INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fino izuvaju trejdere iz cipela, kad prodaju ne mogu se vratiti jeftinije

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

hm zanimljiva situacija, nema velikih realiziranih naloga, prolazi sve sitno po asku i po bidu, mali trejderi, izgleda ili da veliki čekaju da mali dignu bid pa krenu s daljnjim iskrcajem ili se više nema što ispucati pa nas čeka opet niski volumeni duže vrijeme dok opet ne krene špekulantstvo

P.S. danas prosječno po transakciji 673kom [huh]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Pukne li 8-ica idemo na 10,50

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Danas 8-ica puca!

Vidiš kako su ti zavidni, dali su ti dvije jedinice. Evo ja ću reći sa svoga gledišta da ide i malčice preko 8 kuna prem da imam gledalicu s kašnjenjem od 20 min…glupi Jtrader. Sada idem na piće i kad se vratim ima da bude tako, no to sam Vam i jučer rekao..Čemu ponavljanje !! [angry] [angry]

I very much love INGRA !!



nemojte preplacivati cijenu
gledajte prosjek je danas 7,59-7,63

joj kako bi htio da vas sad zatuče do 7,62
[/quote]

fino vam kažem kako se to radi
ti se nalozi ne daju ručno nego postoji matematički program kojim se nalozi izvršavaju automatski
cijena mora ostati u rasponu oko prosječne

Postanite Eu-robovi

treći proboj u tri dana 7,8x nije uspio to znači samo jedno…
strmoglavi pad… [bye] [bye] [bye]

Stabilan rast.
Akumulacija na vecoj razini cijene.
Psihološka granica 12.75kn škakljiva.
BID solidan (do 7kn ima 125 000 dionica+skriveni), ASK solidan (do 12,75kn ima 300 000 dionica).

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Gdje je novo dno [pray] [pray] [pray] [cry]

7,82 van skoro pa pogodio vrh 😉

preko vikenda mi se ne ostaje unutra i sad se moliti da se ovo značajnije spusti, što kažu vaši grafovi ?


fino izuvaju trejdere iz cipela, kad prodaju ne mogu se vratiti jeftinije

Pitanje je tko tu koga izuva…evo na primjer, ja koji se igram sa samo par100 k kn. sam prekjućer na početku trgovanja kupio 10k do 6,80 koje sam odmah riješio 7,06-7,10(2.000 čistaka) pa sam opet kupio 10k na 6,81 i jučer, sa samo 7000 tj 700H nabildao i kupio na otvaranju po 7,40 te sve skupa (17.000kom) riješio na čekiću po 7,67 i kapitalizirao još 10.000kn čistaka[smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@bocvana
grafovi kažu da će te vi u ponedjeljak ponovno ući ali po 9 [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ovo je još u oblacima, ali baš bi bilo lijepo da se pokrene…

Vaš link

New Report

Close