INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege , ova priča nema smisla jer nema tko koga nagovarati već svatko odlučuje o svojoj sudbini i kapitalu. Činjenica je da je INGRA firma koju podržava SDP i to mi je prije velikog rasta s 4 na 12 kuna kazao jedan solidno pozicionirani SDP-ovac. Nešto slično kao što je IGH za vrijeme HDZ-a dobivao poslove. Ove fondove neću komentirati jer to je banda koja prosipa tuđi novac, već sam negdje napisao da su mi u 9 godina staža donijeli 15% prinosa. Katastrofa. Stoga budimo gospodari svoje sudbine, vjerujmo u INGRU te zaradimo velike novce ove godine. POZDRAV

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Da, definitivno je čudno da nakon 6,05 dionica skoči na 7,48 bez ikakvog komentara dnevnih novina. Valjda su termini "pao", "tresnuo", "otklizao" jedino dozvoljeni.
A što se tiče TOP 10 prodavatelja užasno bih bio sretan kada bih mogao vidjeti score pojedinih fondova na INGRI. Jer zakon nas obvezuje da im dajemo novac na upravljanje, a rezultanta je strašna. I onda još predlažu povećanje stope za drugi stup. Ne znam tko je tu više lud. Nabolje bi bilo kao u SAD-u: brutto plaća pa snađi se druže. Da, vjerovatno ne bi imali s čime trgovati. Ali to je RH, budući član EU.

"alea iacta est"

@ zašto opii ne dokupljuje,kupuje ovako jeftinu-podcijenjenu dionicu? Lp


Kolege , ova priča nema smisla jer nema tko koga nagovarati već svatko odlučuje o svojoj sudbini i kapitalu. Činjenica je da je INGRA firma koju podržava SDP i to mi je prije velikog rasta s 4 na 12 kuna kazao jedan solidno pozicionirani SDP-ovac. Nešto slično kao što je IGH za vrijeme HDZ-a dobivao poslove. Ove fondove neću komentirati jer to je banda koja prosipa tuđi novac, već sam negdje napisao da su mi u 9 godina staža donijeli 15% prinosa. Katastrofa. Stoga budimo gospodari svoje sudbine, vjerujmo u INGRU te zaradimo velike novce ove godine. POZDRAV

ajd… budući da tvrdite ili mislite da je vaše gore zadnje navedenom… tome možebitno tako… prikažite nam javno vaš zadnji K/P INGR, SKDD izvadak… hvala unaprijed…

Ovo više nema veze s mozgom.Vjerujem još uvijek da ona vrijedi puno više iako trenutočno nemam ni jedan komad.Tko tu koga?Očemo li na kraju ispasti svi ,zapravo večina naj običnije ovce.Mislim da ovo prodavanje od strane fondova na ovim cijenama i ako su pogodovali nekome je krivično dijelo ako znaju nešto opet možemo pričati o insajderkim informacijama koje su opet protuzakonite.Pišem ovo brda s dola kako mi dođe na pamet i znam da ćete popljucati Vi koji imate dionice jer Vam ne ide u prilog ali stvarno se moramo zapitati šta se ovde događa.
Raste se i pada ,svaki dan imamo uravnoteženja ali ništa pametno da iz Ingre napišu.

bit će bolje................


znaći ,
10. Zagrebačka banka 239.433 prodala najmanje 33.000 kom i ispala iz top 10

Nije to neka cifra a niti količina međutim, iz top 10 je u kratko vrijeme rasprodano preko milju dionica a nitko novi ne ulazi…pa gdje su ti silni kupci tj. na koliko različitih računa bi ta crvena armija morala kupovati ako već sada zadnji ima samo 207k od ukupnih 13 miliona …

Naravno da ovdje nema ni rusa ni kineza nego samo drukeraj i šalji dalje a u toj igri netko mora ispast magarac …ali to ipak odlučuje svaki za sebe [kiss]


tu su moguća 2 scenarija:ili će zatuć kupce kad se uljuljkaju u "stabilnosti "rasta""-kao na 12kn ili ce ih pustit da dokupljuju a cijena će klizit ,pa će pustit da još dokupljuju itd dok ne krene lavina kao nakon ljeta [bye]

bestija,pa velike zvjerke pustaju malima koji su zaradili da se ponovo ukrcaju da tako na posljetku zgube sve sto su zaradili. na kraju ce ostat zarada brokerima i iskrcavanje velikima po visim cijenama.a spekulantiuma koji su ovo pokrenuli i koji kontroliraju,njima vrhnje [shocked][angry]

bestija2@ to je to…ne lovi se svaki trejd…i bez pohlepe…takodjer out sve jucer … [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Vec drugi dan zaredom INGRA odlicno raste, ali niti jedne vijesti o tome… [rolleyes]

da,baš sam i ja to zamijetio…kad je padala, napisana su 3 članka za redom u PD kako Ingra pada (vidi gore desno)
sad kad je počela rasti-niti slova [rolleyes]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

inače, ovaj rast je zanimljiv jer se ne pumpa bjesomučno, nego lagano ide gore po 0,2-0,5 kn dnevno…
kao da netko kontrolira da ne odleti prenaglo
bude li uskoro nešto od iračkog duga ili od nekog novog posla koji je najavio direktor u nedavnom intervjuu, mogla bi Ingra skočiti puno jače nego zadnji put tj.i do 15 kn

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

@ dimo

Vi kolega kao poznati prizivač crnih scenarija na forumu pišete pozitivno o Ingri , e to je već osvježenje i stvarno je moguće da bude nešto od INGRE.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

nemam neko pozitivno mišljenje o Ingri, samo komentiram ono što sam uočio zadnjih dana u trgovanju. Ingra je i dalje u problemima, ali lako moguće da je, uz neku dobru vijest, napucaju jače gore jer previše truda i novca danima ulažu ovdje, a da bi se ti veći igrači zadovoljili samo burecima. vjerojatno su već kaparirali nove "makine" [lol]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

New Report

Close