INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi, javi se malo i ispričaj što se dodgadja [smiley11]

Mala kapitalizacija dobiti…………..ništa strašno

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Može li još neka riječ utjehe. Kada napokon skupih hrabrost nakon nekoliko mjeseci praćenja ove dionice, ispostavi se krivi tajming i lagana puš….[smiley3]

Nije nikakva pušiona, Botox, prati i dalje, mala korekcija na INGRI, kapitalizacija dobiti, ali netko i kupuje na ovim razinama veće količine. Sjeti se samo kolike su količine prošle na 60.000. Milijuni kuna, par stotina komada, ne sjećam se točno, ali čini mi se cca 700 komada. To sigurno neće nitko prodavati prije 70k.[smiley11]

Pessimism Is Your Friend

Nema nikakvog straha…Takva je situacija na cijeloj burzi.
Fondovi se malo igraju i preslaguju i lijepo danima skupljaju od malih “paničara”….Slažem se da nije ugodno ako imaš ulaz na 60k, ali treba samo brojati koliko je dionica prošlo po cijenama iznad 55k.
Pa i ovo danas nije loš promet obzirom kakav je promet na cjelokupnoj burzi…[smiley2]

Mislim da je danas bila jedna velika kupnja na 53.500 i otad ništa, ima li tko transakcije da stavi?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Nema nikakvog straha…Takva je situacija na cijeloj burzi. Fondovi se malo igraju i preslaguju i lijepo danima skupljaju od malih “paničara”….Slažem se da nije ugodno ako imaš ulaz na 60k, ali treba samo brojati koliko je dionica prošlo po cijenama iznad 55k. Pa i ovo danas nije loš promet obzirom kakav je promet na cjelokupnoj burzi…[smiley2]

Ja sam danas prvi put kupio Ingricu, ulaz mi je na 54xxx, mislim da mogu biti zadovoljan!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Blago tebi Zemo, ja ušo po 58 i 59k, malo duža čeka
Biće bolje
Pozdrav


macro: ” a developer-čega ne znam Ne provociram, znam !!!!!! ” Znas ili ne znas? [smiley1]

Znam da nije građevinar, a znam da nije niti developer, a štaj e to isto znam , a i on, samo prepuštam tebi da spoznajuči fundamentalne pokazateklje sam spoznaš, kompariraj iste sa npr. THNK, jer svi ostali su INGRA-e
uključujući IGH, MMTZ , LVCV,Hidroel niskogr. ,Industrogradnja- pogotovo,u tom krugu je zbog toga jer Galinac igra igru da bi imao ev. potrebni alibi zbog rizičnog ulaganja u iNdustrogradnju itd. no vidim da si zelen treba vremena spoznati češ ,a do onda trebaš platiti školu.

Jedno pitanje za tebe,; Što ti misliš zašto MMTZ raste ????????? isto tako i LVCV, pa onda INGR-a
Hvala.

Matrix90, kužim da ti je strategija ista kao na THNK, ne znam zašto podcijenjuješ THNK i primjenjuješ isto na INGRA-u kada je to ko nebo i zemlja, osobno mislim da je THNK-nebo, koji ti je interes, smatram te priličmžno kompetentnim pa molim da to ne dovodiš u pitanje svojim sitnim interesima.
Suprotno molim komparaciju fundam. pokazatelja.


plavi, javi se malo i ispričaj što se dodgadja [smiley11]


Može li još neka riječ utjehe. Kada napokon skupih hrabrost nakon nekoliko mjeseci praćenja ove dionice, ispostavi se krivi tajming i lagana puš….[smiley3]

Ništa strašno, provučen je paket na 53 500 100 komada.
Uobičajno je da se ovakvi paketi proguraju po diskontnoj cijeni.Dodatno u ovakvoj situaciji korekcije stagnacije tržišta potpuno je razumljivo da je paket išao po diskontu.
Ono što je važno je da je opet netko veliki ušao sa 100 komada.
Tko je i zašto izašao nije teško za pretpostaviti, RBA mirovinski je nedavno provukao onih 500 komada po 49 000, zašto sada ne bi prodavali po ovim cijenama? Akumulacija profita, iako se nadam da su završili sa prodajom, ako i nisu brzo će prodati sve ovim tempom.

Ono što je bitno je da je preko 50 000 kuna prošlo preko 4 000 dionica odnosno skoro 9 % ukupno izdanih dionica.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nemam ništ pametno, oprostite, ali

dok nismo na prvoj stranici istresaju nam se po bidu ko blentavi

SKORa-M-A[color=blue][/color]


Matrix90, kužim da ti je strategija ista kao na THNK, ne znam zašto podcijenjuješ THNK i primjenjuješ isto na INGRA-u kada je to ko nebo i zemlja, osobno mislim da je THNK-nebo, koji ti je interes, smatram te priličmžno kompetentnim pa molim da to ne dovodiš u pitanje svojim sitnim interesima. Suprotno molim komparaciju fundam. pokazatelja.

Kolega ne podcjenjujem gore navedene dionice, nego upravo suprotno
Ne razumijem bit pitanja: ‘…Koji ti je interes?..’
Fundamente sam stavio prije, te nemam namjeru stavljati u neko naredno vrijeme, jer naprosto, svatko ih može izračunati.

New Report

Close