INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolko ono ide od sadamovog duga
10 dinara po akciji?

Postanite Eu-robovi


kolko ono ide od sadamovog duga
10 dinara po akciji?

7 kuna, šta vam nije stipe rekao [rolleyes]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ovo je i pitanje opstanka ove kukuriku vlade.Ako ne krenu znaju šta slijedi.Čačić je na nekom gospodarskom forumu i svi željno očekuju investicije.Pokretač svega na svijetu je bauštela.Inače ne znam kako to nigdje nije objavljeno,ali u Zagrebu je pokrenut projekt izgradnje urbanih vila i stanova,na nekoj dobroj lokaciji.Slušao sam na anteni.Da li neko ima više podataka o tome.Nešta šta sigurno znam je velika rekonstrukcija Sisačke bolnice za koju je novac odobren,završena su mjerenja,i vidim Ingru tu.A sve šta dolazi izvana je debeli bomus.Rusija,Alžir………..

peyo

Peyo

Zagrebačka skupšina je valjda odobrija projekt vrijedan 500 milja kuna za itzgradnju urbanih vila, isto je potvrdio i ZG gradonačelnik. Ja nisam mogao naći nigdje gdje to službeno i piše ali sam čuo na vijestima još prošli tijedan gdje je isto rečeno. Gdje će se to graditi ne znam.

Pozdrav



kolko ono ide od sadamovog duga
10 dinara po akciji?

7 kuna, šta vam nije stipe rekao [rolleyes]
[/quote]

za dioničare bi bilo najbolje da s tim parama otkupi 2-3 milijuna dionica na burzi po ovim cijenama i onda ih poništi

http://www.business.hr/burza/crobex-ce-stagnirati-cekaju-se-detalji-cacicevih-investicijskih-projekata?utm_source=news12032012-k&utm_medium=email&utm_content=aktualni&utm_term=link&utm_campaign=daily_newsletter

I very much love INGRA !!

Hvala frende gmaz,nadam se da se nisi na mene naljutio.Mislim da sam bio iskren,a toga na na burzi nema.Ima toga vezano uz Ingru još toga jako puno,ali otom potom. Jedno znam ,a to je da sam finabcijski obnovljen,i neću dozvoliti više na 3 kune,odnosno branim cijenu sa cijelim portfeljom,odnosno-kešom.

peyo

Vidim kupovni na 7,28 od 15 000 komada, da nije to onaj koji je prodao po 7,22 jutros.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Prije podne probijamo milijun kuna prometa, Ingra postaje učestalo najlikvidnija dionica, e da nema ništa iza toga, ne vjerujem. Pitanje je trenutka ponovnog leta prema 12 kuna, ali ovaj put i preko toga, mislim da će i do 30 uz objavu ugovora u Iraku koji je u završnoj fazi.

A o kojem to ugovoru je rijec?

"Čini se da će na domaćem tržištu još jedan trgovinski dan proteći u stagnaciji, jer nema novih poticajnih vijesti. Investitori čekaju signale gospodarskog oporavka, koji bi trebao pozitivno utjecati na tržište rada. Tek tada možemo očekivati prelijevanje pozitivnih očekivanja i na burzu", kaže broker Zagrebačke banke Tomislav Kesić.

peyo


"Čini se da će na domaćem tržištu još jedan trgovinski dan proteći u stagnaciji, jer nema novih poticajnih vijesti. Investitori čekaju signale gospodarskog oporavka, koji bi trebao pozitivno utjecati na tržište rada. Tek tada možemo očekivati prelijevanje pozitivnih očekivanja i na burzu", kaže broker Zagrebačke banke Tomislav Kesić.

Gosp. Tomislav malo previse gleda CNBC…
Sve stima, ali ne na ZSE

...


Prije podne probijamo milijun kuna prometa, Ingra postaje učestalo najlikvidnija dionica, e da nema ništa iza toga, ne vjerujem. Pitanje je trenutka ponovnog leta prema 12 kuna, ali ovaj put i preko toga, mislim da će i do 30 uz objavu ugovora u Iraku koji je u završnoj fazi.

Kako je krenulo jedva ćemo prijeći taj mlijunček. Stalo nešto, nema ni za mrvicu sira a kamoli cijeli burek. Što li se zbiva? Idemo li gore ili dole, pitanje je sad?

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close