INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ navijači

Zašto bi se ja trudio rušiti dionicu kada vi to radite za mene? 🙂 Keep up the good work.
Čekam na 6. [thumbsup]



Ako je dionica toliko otisla dole, najvise zbog prodaje iz TOP10-a, onda bi trebali i razmisljati koliko ce ona otici gore ako netko iz TOP10-a pocne da (do)kupuje ?? [rolleyes]

zasto bi netko poceo kupovati dionice firme koja ide u stečaj
[/quote]

OK, da li si ti kolega siguran u to?
Mozda imas neke informacije koje ja nemam pa te molim da me informises.
A ako je tako, ako firma ide u stecaj, zar su svi oni koji kupuju dionice INGRE tolike budale a oni, iz TOP10-a, koji ih ne prodaju jos vece?

I da li je gosp. Opi iskren samo kada kaze da nije bilo razloga za onoliki rast dionice (ca. 150%) u jednom tjednu, a kada kaze da ce za tri mjeseca INGRA biti u potpunosti finansijski stabilna, e onda je lazov ?!

@many
Samo si zaboravio navesti da je prosječni promet preko 500k komada u zadnjih 7-10 dana tako da neće niti ROMF još puno prodavati.
A da želi pod svaku cijenu prodati bio bi prodao već jako odavno jer što mu znači sada 1kn gode dolje kada je prije par godina kupovao po cijenama 200-400kn.
Ako tome nadodamo i to da nisu njegovi novci (već naše mirovine) onda mu je svejedno da li sve proda za 1kn manje kada je i tako na debelom debelom debelom gubitku ako uzmemo prosjek ulaza.

Pitanje je zašto je izašao PBZ I TO NA 4-5kn,izlazi ROMF i ostali iz top 10 ????

Kad je ono Vlada objavljuje investicije?

činjenica je da je danas dionica u dobrom porastu , bez obzira na silno drukanje …."ide to sigurno dole i bla,bla,bla…"
što če tek biti kad Ćićo objavi inv. plan ?
[thumbsup]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Meni je zanimljivo da je na kupnji Ingre 360 tisuća, a da nema istodobno onih idiotskih naloga 100.000 po cijeni tipa 0,01!
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

Nešto je napeto ovdje. Nitko niš ne komentira?

gospodine banana gdje je ta obavijest na ZSE [lol]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

djia@
Valjda još nisu skupili dovoljno dionica! [wink]

Pošto se bliži travanj, mogli bi malo i u kino u Dvore Lapad! Jel zna netko koliki će Ingri mjesečni najam plaćati Cinestar?
http://dulist.hr/clanak.php?id=16471


činjenica je da je danas dionica u dobrom porastu , bez obzira na silno drukanje …."ide to sigurno dole i bla,bla,bla…"
što če tek biti kad Ćićo objavi inv. plan ?
[thumbsup]

Na špekulacije (tj. sada) se kupuje. Na vijesti (tj. onda) se prodaje. Investment tactics 101

New Report

Close