INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja kupio, Vi ,pa Vam odmah malo prodao a tko će ćuvati cijenu iako vidim da nisam trebao.Vidim ja da ima ovde ovih šta im nije skupo po 6.50 kuna a neće im biti ni na 11 za koji dan,ajte bog.

bit će bolje................

dao sam si truda provjeriti navodnu plombu u ZK kojom se blokiraju Dvori Lapad i ustanovio da se radi o notornoj lazi. zaista mizerno…
u zelji za navlacenjem na pad neki ne prezu ni od cega.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

ma sad će promet samo padati , padati sve do 01 06 a vjerojatno i cijena
klasična priča na građevinarima svake godine
a dotle ko živ ko mrtav ,jedino oni koji su umargarinu kuovali po višim cjenama su nadrljali

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

nevjerojatno….VELIKI uzlaze van iz Ingre prodajući stotine tisuća dionica MALIMA!

ovo je valjda najveća DISTRIBUCIJA dionica na ZSE u zadnjih 5 godina! [shocked]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



01.02.2012 je u ZK. Podnesakom: Z-506/2012 stavljena Aktivna plomba u na sve etaže u vlasništvu INGA d.d. Zagreb, ali nije Zaba nego je ipak Pbz taj koji je vjerojatno aktivirao založno prava na nekretninama i pravo na neposrednu ovrhu….to je vjerojatno i razlog zašto fondovi i oni koji su swapom stekli dionice režu pozicije u INGR.

uh, ovo zvuči gadno….šta to znači, da ide ovrha na nekretninama Ingre??? [embarass]
[/quote]
Vjerojatno…
Aktivna Plomba je broj zemljišnoknjižnog podneska na zemljišnoknjižnom ulošku s kojim se iskazuje činjenica da je podnesen prijedlog za upis. Označava da je glede ZK uloška započet zemljišnoknjižni postupak koji još nije proveden. Plomba se briše provedbom upisa ili zabilježbom odbijanja prijedloga za upis.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ovako izgleda trejderski raj. firma u k, dionica kikiriki, tržište bez kontrole. svaka čast onima koji imaju hrabrosti i znanja…

Ide ovaj val do 15 kn? [shocked]

faust55 @ a mi im opet sa zadovoljstvom vracamo sa 10tak % vise [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hvala jutrošnjim prodavačima. [kiss]

Zbog nekog razloga nemogu citirati kolegu Fausta.
Malo nas je, al nas ima :).

Bit će veselo kad "VELIKI" konačno izađu, tko će onda rušit cijenu? Onda INGR-a nešto pametno potpiše i ode ovo na 20 začas. Dotle ćemo životarit na ovim ili sličnim razinama.

Dali netko ima informaciju koliki broj dioničara ima INGRA danas ?
Pošto je 2008-2009 bilo 1552 dionicara koliko mogu vidjeti na internetu.
Pošto se kupuje ko da nema sutra bila bi to lijepa informacija za znati kolko se novih dionicara ukljucilo u ulaganje u INGRU.

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Prema onome šta je Čačić jučer govorio u Dnevniku 3 gradnja elektrana nije pripremljena. Za to vrijeme dok se sve pripremi prioritet će imati gradnja dalekovoda i trafostanica…..za vrijeme (nakon izgradnje) kad će iz elektrana trebati prenositi el. energiju…hm…. [angry]

Ostali mediji su Čačića citirali u svemu osim u ovom dijelu izjave [undecid]

marcello

New Report

Close