo:
10:00 REFERADA 1, sutkinja Jadranka Mađeruh, Povrv-289/11
TUŽITELJ: GEO 88 d.o.o. Zagreb
TUŽENIK: INGRA d.d. Zagreb
http://sudovi.pravosudje.hr/tska/index.php?linkID=rocisnik&action=edit&date=2012-03-08

Članak 358.a Sudskog poslovnika

"U Upisnik Povrv upisuju se predmeti proslijeđeni od strane javnih bilježnika po prigovoru na rješenje o ovrsi na temelju vjerodostojne isprave."

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

New Report

Close