INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cacone

Meni se sve čini da ti više nemaš ingru , nekako mi izgleda da si ju vjerojatno prodao. A dugo ti je bila vjerna životna saputnica. Ako si napokon odlučio pregristi govno (vjerojatno prekasno) zadrži bar malo dostojanstva, pa nemoj pljuvati u zdjelu iz koje si toliko dugo jeo (makar i suhe mrvice).

Pozdrav


a ti pisi sa svojim izvornim nickom…
😉
osim toga napisao sam kad sam kupio i kad sam prodao…a ne samo kad sam prodao
a ti?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Pa tko će rušiti kada ste svi vani?

bit će bolje................


danas ispod 6 kn??? [undecid]

O da, hau jes nou…bude toga na lopate…i po 5 i po 4 do kraja tjedna…
Bit će i djeljenja i na dar toster svakom ko uzme 3 kom…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

bestija2@ nismo svi [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Cacone

Meni se sve čini da ti više nemaš ingru , nekako mi izgleda da si ju vjerojatno prodao. A dugo ti je bila vjerna životna saputnica. Ako si napokon odlučio pregristi govno (vjerojatno prekasno) zadrži bar malo dostojanstva, pa nemoj pljuvati u zdjelu iz koje si toliko dugo jeo (makar i suhe mrvice).

Pozdrav


a ti pisi sa svojim izvornim nickom…
😉
osim toga napisao sam kad sam kupio i kad sam prodao…a ne samo kad sam prodao
a ti?
[/quote]
Polako,zašto odmah režiš? Kredibilitet na forumu ti je malo veći od snijega u sahari. O kakvim izvornim nickovima pišeš? Misliš da imam još koji nick? Znaš to je tako kad druge poistovjećuješ sa samim sobom.

Počelo je....

danas planirani trejd ulaz 5,80-5,90 i izlaz 6,20-6,30

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Jučer kupio po 6,50 danas ću prodavati po 5 i to ti je INGRA. [bye] [bye] [bye]

ma samo da ona padne na 3 kn za 10-ak dana 🙂

Vidi ekipe šta je oče odma ugurati u čekić da nastane panika,ajde majstori da vidimo ko će od vas popušiti 10000 komada po 6,0x

bit će bolje................

@Hordak
imas "mnogo" postova za nick koji je prisutan 26,09,11,
a i snijeg je pao u sahari…ne citas novine..
Kao sto reko…ja sve pisem nepristrano…ne nagovaram na nikaj…a ti?
a vidi di ce iNGRA sad!!
…kaj velis…sam fulo?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Otimaju Vam dionice tik pred blokadu! [cool] Pa vidite da je ask “šupalj” ko babin zub, zamka je majstorska! Odoše Vam dionice u ludo! [bye] Trč ponovno za njima!

jaka vam je dionica od 4 na 11 pa nazad na 3 (uskoro) niti u 2 tjedna

New Report

Close