INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro došla pojava u top 10.Nije velika ali čovjeka veseli.

Pozdrav

zasto bi ingra gradnja prodavala kad vi meni na privat pišete da je posao dobiven,samo se ceka objava… valjda oni idu van da oraspoloze dionicare,ili????

idući tjedan će bit bolje...

hebo ti te insajd info o poslovima kad ih vec svi znaju … [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Moja isprika, gledao sam stanje na pogrešan dan.

inverter, izgleda da neznaju svi, ingra gradnja još nezna!

idući tjedan će bit bolje...

U odnosu na jučerašnje stanje odnosno 05.03.2012, današnje stanje 06.03.2012 je bez promjena u top 10. Ne vidim zašto bez veze lupetate! Barem ja to pedantno vodim, a vidim i dublje od top 10, a tamo ima pozitivnih promjena. Dakle iz top 10 nije nitko niti prodavao a niti kupovao!
Slika govori više od 1000 riječi!

Ingra gradnja nije dio Ingre!

Odnosno, ne spada pod konsolidirani (značajni) dio tvrtke

Prema čl. 250.b ZTD-a, i čl. 431.b, uprava vladajućeg društva treba predočiti glavnoj skupštini pisano konsolidirano izvješće za sva ovisna društva.

Obveznici konsolidacije

Prema Zakonu o računovodstvu (čl. 16) konsolidaciju financijskih izvješća sastavlja matica koja ispunjava barem jedan od uvjeta:
ima većinsko vlasništvo dionica ili udjela koji daju pravo glasa u drugom poduzetniku,
• ima pravo imenovati odnosno opozvati većinu članova uprave ili nadzornog odbora drugog poduzetnika ili,
• ima pravo značajnog utjecaja nad drugim poduzetnikom na temelju ugovora ili drugog pravnog odnosa ili,
• ako je većina članova uprave ili nadzornog odbora ovisnog poduzetnika, koji su tu funkciju obavljali u prošloj poslovnoj godini i još uvijek je obavljaju do sastavljanja godišnjih financijskih izvještaja, bila imenovana isključivo radi ostvarenja prava glasa matičnog društva ili,
• ima udio ili pravo u odlučivanju u ovisnom poduzetniku na temelju dogovora s drugim imateljima udjela ili prava u odlučivanju na način da nadzire većinu prava glasa u ovisnom poduzetniku.

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!


Moja isprika, gledao sam stanje na pogrešan dan.

si mozda gledao za sutra [thumbsup]

idući tjedan će bit bolje...


ni ingra gradnja nevjeruje u ingru.,
[pray]

ne znam što reći na ovo, osim direktora, skoro da ni nema nikoga više u top10 koji se ne iskipava [embarass]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



ni ingra gradnja nevjeruje u ingru.,
[pray]

ne znam što reći na ovo, osim direktora, skoro da ni nema nikoga više u top10 koji se ne iskipava [embarass]
[/quote]
…ma dajte kolege …druk vam je ispod svake razine…lp

DAJ PET !!!



ni ingra gradnja nevjeruje u ingru.,
[pray]

ne znam što reći na ovo, osim direktora, skoro da ni nema nikoga više u top10 koji se ne iskipava [embarass]
[/quote]
bi i on, al je založil svoje.
ono kaj ja vidim je da se top 10 u 3 tjedna (vjerojatno i manje) smanjil za skoro 2%. značajno ili ne, procijenite sami.

Igor Oppenheim: Stranci žele da s njima gradimo Pleso

New Report

Close