INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro je što ima i onih koji se zadovoljavaju sa 5 -8% prinosa. Takvih uvijek treba za zdrav rast prije objave!


Kupuje se u tišini dok je većina trejdera vani..
ti je dobar znak da se nešto sprema
dobroga [lol] [lol] [lol]


Punih 15 minuta izdržao u dionici [lol] [lol] [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

već ako pišeš budi realan,jučer si govorio,uzimaju vam dionice pred negativnu blokadu… sad ih uzimaju pred pozitivnu…
dok god se ne objavi neka vjest,skokovi od 10,kao i padovi su neopravdani,čisto trajdersko skupljanje dionica… sretno svima….

idući tjedan će bit bolje...


Jel pratite obavijesti na ZSE-u? Pratite! [cool]
Uskoro na 13,xx a prihvatljiva koperantska cijena je oko 17! Tu je Igor kupovao zadnji puta!

Jel u 15.59?

Uskoro ROMF počinje iskrcavanje(nastavak)

Kupnja na padu od 10% i prodaja na rastu od 10% je zarada od 20%

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Uskoro ROMF počinje iskrcavanje(nastavak)

Aha na 9. [kiss]


Dobro je što ima i onih koji se zadovoljavaju sa 5 -8% prinosa.

DA dobro je to…a opet je dobro da ima i onih koji su zadovoljni sa 40-50% gubitka…da nema ovih drugih ne bi moglo ni nas biti… [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Jel pratite obavijesti na ZSE-u? Pratite! [cool]
Uskoro na 13,xx a prihvatljiva koperantska cijena je oko 17! Tu je Igor kupovao zadnji puta!

Šta onda ne pometeš do 7,20 ako ide na 13??? [lol]


već ako pišeš budi realan,jučer si govorio,uzimaju vam dionice pred negativnu blokadu… sad ih uzimaju pred pozitivnu…
dok god se ne objavi neka vjest,skokovi od 10,kao i padovi su neopravdani,čisto trajdersko skupljanje dionica… sretno svima….

I pogodio sam u oba slučaja! Jučer su Vam uzeli dionice pred negativnu blokadu, a danas će vam još uzeti pred pozitivnu. U svakom slučaju blokada slijedi kada se odluči na višoj instanci. Možda i dvije!



već ako pišeš budi realan,jučer si govorio,uzimaju vam dionice pred negativnu blokadu… sad ih uzimaju pred pozitivnu…
dok god se ne objavi neka vjest,skokovi od 10,kao i padovi su neopravdani,čisto trajdersko skupljanje dionica… sretno svima….

I pogodio sam u oba slučaja! Jučer su Vam uzeli dionice pred negativnu blokadu, a danas će vam još uzeti pred pozitivnu. U svakom slučaju blokada slijedi kada se odluči na višoj instanci. Možda i dvije!
[/quote]
meni nisu sigurno. samo promatram,i uživam kako navlačite naivce u zamke..

idući tjedan će bit bolje...



Jel pratite obavijesti na ZSE-u? Pratite! [cool]
Uskoro na 13,xx a prihvatljiva koperantska cijena je oko 17! Tu je Igor kupovao zadnji puta!

Šta onda ne pometeš do 7,20 ako ide na 13??? [lol]
[/quote]
Pomeo sam na 6,20. Nema se više municije!

New Report

Close