INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedan mali osvrt na INGRU…

[thumbsup] [thumbsup]

@ dedo
kupuje, kupuje, samo toga još nismo svjesni [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Za razbibrigu do "čekića"!


Ako je dionica toliko otisla dole, najvise zbog prodaje iz TOP10-a, onda bi trebali i razmisljati koliko ce ona otici gore ako netko iz TOP10-a pocne da (do)kupuje ?? [rolleyes]

Bolje je razmisliti koliko je onome iz Top 10 koji izlazi preostalo dionica. Onda, za koliko je Top 10 smanjio svoj udjel u firmi i ZAŠTO?

PBZ izašao
ROMF izlazi glavom bez obzira
OPI ,daje intervjuje da cijena raste bez razlloga,nebi me čuvilo da i prodaje s skrbničkih,
otvara modnu agenciju
sve mi se čini ne bu dobro [bye] [bye] [bye]


Ako je dionica toliko otisla dole, najvise zbog prodaje iz TOP10-a, onda bi trebali i razmisljati koliko ce ona otici gore ako netko iz TOP10-a pocne da (do)kupuje ?? [rolleyes]

zasto bi netko poceo kupovati dionice firme koja ide u stečaj

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

VAAAAU, što ovo bii? FOND? Netko je nastradao, sada mora vraćati nazad a po kojoj cijeni?

neće uvijek biti ovako.

Pa tko je reako da INGRA ide u stečaj?
Di to piše da se uvjerim?

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Dajte dečki, Vi jednostavno nemate više snage za proboj, proći će te kao neki dan na otvaranju na 6 kuna.
Uozbiljite se i čuvajte još to malo "sirotinje" ako Vam je štogod ostalo! [cool]


PBZ izašao
ROMF izlazi glavom bez obzira
OPI ,daje intervjuje da cijena raste bez razlloga,nebi me čuvilo da i prodaje s skrbničkih,
otvara modnu agenciju
sve mi se čini ne bu dobro [bye] [bye] [bye]

Netko je opet u kešu pa se druka na pad?
Sad je na 6,7, prilika za ulaz pa opet drukanje na rast!
Ima svakakvih drukera, ali ovi koji drukaju malo gore malo dolje su mi posebno gadljiva sorta.
Ja ću jednom kad izađem iz ove dionice, jednostavno napustiti temu dok se ponovo ne odlučim na ulazak. Ne vidim zadovoljstvo u drukanju na dolje zbog sitnih interesa i želja za burekom.

Veliki čekaju samo da se nakupi na bidu da se imaju kome istresti
ipak imaju još puno municije za rasprodati.
Samo ROMF treba istresti još 240.000 kom

Kada vidim ove šuplje H naloge na asku dođe mi da se [lol]

New Report

Close