INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iznad 7,40 kn na kupnji je preko 60.000 komada! [cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Mislio sam pozitivno, na snagu kupnje.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

– ovjde se akumulira na vecim razinama nego ranije, vecina dionica prelazi po asku
– vrlo lako moguce da ovaj put prijeđemo preko psihološke granice 12.75kn
– valja biti vrlo oprezan

uzivajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Svim pripadnicama ljepšeg spola (a imaoci su, jelte, stanovite dionice) želim sretan dan žena. Istina nije da ostale kolegice zanemarujem, pa i njima želim to isto.

E a sada opet gore, to je ono što sam rekao da mrzim [angry] gore, dole, rast pad.. Sada ploča se okreće i idemo do onih vaših 8 kn (hoću 100-ju) !! [angry]

I very much love INGRA !!

Čeka se ove kolebljivce da prodaju i onda šprih na 8.
Krajem dana.


Čeka se ove kolebljivce da prodaju i onda šprih na 8.
Krajem dana.

Neka se ne naljute, ala su blentavi, pa samo neka pogledaju u graf čak i ovaj koji kasni, kao i naš HŽ, i sve ima da im bude ne(jasno) !! [angry]

I very much love INGRA !!

Kom krivo, kom pravo, ali situacija je slična jučerašnjoj. Stabilan rast uz oscilacije zbog izlaska onih koji se zadovoljavaju s 5 – 7%. Lijepo za vidjeti, polako se preobražavamo u "no stres dionicu"! [wink]
U prvoj minuti trgovanja preko 22 tisuće komada sve govori o trendu, slično je bilo i jučer!


Kom krivo, kom pravo, ali situacija je slična jučerašnjoj. Stabilan rast uz oscilacije zbog izlaska onih koji se zadovoljavaju s 5 – 7%. Lijepo za vidjeti, polako se preobražavamo u "no stres dionicu"! [wink]

Ma ja bih na ovo samo dodao da je to stoga jerbo se radi vlić (iV) pa se tu igraju ovi sitni s abecedom i zarađuju dakako po nekoliko stotina kunića, ali što kada sada krene brzi za ZG (IC) koji nestaje ni u Novskoj… E neka se ukrcaju ili neka iskaću kroz prozor u Novoj Kapeli, baš me briga !! [angry]

I very much love INGRA !!



Kom krivo, kom pravo, ali situacija je slična jučerašnjoj. Stabilan rast uz oscilacije zbog izlaska onih koji se zadovoljavaju s 5 – 7%. Lijepo za vidjeti, polako se preobražavamo u "no stres dionicu"! [wink]

Ma ja bih na ovo samo dodao da je to stoga jerbo se radi vlić (iV) pa se tu igraju ovi sitni s abecedom i zarađuju dakako po nekoliko stotina kunića, ali što kada sada krene brzi za ZG (IC) koji nestaje ni u Novskoj… E neka se ukrcaju ili neka iskaću kroz prozor u Novoj Kapeli, baš me briga !! [angry]
[/quote]
Sinoć sam izračunao da je u "nepovrat nestalo" oko 110 tisuća dionica u pokušaju rušenja cijene jučer, i preključer. Dakle ekipica "mala" (ima ih više) se opekla i čisto sumnjam da će se i danas odvažiti na slične igrarije. Ne trza više nitko na te fore, neka nova vremena nastupila!


"no stres dionicu"!
nos stres je bilo 2006-2008 ,kupi i dodavaj nule…nikad vise …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Što fali dodavanju 2,3 i četvorki?
Možda čak i petica?

New Report

Close