INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj topic foruma tek od nedavno pratim ali ne zbog interesa oko Ingre ili bilo čeka povezanog s dionicom, već da polovim sve stručne fraze i izraze kojih ovdje ima na pretek i koje se prikazuju u vrlo zgusnutom nizu.
[rolleyes]


Ma meni je presmješno čitati postove o prizivanju stečaja sad kad kreće građevinski bum

Slažem se sa vama kolega, kreće građevinski BUM…ćak bi rekao BUM TRAS..i sve leti u paramparčad… [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

I tko to laže da se ne piše pozitivno o ingri?????

Vaš link

ingra-tone-ali-znatno-blaze-nego-jucer

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Idem i ja malo drukati:

– danas idemo gore, gap na x,xx

– danas idemo dolje, gap na x,xx

Izaberite šta vam odgovara [lol] [lol] [lol]

marcello

28.02. INGRA-GRADNJA D.O.O. 308.271
ZAGREBAČKA BANKA D.D. 267.903

06.03. Ingra-gradnja d.o.o. 283.271
Zagrebačka banka d.d. 238.433

Svi se iskrcavaju. Ako oni ne misle da je ovo presmješna cijena nego se još iskrcavaju onda znamo na čemu smo. Tek kad top10 počne kupovat znat ćemo da je dodirnuto dno i da onda vrijedi ulazit.

Ahaaa, znači fulao sam kada nisam kupovao po 60.000 kn (iliti 400kn nakon splita), kad je ulazio AZ? 🙂

Molim dobru dušu da lupi po bidu sve do x,xx.

Hvala [kiss]

Ništa.
Ćorak.
Ni Ingra-gradnja ni RBA mirovinac, ni ovi što vjeruju u stečaj.
Sramota


Ništa.
Ćorak.
Ni Ingra-gradnja ni RBA mirovinac, ni ovi što vjeruju u stečaj.
Sramota

Ova trgovina mi izgleda kao da je petak… Dali je recesija pojela srijedu i četvrtak? Pa je danas petak? Nije?


Molim dobru dušu da lupi po bidu sve do x,xx.

Hvala [kiss]


Svim forumašima dobar dan i duboko se nadam da će Ingra na 4 kune gdje joj je i mjesto dok ne dođu neki novi poslovi. Inače zainteresiran sam za kupnju ali ne iznad 4,50 kuna.

Pobježe OPI iz INGRE:

Dok se Ingra urušava – Igor Oppenheim osniva modnu agenciju!

Baš se pitam koliko će ovo biti simpatično dioničarima Ingre…

Kako dozaje T-Portal, prvi čovjek Ingre, Igor Oppenheim, osnovao je modnu agenciju!

Evo o čemu je točno riječ….Tvrtka Evolution media d.o.o. za poslovno savjetovanje i promidžbu, sa sjedištem u Varaždinu, registrirana je među ostalim i za organiziranje modnih revija i tečajeva za manekene, organiziranje natjecanja ljepote, priređivanje muzičkih i estradnih programa i djelatnost radija i televizije. Uz Igora Oppenheima, osnivači tvrtke Evolution media su i braća Danijel i Predrag Brkljač te Vladimir Čeliković, inače Ingrin voditelj odnosa s javnošću.

Braća Brkljač nisu nepoznati u modnoj branši: osnivači su udruge Evolution, koja je u Varaždinu organizirala modne projekte kao što su Modno španciranje i Noć evolutiona, na kojima predstavljaju domaći mladi dizajneri. Inače, Igor Oppenheim u Ingri je od 1984., a predsjednik uprave je od 2001. godine. U posljednjih deset godina Ingra je prošla put od jedne od naših najuspješnijih građevinskih kompanija do prezadužene tvrtke potresene krizom, koja pokušava kroz dogovor s vjerovnicima isplivati iz financijskih teškoća.

Čini se da je u cijeloj priči Oppenheim samo ulagač, bez velikog operativnog prisustva u radu nove modne agencije.

No, siguran sam da ovo neće izgledati lijepo – Ingra se urušava, a Igor se zabavlja s m

Ma da, sad će sigurno angažirati Modnog mačka.
Dajte malo ozbiljnosti pa Dalekovod ima tri stotine doo-a pa nitko ne piše da Miličić bježi u sadnju maćuhica. [rolleyes]

New Report

Close