INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stabilan rast po pola kune na dan, nije loše….a onda će za dan-dva biti blokada odmah na otvaranju i nova referentna cijena od 10,xx kn

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Pošto je drugi tjedan ta objava vlade,ostati vani bila bi ludost, mozda se varam… al vidit ćemo,a bananaman još drži par poslića spremnih ako zaškripi,i još onaj dug… pa valjda će je nešto održat da ne ide više ispod 6.. a plus tome i mrgud više ne spominje onih 5,5 koje je neki dan nacrtao… jel to kupovni ili prodajni signal”?
i sad kad sina to još začini jednima grafom..

idući tjedan će bit bolje...

Počelo se lipariti kao na HT-u. Biće da su isti i na bidu i na asku. Čemu sve to vodi nije mi jasno ali perspektivno idemo Up prema 30,50,100, e sad da li preko 5,6 kuna ili preko 10?

neće uvijek biti ovako.

evo malo edukaciju za djecu koja se igraju burzovnih mesetara
imate na gledalicama prosjecnu cijenu
nemojte previse davati a niti prodavati ispod
vec danima se vode bitke oko prosjecne cijene
pozdrav dugorocnima a ove sitne duse nadam se da ce neko pomesti u parkic u pjescanik

Postanite Eu-robovi

Ivedome,
malo sam pao s Marsa, ali pliz napiši koja objava Vlade. Može i na PM.
Tnx

...




moze analiza za korisnike koji su se tek prikljucili?
dajte im recite koliko je kupio a koliko prodao u zadnjih 5 dana taj zaba skrb.

fala unaprijed

Pod pretpostavkom da top 10 sigurno raspolaže s više informacija nego ja i Vi koji sugerirate stečaj čemu onda kupnja od strane br.10, samo istresanje pogotovo ove dane na ovako velikim prometima, diš bolje prilike [yawn]
[/quote]
ovo nije bio odgovor na moje pitanje…
dakle kolega koilko je kupio a koliko prodao?
evo mala pomoc
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=17.02.2012&dat2=24.02.2012&dat3=02.03.2012&sifSim=INGR-R-A

i jos nekaj…zamisli si o prometima i prosjecnim
u privitku…

Ne kazem da se nemoze zaraditi ali …OPREZ svakako

Pogledaj blokadu sa 30.000 dionica…i prati sada koliko ce se iskrcavat do kraja dana…

[/quote]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!




Kom krivo, kom pravo, ali situacija je slična jučerašnjoj. Stabilan rast uz oscilacije zbog izlaska onih koji se zadovoljavaju s 5 – 7%. Lijepo za vidjeti, polako se preobražavamo u "no stres dionicu"! [wink]

Ma ja bih na ovo samo dodao da je to stoga jerbo se radi vlić (iV) pa se tu igraju ovi sitni s abecedom i zarađuju dakako po nekoliko stotina kunića, ali što kada sada krene brzi za ZG (IC) koji nestaje ni u Novskoj… E neka se ukrcaju ili neka iskaću kroz prozor u Novoj Kapeli, baš me briga !! [angry]
[/quote]
Sinoć sam izračunao da je u "nepovrat nestalo" oko 110 tisuća dionica u pokušaju rušenja cijene jučer, i preključer. Dakle ekipica "mala" (ima ih više) se opekla i čisto sumnjam da će se i danas odvažiti na slične igrarije. Ne trza više nitko na te fore, neka nova vremena nastupila!
[/quote]
aha,vidli smo kad su je zakucali upar dana sa 12 na 6 kakva su nova vremena nastupila… [shocked]
samo cekaj da se iskrcaju pustajuci da ih papate na asku,pa kad krene opet panika..imaju oni jos vise stotina tisuca za istrest [cool]
[bye]

Ingra – i dalje uzlazna putanja!
http://www.teletrader.com/us/ingra-d-d-redovne-dionice/stocks/details/tts-13907538


Ingra – i dalje uzlazna putanja!
http://www.teletrader.com/us/ingra-d-d-redovne-dionice/stocks/details/tts-13907538

http://www.teletrader.com/us/ingra-d-d-redovne-dionice/stocks/chart/tts-13907538

pretpostavljam da si ovo htio staviti samo si zaboravio [wink]

Kliknite tamo na 1 Month i sve će Vam biti jasno!

Kad čovjek čita ove bedastoće čini mu se kao da je ingr u minusu 8% a ne u plusu 8%.Ajde vi to prodajte ako imate štogod pa da možemo prema ceneru.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Stabilan rast. Koja dosada…

New Report

Close