INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da vam je ovaj ZABA račun nekakav skupni skrbinčki od margina ili tako nešto jer takve promjene prodaja , pa kupnja i sad ogromna prodaja baš i nisu standardne za velike igraće…Ak se opet pojavi u TOP10 sigurno je neki margarin account preko kojeg trguje više špekulanata.

...


Mislim da vam je ovaj ZABA račun nekakav skupni skrbinčki od margina ili tako nešto jer takve promjene prodaja , pa kupnja i sad ogromna prodaja baš i nisu standardne za velike igraće…Ak se opet pojavi u TOP10 sigurno je neki margarin account preko kojeg trguje više špekulanata.

A ne ne ne, on je bio skrbnički dok je drukerčinama odgovaralo tako ga objašnjavati, a sad kreće priča od istog soja
kako je to uistinu Zaba. [lol]
Na ovoj burzi i ovoj dionici uopce ne treba citati grafove ili znati fundamentalnu analizu, vec samo procitati kako mafija funkcionira taj dan/tjedan i sve ti je jasno u kojem se smjeru ide!

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

znaći ,
10. Zagrebačka banka 239.433 prodala najmanje 33.000 kom i ispala iz top 10

Nije to neka cifra a niti količina međutim, iz top 10 je u kratko vrijeme rasprodano preko milju dionica a nitko novi ne ulazi…pa gdje su ti silni kupci tj. na koliko različitih računa bi ta crvena armija morala kupovati ako već sada zadnji ima samo 207k od ukupnih 13 miliona …

Naravno da ovdje nema ni rusa ni kineza nego samo drukeraj i šalji dalje a u toj igri netko mora ispast magarac …ali to ipak odlučuje svaki za sebe [kiss]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

meni je čudno da veliki više ne rasprodaju, a prodavali su neki dan kad je cijena bila niža od ove?!? čudnovata je ovo dionica [huh]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.




moze analiza za korisnike koji su se tek prikljucili?
dajte im recite koliko je kupio a koliko prodao u zadnjih 5 dana taj zaba skrb.

fala unaprijed

Pod pretpostavkom da top 10 sigurno raspolaže s više informacija nego ja i Vi koji sugerirate stečaj čemu onda kupnja od strane br.10, samo istresanje pogotovo ove dane na ovako velikim prometima, diš bolje prilike [yawn]
[/quote]

[bye]
[/quote]

Pa kolega vi ovako pišete od neki dan s cijene 6, pa niste valjda propustili ovaj rast?? [cry]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ajme, što ćemo sad??!?!?!?!??!? Sutra će roknut najmanje 89%!!!!!!

Ili ipak ne. 🙂

U svakom me slučaju iznenadilo da netko novi (Elektroprojekt se ne računa) nije ušao u top10, s obzirom da je netko i kupovao u ponedjeljak. Ali – whatever. 🙂


znaći ,
10. Zagrebačka banka 239.433 prodala najmanje 33.000 kom i ispala iz top 10

Nije to neka cifra a niti količina međutim, iz top 10 je u kratko vrijeme rasprodano preko milju dionica a nitko novi ne ulazi…pa gdje su ti silni kupci tj. na koliko različitih računa bi ta crvena armija morala kupovati ako već sada zadnji ima samo 207k od ukupnih 13 miliona …

Naravno da ovdje nema ni rusa ni kineza nego samo drukeraj i šalji dalje a u toj igri netko mora ispast magarac …ali to ipak odlučuje svaki za sebe [kiss]

Ingra je vjerojatno postala narodna dionica za dnevno preživljavanje , pa se iz dana u dan pridružuje sve veći broj običnih kupaca koji žive u nadi da će nešto zaraditi na uloženo , za struju , plin , benzin . Vidi se to i po velikom broju novih ćlanova na forumu . Cijena je stvarno prihvatljiva za sve građane .

Na ovoj burzi trguje i vlasnici su dionica na dan 08.03.2012
– domaće fizičke osobe 855.457
– domaće pravne osobe 7.625
– strane fiziče osobe 6.838
– strane pravne osobe 816

Tako da od tih stotina tisuča ulagatelja valjda ima nekoliko njih koji kupuju i dionice INGR-e

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

se zna onda što je s tim iračkim dugom ili ne? kad bi mogla biti naplata/isplata???

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.





moze analiza za korisnike koji su se tek prikljucili?
dajte im recite koliko je kupio a koliko prodao u zadnjih 5 dana taj zaba skrb.

fala unaprijed

Pod pretpostavkom da top 10 sigurno raspolaže s više informacija nego ja i Vi koji sugerirate stečaj čemu onda kupnja od strane br.10, samo istresanje pogotovo ove dane na ovako velikim prometima, diš bolje prilike [yawn]
[/quote]

[bye]
[/quote]

Pa kolega vi ovako pišete od neki dan s cijene 6, pa niste valjda propustili ovaj rast?? [cry]
[/quote]
naravno . ja sam rekao da mi je previse 6
rizik prevelik.
al mi je zato lrh fino skocila.
a i igh.
rizik manji
mozda cemo vidjet novog u top 10 da prodaje.
koja ce onda bit prica?
btw. jos mi niste ,a ni citateljima objasnili ovo sa zabom.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

IZBACISTE najslabiju kariku….

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. OPPENHEIM IGOR (98088847646) 773.908 5,71 Osnovni račun
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138) 603.877 4,46 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 564.324 4,17 Skrb. račun
4. VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. (39310222543) 516.658 3,81 Osnovni račun
5. TEHNIKA D.D. (73037001250) 451.800 3,34 Osnovni račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506) 426.074 3,15 Skrb. račun
7. TROMONT D.O.O. (30461667075) 319.970 2,36 Osnovni račun
8. LUDVIGER JASNA (27652168612) 316.350 2,34 Osnovni račun
9. INGRA-GRADNJA D.O.O. (12161287436) 283.271 2,09 Osnovni račun
10. ELEKTROPROJEKT D.D. (48197173493) 207.450 1,53 Osnovni račun
Ukupno: 32,95

[tongue] [tongue]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Vec drugi dan zaredom INGRA odlicno raste, ali niti jedne vijesti o tome… [rolleyes]

New Report

Close