INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve glasnija su šuškanja kako je na sve stambene i apartmanske jedinice kontroverznog projekta Lapadski dvori sjela Zagrebačka banka, te time sudbinu ovog mega-naselja učinila još neizvjesnijom, tako da bi dubrovčani uskoro mogli raspolagati s još jednom atraktivnom turističkom destinacijom:

Nisu šuškanja…
01.02.2012 je u ZK. Podnesakom: Z-506/2012 stavljena Aktivna plomba u na sve etaže u vlasništvu INGA d.d. Zagreb, ali nije Zaba nego je ipak Pbz taj koji je vjerojatno aktivirao založno prava na nekretninama i pravo na neposrednu ovrhu….to je vjerojatno i razlog zašto fondovi i oni koji su swapom stekli dionice režu pozicije u INGR.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

po raspolozenju na forumu danas opet – od 20%. osobno ne vjerujem… al sve je moguce na ingri.

idući tjedan će bit bolje...

Uvik kontra većine moj ivedome….
Zato svi i puše lovu….
Ovako je bilo i na 4…

You will see

A BALVANA!!! :) :) :)


@ mentalist
U fi ti lijepo piše da se stanovi i poslovni prostori u dvori lapad iznenađujuće dobro prodaju

DA treeba vjerovati tome što piše..
Vjerovatno se nisu nadali da će prodati više od 2 stana pa kad su prodali 4 onda vele "da su ostvarili preko 100% prebačaj optimističnih predviđanja"…
A ovi preostali su blombirani sada pa im ni oni više nisu briga…
Ide to up, up, up, up….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Uvik kontra…
Pratim skdd…već duže vremena i vidim tko prodaje a tko dokupljuje…
2007 su mirovinski fondovi kupovali, vrlo značajne količine, a ovi ispod top 10 i skrbnički su prodavali….
Danas je situacija obrnuta….Ovi prodaju a ovi kupuju…
Pratite malo skdd…
Potrošite koju kunu…
Novinski natpisi samo bune krdo a I dobar dio ih je plaćen….to valjda svatko normalan zna..
Zašto su svi odjednom u kešu?
Zašto odjednom više ništa nevalja?
Pa zar Vi stvarno još mislite da će ingr u stečaj?
Dogovor oko arene je pri kaju….dogovoren je…poslovi,rusija,pozitivni Fin. Izvještaj za prvi kvartal, dugovanja prema njima…
Ovo što čitam da dvore lapad što drugi pišu I citiraju me grohotom nasmješiše…
Pa jeste li vi normalni…Pa to je Dubrovnik…elitna lokacija I elitni dvori…..ne budite glupi…
Oni žele paniku I to im odgovara jer kupuju….
Kad Vam sve bude ok prodavat će vam 1000% skuplje
pozz
pametno
Naravno das am jučer kupio dionice ingr I naravno da ću ih opet kupiti danas ako mi dopuste…
Razmišljajte svojom glavom…
Neki su u totalnoj psihozi………a skoro svi u kešu….što se ing tiče…
Zar to nije glavni tehničko-psihološki pokazatelj za obrnut trend..
Svaka akcija ima reakciju, u ovom slučaju svaka REAKCIJA IMA za shodno AKCIJU..
Čista fizika sa primjesima psihologije..
Zato 90 posto puši lovu a samo 10% zarađuje
U kojoj skupini ste Vi
PS.
Zaista nije nagovor na ništa.Već samo promišljanje jednog starog nosonje…

uvik kontra ….

[smiley] [wink]

A BALVANA!!! :) :) :)

@BearG
griješiš da su svi u kešu, velika većina je u dionicama Ingre, pogotovo nakon pada jučer.
veliki izlaze, stotine malih ulaze- to najbolje vidiš po pražnjenju top10 i sve većem free floatu dionica Ingre koje će neminovno uskoro srušiti Ingru još niže, možda i na 3 kn, ali ovaj put će tamo i ostati.
ovo što je postao barbosa je katastrofa – "založno prava na nekretninama i pravo na neposrednu ovrhu"
nije ni čudo da najveći ulagači bježe van i rasprodaju dionice Ingre
bojim se samo da Ingra ne završi kao Magma [cry]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!


Sve glasnija su šuškanja kako je na sve stambene i apartmanske jedinice kontroverznog projekta Lapadski dvori sjela Zagrebačka banka, te time sudbinu ovog mega-naselja učinila još neizvjesnijom, tako da bi dubrovčani uskoro mogli raspolagati s još jednom atraktivnom turističkom destinacijom:

Nisu šuškanja…
01.02.2012 je u ZK. Podnesakom: Z-506/2012 stavljena Aktivna plomba u na sve etaže u vlasništvu INGA d.d. Zagreb, ali nije Zaba nego je ipak Pbz taj koji je vjerojatno aktivirao založno prava na nekretninama i pravo na neposrednu ovrhu….to je vjerojatno i razlog zašto fondovi i oni koji su swapom stekli dionice režu pozicije u INGR.
[/quote]
Uskoro bi mogla i jos jedna obavjest…..al nekak se cini da cekaju da se iskrcaju odlikasi..

Kolega BearG …jel vasi postovi na INGRI znace da ste opet usli?
kak je prosla avantura na ATPL? odnosno zamjena INGR za ATPL?

[huh]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

samo da ne bude nova distribucija dionica na ingri

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Samo da bude.

danas ispod 6 kn??? [undecid]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Cacone

Meni se sve čini da ti više nemaš ingru , nekako mi izgleda da si ju vjerojatno prodao. A dugo ti je bila vjerna životna saputnica. Ako si napokon odlučio pregristi govno (vjerojatno prekasno) zadrži bar malo dostojanstva, pa nemoj pljuvati u zdjelu iz koje si toliko dugo jeo (makar i suhe mrvice).

Pozdrav

Počelo je....


01.02.2012 je u ZK. Podnesakom: Z-506/2012 stavljena Aktivna plomba u na sve etaže u vlasništvu INGA d.d. Zagreb, ali nije Zaba nego je ipak Pbz taj koji je vjerojatno aktivirao založno prava na nekretninama i pravo na neposrednu ovrhu….to je vjerojatno i razlog zašto fondovi i oni koji su swapom stekli dionice režu pozicije u INGR.

uh, ovo zvuči gadno….šta to znači, da ide ovrha na nekretninama Ingre??? [embarass]

New Report

Close