INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@optimista1

Ne mogu još ocjenjivati postove ali like za ono LEŠINARI 🙂
Neki put ode pišu sf..
Ja vjerujem da će ingra rasti, možda se varam.
Lijep pozdrav svima

petak se vidjelo da kupovina slabi…danas je potvrda..hold zasad…sretno imaocima..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Neko konstantno kupuje, sad jel to slučajnost , ja ne vjerujem, prevelika je podrška na kupnji.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

ovo je silovanj pada… tj. pošto se trgovanje bazira na nekoj početnoj prosječnoj cijeni,netko je želi gurnuti što niže.

idući tjedan će bit bolje...


Danas najprije malo dolje pa onda up.
Takav mi je filing.

Za sad si nažalost u pravu 🙂

...

Samo popunjavanje preostalog velikog gapa na 7 kn i onda opet nazaj, prem da mislim da će se to moguće odraditi i kasnije, recimo za 15 minuta.. Kako je lijep ovaj svijet, uđi. izađi, uđi izađi i uopće ti nije dosadno !!

I very much love INGRA !!

[yawn]

Dosadan dan danas. Kak izgleda – gotovo je s fluktuacijama…

Kada bi ljudi znali, a vidim da neznaju, omjer K/P bi bio obrnuto ptoporcionalan ovome vidnom, time da bi “K” bio barem dvostruko veći, ali doći će uskoro i ti dani ako nas ne pokupi kojekakva zalutala kometa !! [angry]

I very much love INGRA !!

http://www.poslovni.hr/vijesti/drzavna-revizija-prijavljivala-je-dorhu-i-tvrtke-u-vlasnistvu-stroka-i-todorica-ali-i-ingru-199149.aspx

@ many
Kolega slabe su vam te vijesti, potražite neke druge.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Prije podne probijamo milijun kuna prometa, Ingra postaje učestalo najlikvidnija dionica, e da nema ništa iza toga, ne vjerujem. Pitanje je trenutka ponovnog leta prema 12 kuna, ali ovaj put i preko toga, mislim da će i do 30 uz objavu ugovora u Iraku koji je u završnoj fazi.

nema sumnje kolega, ali će tada raznim manyima i zztopovima biti prekasno. 7kn je jak otpor prema dolje, očekivanja su velika za ingru u narednih 2 godine, stat će na noge, bit će posla itekako kao u stara dobra vremena. ili to ili propast cijele države jer bez javnih investicija nema rasta. Pa sjetite se samo kako su ameri prevladali veliku depresiju 😉

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

New Report

Close